З 26 по 31 серпня 2018 р., в Словенії, в місті Крані, проходить 9-й чемпіонат Європи серед ветеранів з водного поло. Нажаль, в цьому році лише дві команди з України братимуть участь у чемпіонаті, це: Ukrainian Veterans WPC Кyiv (UKR) (50+)та "Dynamo" Kyiv (UKR) (55+).
50+:Ukranian Veterans WPC (UKR), Happy Hippos Budapest (HUN), PZVK Stara Sava (CRO), Old Boys Stepp Prague (CZE), BVSC Heavy Tools (HUN), Europa Sporting Roma (ITA)
55+ GR (A)Helsingfors Simsallskap (FIN), Campos de Desportes Larraina (ESP), Old Boys Stepp Prague (CZE), SV Cannstatt (GER)
55+ GR (B) Dynamo Kiev (UKR), Sunday Boys (HUN), Dynamo Masters Moscow (RUS), Uerdingen Masters WPC (GER)
26 August 2018 Sanday day-1 Kranj (SLO)
№ |
time |
Пра
|
White |
Blue |
Прап
|
Score |
Score of period |
Age 50 +
|
1
|
17:00
|
|
Ukranian Veterans WPC |
Sporting Roma (ITA) |
|
9-4 |
(3-2, 3-0, 1-1, 2-1) |
2
|
18:00 |
|
PZVK Stara Sava (CRO) |
Old Boys Prague (CZE) |
|
10-4 |
(2-0, 3-2, 2-2, 3-0) |
3 |
19:00 |
|
Hippos Budapest (HUN) |
BVSC Heavy Tools (HUN) |
|
9-2 |
(3-0, 1-0, 3-1, 2-1) |
Age 55 + (GR A)
|
1 |
15:00 |
|
Helsingfors (FIN)
|
SV Cannstatt (GER)
|
|
3-7 |
(0-1, 2-3, 0-2, 1-1) |
2 |
16:00 |
|
Campos Larraina (ESP) |
Old Boys Prague (CZE) |
|
6-2 |
(1-0, 1-0, 2-2, 2-0) |
27 August 2018 Monday day-2
№ |
time |
Пра
|
White |
Blue |
Прап
|
Score |
Score of period |
Age 50 +
|
4
|
16:00
|
|
Hippos Budapest (HUN) |
Old Boys Prague (CZE) |
|
13-3
|
(4-1, 3-0, 4-1, 2-1) |
5
|
17:00 |
|
Ukranian Veterans WPC |
BVSC Heavy Tools (HUN) |
|
7-3 |
(2-1, 2-0, 2-1, 1-1) |
6 |
19:00 |
|
PZVK Stara Sava (CRO)
|
Sporting Roma (ITA) |
|
2-6
|
(0-3, 0-1, 1-1, 1-1) |
Age 55 + (GR B) |
3 |
15:00 |
|
Dynamo Masters (RUS)
|
Uerdingen WPC (GER) |
|
13-2 |
(1-0, 5-0, 3-1, 4-1)
|
4 |
16:00 |
|
Dynamo Kiev (UKR) |
Sunday Boys (HUN) |
|
4-6 |
(2-1, 0-1, 2-2, 0-2) |
28 August 2018 Tuesday day 3
№ |
time |
Пра
|
White |
Blue |
Прап
|
Score |
Score of period |
Age 50 +
|
7
|
17:00
|
|
Ukranian Veterans WPC |
PZVK Stara Sava (CRO) |
|
12-6
|
(4-2, 2-0, 3-3, 3-1)
|
8
|
18:00 |
|
Hippos Budapest (HUN) |
Sporting Roma (ITA) |
|
10-8 |
(3-1, 2-2, 2-4, 3-1)
|
9
|
19:00 |
|
Old Boys Prague (CZE)
|
BVSC Heavy Tools (HUN)
|
|
3-8
|
(0-2, 1-2, 2-3, 0-1)
|
Age 55 + (GR A) |
3 |
15:00 |
|
Helsingfors (FIN) |
Old Boys Prague (CZE) |
|
9-3
|
(1-1, 2-0, 4-1, 2-1)
|
4 |
16:00 |
|
Campos Larraina (ESP) |
SV Cannstatt (GER) |
|
3-7
|
(0-1, 0-2, 0-1, 3-3)
|
29 August 2018 Wensday day 4
№ |
time |
Пра
|
White |
Blue |
Прап
|
Score |
Score of period |
Age 50 +
|
10
|
13:00 |
|
Hippos Budapest (HUN)
|
PZVK Stara Sava (CRO)
|
|
8-5 |
(2-3, 4-1, 1-1, 1-0)
|
11
|
15:00
|
|
Ukranian Veterans WPC
|
Old Boys Prague (CZE)
|
|
11-6
|
(3-1, 2-2, 4-1, 2-2)
|
12
|
17:00
|
|
BVSC Heavy Tools (HUN)
|
Sporting Roma (ITA)
|
|
4-7
|
(0-1, 2-2, 1-2, 1-2) |
Age 55 + |
5 |
15:00 |
|
Dynamo Masters (RUS) |
Sunday Boys (HUN) |
|
10-1 |
(2-0, 3-1, 2-0, 3-0)
|
6 |
16:00
|
|
Dynamo Kiev (UKR)
|
Uerdingen WPC (GER)
|
|
8-4 |
(1-0, 2-3, 3-0, 2-1) |
30 August 2018 Thursday day 5
№ |
time |
Пра
|
White |
Blue |
Прап
|
Score |
Score of period |
Age 50 +
|
10
|
10:00
|
|
Old Boys Prague (CZE)
|
Sporting Roma (ITA)
|
|
3-11 |
(1-3, 0-3, 1-2, 1-3)
|
11
|
11:00
|
|
PZVK Stara Sava (CRO)
|
BVSC Heavy Tools (HUN)
|
|
7-10 |
(3-1, 1-4, 2-2, 1-3)
|
12
|
12:00
|
|
Ukranian Veterans WPC
|
Hippos Budapest (HUN)
|
|
8-9 |
(1-3, 2-2, 2-2, 3-2) |
Age 55 + |
5 |
12:00 |
|
Old Boys Prague (CZE)
|
SV Cannstatt (GER)
|
|
4-7 |
(0-3, 2-2, 1-1, 1-1)
|
6 |
13:00
|
|
Helsingfors (FIN) |
Campos Larraina (ESP)
|
|
5-6 |
(2-0, 0-2, 1-2, 2-2) |
7
|
15:00 |
|
Sunday Boys (HUN) |
Uerdingen WPC (GER) |
|
7-3 |
(0-0, 2-1, 2-0, 3-2) |
8
|
16:00
|
|
Dynamo Masters (RUS) |
Dynamo Kiev (UKR) |
|
11-2 |
(2-1, 3-0, 3-1, 3-0) |
31 August 2018 Friday Day 6
№ |
time |
Пра
|
White |
Blue |
Прап
|
Score |
Score of period |
Age 50 + Finals
|
Game for 5-6 place |
13
|
12:00 |
|
PZVK Stara Sava (CRO) |
Old Boys Prague (CZE) |
|
4-2
|
(1-0, 2-1, 1-0, 0-1)
|
Bronze-medal Match |
14
|
15:00 |
|
BVSC Heavy Tools (HUN) |
Sporting Roma (ITA) |
|
7-4 |
(1-1, 1-1, 2-1, 3-1)
|
Gold-medal Match |
15
|
16:00 |
|
Hippos Budapest (HUN) |
Ukranian Veterans WPC |
|
10-9 |
(4-2, 1-2, 0-11-1)(p 4-3)
|
Age 55 + Finals |
Game for 5-6 place |
9
|
11:00 |
|
Helsingfors (FIN) |
Dynamo Kiev (UKR) |
|
4-9 |
(1-3, 2-3, 1-1, 0-2) |
Game for 7-8 place |
10
|
13:00 |
|
Old Boys Prague (CZE)
|
Uerdingen WPC (GER) |
|
0-4 |
(0-1, 0-1, 0-2, 0-0) |
Bronze-medal Match |
11
|
13:00 |
|
Campos Larraina (ESP) |
Sunday Boys (HUN) |
|
3-4 |
(0-0, 0-1, 1-1, 2-2) |
Gold-medal Match |
12 |
15:00 |
|
SV Cannstatt (GER) |
Dynamo Masters (RUS) |
|
4-7 |
(1-2, 0-2, 1-0, 2-3) |
Final position of teams Age 50+ // Kranj (SLO)
31.08.2018 Teams |
places |
|
Hippos Budapest (HUN) |
1 |
|
Ukranian Veterans WPC |
2 |
|
BVSC Heavy Tools (HUN) |
3 |
|
Sporting Roma (ITA) |
4 |
|
PZVK Stara Sava (CRO) |
5 |
|
Old Boys Prague (CZE) |
6 |
Final position of teams Age 55+ // Kranj (SLO)
31.08.2018 Teams |
places |
|
Dynamo Masters (RUS) |
1 |
|
SV Cannstatt (GER) |
2 |
|
Sunday Boys (HUN) |
3 |
|
Campos Larraina (ESP) |
4 |
|
Dynamo Kiev (UKR |
5 |
|
Helsingfors (FIN) |
6
|
|
Uerdingen WPC (GER) |
7 |
|
Old Boys Prague (CZE) |
8 |
|