З 4 по 8 березня 2019 року у Харкові, в плавальному басейні НТУ-ХПІ, тривaє І-й тур (група ІI) Чемпіонату України
серед юніорів 2003 р.н. та молодше.
Головний суддя змагань: Бєлєвцов В. (МК) Харків.
4 березня 2019 р. Понеділок 1-й день. Харків
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам
|
1
|
11:00 |
ДУФК Харків
|
зб. Харківської обл. 2 |
0-7
|
(0-4, 0-2, 0-0, 0-1)
|
2
|
12:00 |
зб. Харківської обл. 1
|
Баркалова Харків |
19-0
|
(7-0, 4-0, 4-0, 4-0)
|
3
|
13:30 |
Динамо Київ
|
ДЮСШ №21 Київ |
16-8
|
(3-2, 3-2, 5-2, 5-2)
|
Судді та протоколи ігор 4.03.2019
1) Клестов В. (НК) Київ \ Лісун В. (НК) Київ Протокол 0-7
2) Головкин Т. (НК) Харків \ Погребняк В. (1кт.) Харків Протокол 19-0
3) Белевцов В. (МК) Харків \ Головкин Т. (нК) Харків Протокол 16-8
|
5 березня 2019 р. Вівторок 2-й день.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам
|
4
|
11:00 |
ДУФК Харків
|
ДЮСШ №21 Київ |
7-6
|
(2-1, 1-3, 2-1, 2-1)
|
5
|
12:00 |
Динамо Київ
|
Баркалова Харків |
12-0
|
(5-0, 3-0, 1-0, 3-0)
|
6
|
13:30 |
зб. Харківської обл. 1
|
зб. Харківської обл. 2 |
10-1
|
(4-0, 2-1, 1-0, 3-0)
|
Судді та протоколи ігор 5.03.2019
6 березня 2019 р. Середа 3-й день.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам
|
7
|
09:45 |
ДУФК Харків
|
Динамо Київ
|
6-6
|
(0-1, 2-2, 1-1, 3-2)
|
8
|
10:45 |
Баркалова Харків
|
зб. Харківської обл. 2 |
0-25
|
(0-3, 0-4, 0-9, 0-9)
|
9
|
15:00 |
зб. Харківської обл. 1
|
ДЮСШ №21 Київ |
20-4
|
(6-2, 5-0, 4-1, 5-1)
|
Судді та протоколи ігор 6.03.2019
7) Головкин Т. (нК) Харків \ Клестов В. (НК) Київ Протокол 6-6
8) Головкин Т. (нК) Харків \ Погребняк В. (1кт.) Харків Протокол 0-25
9) Белевцов В. (МК) Харків \ Лісун В. (НК) Київ Протокол 20-4
|
7 березня 2019 р. Четвер 4-й день.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам
|
10
|
11:00 |
Динамо Київ
|
зб. Харківської обл. 2
|
4-6
|
(0-1, 1-2, 2-1, 1-2)
|
11
|
12:15 |
ДУФК Харків
|
зб. Харківської обл. 1 |
0-21
|
(0-8, 0-7, 0-4, 0-2)
|
12
|
13:30 |
Баркалова Харків |
ДЮСШ №21 Київ |
0-17
|
(0-6, 0-3, 0-4, 0-4)
|
Судді та протоколи ігор 7.03.2019
8 березня 2019 р. П'ятниця 5-й день.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам
|
13
|
09:00 |
зб. Харківської обл. 1
|
Динамо Київ |
25-4
|
(7-0, 8-1, 5-2, 4-2)
|
14
|
10:00 |
ДУФК Харків
|
Баркалова Харків |
15-1
|
(1-1, 4-0, 7-0, 3-0)
|
15
|
11:00 |
ДЮСШ №21 Київ |
зб. Харківської обл. 2 |
3-6
|
(0-2, 0-2, 2-1, 1-1)
|
Судді та протоколи ігор 8.03.2019
13) Погребняк В. (1кт.) Харків \ Клестов В. (НК) Київ Протокол 25-4
14) Погребняк В. (1кт.) Харків \ Головкин Т. (НК) Харків Протокол 15-1
15) Лісун В. (НК) Київ \ Головкин Т. (НК) Харків Протокол 3-6
|
Становище команд група II (1-й Тур) 08.03.2019 Харків
Flag |
Teams |
G
|
W |
D
|
L |
P |
Difference |
places |
1
|
зб. Харківської обл. 1 |
5
|
5
|
0
|
0
|
15
|
94-10\+84
|
1 qv
|
2
|
зб. Харківської обл. 2
|
5
|
4
|
0
|
1
|
12
|
45-17\+28
|
2 qv
|
3
|
Динамо Київ
|
5
|
2
|
1
|
2
|
7
|
43-44\-1
|
3 qv
|
4
|
ДУФК Харків
|
5
|
2
|
1
|
2
|
7
|
28-41\-13
|
4 qv
|
5 |
ДЮСШ №21 Київ
|
5
|
1
|
0
|
4
|
3
|
38-49\-11
|
5 qv
|
6 aut
|
АК. Баркалова Харків
|
5
|
0
|
0
|
5
|
0
|
1-88\-87
|
6 aut
|
|