З 31 жовтня по 4 листопада 2018 р. у місті Дніпро, на базі басейну ДС ДНУ ім.
О.Гончара (вул. Казакова, 24А), відбудуться ігри ІІІ-го фінального туру чемпіонату України, серед юнаків 2004 р.н. та молодше.
Головний суддя змагнь - Гончаров Сергій (МК) Дніпро.
31 Жовтня 2018 Середа // 1-й день Дніпро
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахн.
|
періодам
|
1 |
13:00 |
ДЮСШ №3-УФК Львів
|
СОК Євроспорт Львів |
5-9 |
(2-1, 1-1, 0-3, 2-4) |
2 |
14:15 |
Я. Клочкової Харків |
зб. Харківської обл. |
5-8
|
(1-0, 2-1, 1-3, 1-4) |
3 |
15:30 |
ДНУ Дніпро |
ОК ДЮСШ Ужгород
|
7-21
|
(2-2, 2-5, 1-6, 2-8) |
Referees 31.10.2018
1) Белевцов В. (МК) Харків \ Мардвінцев Г. (НК) Ужгород Протокол 5-9
2) Гончаров С. (МК) Дніпро\ Богданов О. (НК) Львів Протокол 5-8
3) Богданов О. (НК) Львів \ Надеждін О. (НК) Харків Протокол 7-21
|
01 Листопада 2018 Четвер // 2-й день
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахн.
|
періодам
|
4
|
12:00 |
зб. Харківської обл. |
ОК ДЮСШ Ужгород |
4-6 |
(1-1, 0-0, 1-5, 2-0) |
5
|
13:15 |
Я. Клочкової Харків |
ДЮСШ №3-УФК Львів
|
12-7 |
(5-1, 2-1, 2-2, 3-3) |
6
|
14:30 |
ДНУ Дніпро |
СОК Євроспорт Львів |
3-12 |
(1-4, 1-1, 1-5, 0-2) |
Referees 01.11.2018
4) Гончаров С. (МК) Дніпро \ Богданов О. (НК) Львів Протокол 4-6
5) Мардвінцев Г. (НК) Ужгород \ Гончаров С. (МК) Дніпро Протокол 12-7
6) Белевцов В. (МК) Харків \ Надеждін О. (НК) Харків Протокол 3-12
|
02 Листопада 2018 П'ятниця // 3-й день
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахн.
|
періодам
|
7
|
12:00 |
ОК ДЮСШ Ужгород |
СОК Євроспорт Львів |
15-9 |
(5-2, 3-3, 3-2, 4-2) |
8
|
13:15 |
ДЮСШ №3-УФК Львів
|
зб. Харківської обл
|
7-10 |
(2-3, 1-2, 1-2, 3-3) |
9
|
14:30 |
ДНУ Дніпро |
Я. Клочкової Харків |
8-12 |
(0-1, 2-5, 2-3, 4-3) |
Referees 02.11.2018
7) Белевцов В. (МК) Харків \ Надеждін О. (НК) Харків Протокол 15-9
8) Гончаров С. (МК) Дніпро \ Мардвінцев Г. (НК) Ужгород Протокол 7-10
9) Богданов О. (НК) Львів \ Мардвінцев Г. (НК) Ужгород Протокол 8-12
|
03 Листопада 2018 Субота // 4-й день
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахн.
|
періодам
|
10
|
10:00 |
зб. Харківської обл |
СОК Євроспорт Львів |
2-3 |
(0-0, 1-1, 1-0, 0-2) |
11
|
11:15 |
Я. Клочкової Харків
|
ОК ДЮСШ Ужгород
|
8-16 |
(2-4, 2-3, 2-6, 2-3) |
12
|
12:30 |
ДЮСШ №3-УФК Львів |
ДНУ Дніпро |
17-5 |
(2-1, 5-0, 5-4, 5-0) |
Referees 03.11.2018
10) Гончаров С. (МК) Дніпро \ Мардвінцев Г. (НК) Ужгород
11) Богданов О. (НК) Львів \ Белевцов В. (МК) Харків
12) Белевцов В. (МК) Харків \ Надеждін О. (НК) Харків
|
04 Листопада 2018 Неділя // 5-й день
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахн.
|
періодам
|
13
|
09:00 |
СОК Євроспорт Львів |
Я. Клочкової Харків |
8-5 |
(3-3, 0-1, 4-1, 1-0) |
14
|
10:15 |
ОК ДЮСШ Ужгород |
ДЮСШ №3-УФК Львів |
9-3 |
(5-0, 2-1, 1-0, 1-2) |
15
|
11:30 |
зб. Харківської обл |
ДНУ Дніпро |
9-3 |
(3-0, 3-2, 1-1, 2-0) |
Referees 04.11.2018
13) Гончаров С. (МК) Дніпро \ Мардвінцев Г. (НК) Ужгород
14) Белевцов В. (МК) Харків \ Надеждін О. (НК) Харків
15) Богданов О. (НК) Львів \ Мардвінцев Г. (НК) Ужгород
|
Фінальне становише команд після // 04.11.2018 // Дніпро
Команди |
I
|
В |
Н
|
П |
О |
Різниця |
місце |
ОК ДЮСШ Ужгород |
5 |
5
|
0
|
0
|
15
|
|
1 |
СОК Євроспорт Львів |
5
|
4
|
0
|
1
|
12
|
|
2 |
зб. Харківської обл |
5 |
3
|
0
|
2
|
9
|
|
3 |
Я. Клочкової Харків |
5
|
2
|
0
|
3
|
6
|
|
4 |
ДЮСШ №3-УФК Львів |
5 |
1
|
0
|
4
|
3
|
|
5 |
ДНУ Дніпро |
5 |
0
|
0
|
5
|
0
|
|
6 |
waterpolo.org.ua
|
|