EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIPS 2018, QUALIFICATION WOMEN Ukraine (Kyiv)
03.10.2017

logolen.gifflag_ukraine.jpgВ Києві (Україна), на базі басейну Центру ФВС КПІ ім. Ігоря Сікорського (вул. Верхньоключова 1/26), відбудеться ІІ раунд кваліфікаційних ігор чемпіонату Європи з водного поло серед жіночих команд

Команди зіграють кожна проти кожної по круговій системі в матчах, які будуть зіграні впродовж п'яти днів, з 4 по 8 жовтня.

Сім команд (Group A) - Mallta, IsrailSlovakia, Switzerland, RomaniaCzech Republic, Ukraine (Group A) - будуть змагатись за шість путівок у наступний раунд (команди, що займуть з 1-го по 6-те місця, проходять кваліфікацію). Тут вони зустрінуться з збірними, які посіли з 7 по 12 місця на чемпіонаті Європи в Белграді, це - France, Germany, Serbia, Portugal, Croatia, Turkey.

Делегат змагань: Даян Перешич (Сербія).

 

 

 

04 October 2017  Wednesday day-1 Ukraine (Kyiv) (Women).        

Time   White Blue   Score Score of periods
1 17:00 flag_malta.png Malta
Israil
flag_israel.png 6-19 (1-4, 1-4, 1-7, 3-4)
2 18:30 flag_romania.png Romania
Switzerland flag_switzerland.png 5-4 (1-1, 1-0, 1-1, 2-2)
3 20:00
flag_ukraine.jpg Ukraine Slovakia flag_slovakia.png 5-9 (0-1, 2-1, 1-3, 2-4)

 

05 October 2017  Thursday day-2      

Time   White Blue   Score Score of periods
4
09:00 flag_romania.png Romania Czech Republic flag_czech_republic.png 6-12 (0-3, 2-1, 1-5, 3-3)
5
10:30 flag_slovakia.png  Slovakia Switzerland flag_switzerland.png 13-3 (3-2, 1-0, 5-1, 4-0)
6
12:00
flag_ukraine.jpg Ukraine Israil flag_israel.png 6-8 (2-1, 1-2, 2-3, 1-2)
  day-3
7
17:00 flag_czech_republic.png  Czech Republic Switzerland flag_switzerland.png 14-10 (2-1, 6-2, 4-4, 2-3)
8
18:30 flag_malta.png  Malta Slovakia flag_slovakia.png 5-16 (1-3, 1-4, 3-3, 0-6)
9
20:00 flag_romania.png Romania Ukraine flag_ukraine.jpg 2-10 (1-1, 0-2, 0-3, 1-4)

  

06 October 2017  Friday day-4      

Time   White Blue   Score Score of periods
10 17:00 flag_switzerland.png Switzerland Ukraine flag_ukraine.jpg 6-9 (3-3, 1-3, 1-2, 1-1)
11 18:30 flag_israel.png Israil Romania flag_romania.png 13-4 (3-0, 3-1, 4-1, 3-2)
12 20:00
flag_czech_republic.png Czech Republic  Malta flag_malta.png 18-5 (1-0, 7-3, 5-2, 5-0)

 

07 October 2017  Saturday day-5     

Time   White Blue   Score Score of periods
13
09:00 flag_slovakia.png Slovakia Romania flag_romania.png 13-4 (3-0, 3-1, 3-2, 4-1)
14
10:30 flag_israel.png  Israil Czech Republic flag_czech_republic.png 8-10
(1-4, 3-1, 2-3,  2-2)
15
12:00
flag_switzerland.png  Switzerland Malta flag_malta.png 8-2 (4-0, 2-0, 0-1, 2-1)
  day-6  
16
17:00 flag_israel.png  Israil Slovakia flag_slovakia.png 7-9 (2-4, 2-1, 1-1, 2-2)
17
18:30 flag_malta.png  Malta Romania flag_romania.png 1-13 (0-4, 1-3, 0-1, 0-5)
18
20:00 flag_czech_republic.png  Czech Republic Ukraine flag_ukraine.jpg 8-5 (2-1, 1-2, 3-0, 2-2)

 

08 October 2017  Sunday day-7      

Time   White Blue   Score Score of periods
19 09:00 flag_switzerland.png Switzerland Israil flag_israel.png 3-11 (1-4, 1-3, 1-2, 0-2)
20 10:30 flag_slovakia.png Slovakia Czech Republic
flag_czech_republic.png 10-10
(2-1, 1-4, 6-3, 1-2)
21 12:00
flag_ukraine.jpg Ukraine   Malta flag_malta.png 9-2 (3-1, 3-1, 1-0, 2-0)

 

Final position 08.10.2017.  Kyiv (UKR)

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_slovakia.png Slovakia 6 5 1 0 16 69-34/+35 1
flag_czech_republic.png Czech Republic 6 5 1 0 16 72-44/+28 2
flag_israel.png Israil 6 4 0 2 12 66-36/+30 3
flag_ukraine.jpg Ukraine 6 3 0 3 9 44-35/+9 4
flag_romania.png Romania 6 2 0 4 6 33-53/-20 5
flag_switzerland.png Switzerland 6 1 0 5 3 34-54/-20 6
flag_malta.png Malta 6 0 0 6 0 21-83/-62 7

 

Последнее обновление ( 08.10.2017 )