World Liga 2018\19 Men's day 2. 13.11.2018 UKRAINE - SPAIN
24.10.2018

5_1_waterpolo_generic.png

  13 листопада 2018 р. відбудуться чергові ігри ІІ-го раунду (game#2) Світової лігі серед чоловіків. Збірна України у Харкові в басейні ХПІ о 21:00 зіграє проти збірної Іспанії

GROUP - A  Hungary, Russia, Germany, Malta   

GROUP - B  Greece, Spain, Netzherlands, Ukraine

GROUP - C   Italy, France, Montenegro

GROUP - D   Serbia, Croatia, Romania 

 

 

13 November 2018 Tuesday. Kharkiv (Ukraine)  Game -2.

 Pl. time of game  Kharkiv (UKR) 13.11.2018  time 21:00
 Delegate  Mr. D. Perisic (SRB)
 Referee  Mr. Ladmann (GER) / Mr. Rakovic (SRB)
 Fouls:   UKR (3) \ SPN (6)
 Result of game:  3-11 (0-2, 0-4, 1-1, 2-4)    Raport 3-11

ua.pngUkraine
 E  G 
1  Petrov Vitaliy (K) (Kharkiv)    
2  Dzura Orest (Lviv)
   
3  Mametyev Yuriy (Lviv)
1
1
4  Ratkov Maksym (Lviv)   1
5  Dyadyura Oleksandr (Lviv)    
6  Yermakov Oleksandr (Kharkiv) 1
 
7  Abramov Oleksandr (Kharkiv)    
8  Apostol Mykyta  (Kharkiv) 1
 
9  Babaienko Vladyslav (Lviv)    
10  Voytenko Volodymyr (Lviv)    
11  Kechedzhy Ihor(Lviv)    
12  Gusakov Denys  (Kharkiv)   1
13  Nikolskyi Kostiantyn  (Lviv)    
  Total. 3
3
 Coach: Evtushok Oleksandr  (Kyiv)
 Head coach:  Zavizion Valery (Kyiv)
 
flag_spain.pngSpain  E  G 
1  Eduardo Lorrio   1
2  Sergi Cabanas
  1
3  Alvaro Granados
1
1
4  Miguel de Toro
  3
5  Agusti Perikas
  1
6  Marc Larumbe
   
7  Alberto Barroso
   
8  Bernat Sanahuja
  2
9  Roger Tahul
  1
10  Francisco Valera
3
 
11  Gullem Garcia
1
 
12  Alejandro Bustos
1
1
13  Miguel Linares
   
  Total. 6
11
 Coach:  Svilen Piralkov
 Head coach: David Martin

 

13 November  2018  Tuesday   Game 2 

Time    Gr 
Білі Сині   Scoor Periods  
2 20:00 flag_greec.jpeg B GRE (Athens)
Netzherlands  flag_netherlands.png 14-9
(4-0, 4-3, 4-3, 2-3)
2 21:00 flag_ukraine.jpg B UKR (Kharkiv) Spain flag_spain.png 3-11
(0-2, 0-4, 1-1, 2-4)
 GER - MLT   Referee:  Mr. Matache (ROU) / Mr. V. Byelyevtsov (UKR)
2 21:30 flag_germany.png А Germany
Malta
flag_malta.png 23-9
(3-4, 7-1, 5-2, 8-2)
2 20:00 flag_russia.png А RUS (Ruza) Hungary
flag_hungary.png 8-15
(2-3, 1-5, 1-3, 4-4)
2 21:00 flag_italy.jpeg C ITA (Imperia)
France
flag_france.png 12-3
(4-0, 4-1, 1-2, 3-0)
2 18:00 flag_romania.png D Romania Serbia
flag_serbia.png 6-13
(1-3, 0-2, 4-3, 1-5)

 

23 October  2018  Tuesday   Game 1 

Time   White Blue   Score Score of periods
  HUN - GER   Referee  Mr. Zwart (NED) / Mr. V. Byelyevtsov (UKR)
1 18:00 flag_hungary.png HUN (Solnok)
Germany
flag_germany.png 17-9
(3-1, 5-2, 4-2, 5-4)
1
21:00 flag_netherlands.png NED (Utrecht) Ukraine
flag_ukraine.jpg 15-5 (2-0 , 2-3, 5-1, 6-1)
1
21:00 flag_spain.png SPN (Barselona)
Greece
flag_greec.jpeg 5-7
(1-4, 1-2, 1-1, 2-0)
1
19:00 flag_montenegro_chernogoria.png MNE (Podgorica)
Italy
flag_italy.jpeg 11-8
(2-3, 0-1, 4-2, 2-2) pn 3-0
1
18:30 flag_croatia.png   CRO (Sibenik) Romania
flag_romania.png 17-4 (4-1, 5-1, 2-0, 6-2)
1
19:00 flag_malta.png MLT (Gzira)
Russia
flag_russia.png 5-18
(1-2, 2-5, 2-3, 0-8)

 

Group A

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_hungary.png Hungary 
2
2
0
0
6
32-17\+15 1
flag_germany.png Germany 2
1
0
1
3
32-26|+6 2
flag_russia.png Russia 2
1
0
1
3
26-20\+6
3
flag_malta.png Malta
2
0
0
2
0
14-41\-27 4

Group B

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_greec.jpeg Greece 2
2
0
0
6
21-14\+7 1
flag_spain.png  Spain 2
1
0
1
3
16-10\+6 2
flag_netherlands.png  Netzherlands 2
1
0
1
3
24-19\+5 3
flag_ukraine.jpg Ukraine
2
0
0
2
0
8-26\-18
4

 Group C

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_italy.jpeg Italy 2
1
0
1
3
20-11\ +9
1
flag_montenegro_chernogoria.png  Montenegro 1
1
0
0
2
8-8\ +0
2
flag_france.png France
1
0
0
1
0
3-12\ -9
3

Group D

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_croatia.png Croatia  1
1
0
0
3
17-4 \+13
1
flag_serbia.png Serbia 1
0
0
1
3
13-6\-7
2
flag_romania.png  Romania
2
0
0
2
0
10-30 \ -20
3

 

Последнее обновление ( 14.11.2018 )