17th FINA World Masters Championships |
03.08.2017 | |
×åìï³îíàò ñâ³òó /17th FINA World Championships/ñåðåä ÷îëîâ³ê³â òà æ³íê³â çàâåðøèâñÿ â ê³íö³ ëèïíÿ, àëå âáîë³âàëüíèêè íå çàëèøàòüñÿ áåç ñóïåðç³ðîê ³ ãîñòðèõ â³ä÷óòò³â: ç 7 ïî 20 ñåðïíÿ â³äáóäåòüñÿ 17 é ÷åìï³îíàò ñâ³òó FINA Masters, äå çìàãàòèìóòüñÿ ñïîðòñìåíè (ÿêè ìàþòü â³ä äíÿ íàðîäæåííÿ 30 ðîê³â ³ á³ëüøå ).
7 ñåðïíÿ â Áóäàïåøò³ (Óãîðùèíà) ñòàðòóº 17-é ÷åìï³îíàò ñâ³òó ç âîäíèõ âèä³â ñïîðòó - 17th FINA World Masters.
Öüîãî ðîêó çàÿâêè íà ó÷àñòü ïîäàëà ðåêîðäíà ê³ëüê³ñòü êîìàíä - 120! ç 70 êðà¿í ñâ³òó.
Çìàãàííÿ ç âîäíîãî ïîëî áóäóòü ïðîõîäèòè ç 7 ïî 13 ñåðïíÿ íà îñòðîâ³ Ìàðãàðåò (Margaret Island), â êîìïëåêñ³ âîäíèõ âèä³â ñïîðòó Hajós Alfréd Complex.
Âñüîãî íà ó÷àñòü ó òóðí³ð³ çàðåºñòðîâàíî 102 ÷îëîâ³÷èõ êîìàíäè, íàéá³ëüø³ â³êîâ³ ãðóïè - 45+ òà 50+, â ÿê³ óâ³éäóòü ïî 16 êîìàíä, àëå äîñèòü âåëèêà ê³ëüê³ñòü êîìàíä (14) òàêîæ áóäóòü áðàòè ó÷àñòü â êàòåãî𳿠40+.
Ƴíî÷èé òóðí³ð ñêëàäàòèìåòüñÿ ç 18 êîìàíä, 7 êëóá³â â êàòåãî𳿠30+, 7 êîìàíä â â³êîâèõ êàòåãîð³ÿõ 35+, 40+ ³ 45+, ³ 4 êîìàíäè â êàòåãî𳿠50+, 55+ ³ 60+. Íà äîäàòîê äî êîìàíä, ÿê³ òðàäèö³éíî áåðóòü ó÷àñòü â òóðí³ð³, áóäóòü ïðåäñòàâëåí³ äàìè ç Êîëóì᳿, ×åõ³¿ òà ²ðëàí䳿.
Ç îãëÿäó íà âåëèêó ê³ëüê³ñòü êîìàíä 7-äåííèé òóðí³ð ìàòèìå äîñèòü ù³ëüíèé ãðàô³ê äëÿ êîæíîãî áàñåéíó - 56 ìàò÷³â ïðîéäóòü âïðîäîâæ ïåðøèõ äâîõ äí³â, íà òðåò³é äåíü - 54 ãðè, â îñòàíí³é äåíü áóäå ñàìèé «â³ëüíèé» ãðàô³ê - âñüîãî 40 ìàò÷³â.
Âñüîãî çà ïåð³îä çìàãàíü áóäå ïðîâåäåíî â çàãàëüí³é ñêëàäíîñò³ 357 ìàò÷³â, öå íàéìàñøòàáí³øèé òóðí³ð, ÿêèé êîëè-íåáóäü áóâ îðãàí³çîâàíèé íà îñòðîâ³ Ìàðãàðåò (Margaret Island) ³, áåçóìîâíî, íà ì³æíàðîäí³é àðåí³.
Çà îö³íêàìè îðãàí³çàòîð³â, â öüîìó çàõîä³ ìîæå âçÿòè ó÷àñòü íàéá³ëüøà ê³ëüê³ñòü ó÷àñíèê³â óñ³õ ÷àñ³â. Íà ñüîãîäí³øí³é äåíü íàë³÷óºòüñÿ 18500 ÷îëîâ³ê, 87 êðà¿í. Òîæ, ÿêùî îö³íêè ïðàâèëüí³, 17th FINA World Masters Championships â Áóäàïåøò³ìîæå ïåðåâåðøèòè ðåêîðä 2012 ðîêó â г÷÷îíå, ²òàë³ÿ, äå áóâ 12 671 ó÷àñíèê.
Çîêðåìà, íàéá³ëüøèé ³íòåðåñ, îñîáëèâî â óãîðñüêèõ âáîë³âàëüíèê³â, âèêëèêຠ÷îëîâ³÷à 40-ð³÷íà ãðóïà, â ÿê³é áåðå ó÷àñòü êîìàíäà Millennium (HUN) 40+, ùî ñêëàäàºòüñÿ ç êîëèøí³õ îäíî, äâîõ òà òðèðàçîâèõ îë³ìï³éñüêèõ ÷åìï³îí³â. Ó ñêëàä³ êîìàíäè - Tibor Benedek, Péter Biros, Rajmund Fodor, István Gergely, Tamás Kásás, Gergely Kiss, Tamás Märcz, Tamás Molnár, Barnabás Steinmetz, Zoltán Szécsi, Bulcsú Székely, Tamás Varga, Zsolt Varga, Attila Vári and the coaches are Dénes Kemény and Zoltán Kósz, á³ëüø³ñòü ç öèõ õëîïö³â âèãðàëè òðè òèòóëè ïîñï³ëü íà Îë³ìï³éñüêèõ ³ãðàõ (ѳäíåé, Àô³íè, Ïåê³í).
Óêðà¿íó íà ÷åìï³îíàò³ ïðåäñòàâëÿòü 5 êîìàíä ó ÷îòèðüîõ â³êîâèõ êàòåãîð³ÿõ - öå WPC Uzhgorod (35+), Masters water polo team Aquatiko (35+), Water polo club Dynamo Kyiv (40+), Water polo club Kyiv (50+) òà Veterans Association of water sports WP masters (60+).
Òàêîæ õî÷åòüñÿ â³äçíà÷èòè, ùî çìàãàííÿ òàêîãî ïëàíó, ÿê ×åìï³îíàò ñâ³òó FINA Masters, ïðîâîäÿòüñÿ íå ò³ëüêè çàðàäè íàãîðîäæåííÿ, à é ïîïóëÿðèçóþòü ñïîðò ïðîòÿãîì óñüîãî æèòòÿ
SCHEDULE 30+ MEN
GROUP A
A1 Bay Area
Masters (USA)
A2 WPC Kazan
30+ (RUS)
A3 Belarus
Master
A4 Neptun
VSC (30+) (HUN)
GROUP B
B1 MAFC
Masters (30+) (HUN)
B2 WC Somovi
(SRB)
B3 The
Olympic Club (USA)
B4 St-
Petersburg Masters 30+ (RUS)
SCHEDULE 35+ MEN
GROUP A
A1 WPC Uzhgorod
(UKR)
A2 East Bay
Masters Water Polo (USA)
A3 The
Olympic Club (USA)
A4 Hungarian
Bull's Blood (35+) (HUN)
A5 SV
Rheinhausen 1913 (GER)
A6
C.U.S.G.E.A.S. Milano A.S. DILETT (ITA)
GROUP B
B1 Jadran
Veterani (MNE)
B2 Sport
Club Brenntag (ROU)
B3 Masters
water polo team Aquatiko (UKR)
B4 Masters
Old Fellows (BRA)
B5 Real
Canoe N.C. (ESP)
B6 ESE 80
(HUN)
SCHEDULE 40+ MEN
GROUP A
A1 Pampas
(ARG)
A2 WC SOMOVI
(SRB)
A3 Triangle
Water Polo (USA)
GROUP B
B1
Millennium HUN (40+)
B2 Pallanuoto
Milano A.S.DILETT (ITA)
B3
Galatasaray Spor Klubu (TUR)
GROUP C
C1 Masters
Rio Waterpolo Club (BRA)
C2 OSC
Senior (HUN)
C3 Belarus
Master
C4 Sport
Club Brenntag (ROU)
GROUP D
D1 Water polo
club Dynamo Kyiv (UKR)
D2 Oázis
Sport Club (40+) (HUN)
D3
St-Petersburg Masters 40+ (RUS)
D4 Darkside
(USA)
SCHEDULE 45+ MEN
GROUP A
A1 Tungsram
SC (HUN)
A2 AMPA ECP (BRA)
A3 Blue
Thunder Masters (USA)
A4 KVP H2O
Piestany (SVK)
GROUP B
B1 YBL-
Octopus (HUN)
B2 SV
Rheinhausen 1913 (GER)
B3 Baltic
Masters (RUS)
B4 Clubul
Sporturilor nautice Imperial Sport (MDA)
GROUP C
C1 Polo
Acuatioc Medellin Masculino (COL)
C2 Real
Canoe N.C. (ESP)
C3 A.S.D.
Europa Sporting Association (ITA)
C4 Budai LTD
(HUN)
GROUP D
D1
St-Petersburg Masters (RUS)
D2 Masters
Water Polo Club Veteran 70 (CRO)
D3 Waterpolo
Stadio (CHI)
D4
Helsingfors Simsällskap (FIN)
SCHEDULE 50+ MEN
GROUP A
A1 Sunday
Boys (HUN)
A2
Scottsdale Water Polo (USA)
A3
Polytechnic S&WP Club (GBR)
A4 Master
Old Fellows 50+ (est. Sao Paulo) (BRA)
GROUP B
B1 WPC Stara
Sava (CRO)
B2 Dynamo
Masters 50+ (RUS)
B3 Pampas
(ARG)
B4 UWA City
Beach Water Polo Club (AUS)
GROUP C
C1 Calgary
Masters Water Polo Club (CAN)
C2 SV
Rheinhausen 1913 (GER)
C3 Masters
RIO Water Polo Club (BRA)
C4 Bay Area
Masters (USA)
GROUP D
D1 The
Olympic Club (USA)
D2 Happy
Hippos (HUN)
D3 Old Boys
Prague (CZE)
D4 Water polo
club Kyiv (UKR)
SCHEDULE 55+ MEN
GROUP A
A1 Attaboy's
Club (CAN)
A2 Santa
Barbara Masters (USA)
A3 MC Walrus
Budapest (HUN)
A4
Helsingfors Simsällskap (FIN)
A5 Old Boys
Prague (CZE)
GROUP B
B1 Perth
Cockatoos (AUS)
B2 Masters
RIO Water Polo Club (BRA)
B3 SV
Cannstatt (GER)
B4 Sunday
Boys (HUN)
B5 St-
Petersburg Masters (RUS)
B6 A.S.D.
Europa Sporting Association (ITA)
SCHEDULE 60+ MEN
GROUP A
A1 Veterans
Association of water sports WP masters (Lviv\UKR)
A2
Düsseldorfer SC 1898 (GER)
A3 Calgary
Masters Water Polo Club (CAN)
A4 Santa
Barbara Masters (USA)
A5 Perth
Cockatoos (AUS)
GROUP B
B1 Pampas
(ARG)
B2 SV
Cannstatt (GER)
B3 HZC de
Robben (NED)
B4 A.S.D.
Europa Sporting Association (ITA)
B5 Blue
Thunder Masters (USA)
B6 UWA City
Beach Water Polo (AUS)
SCHEDULE 65+ MEN
GROUP A
A1 Old
Mission Bay Water Polo Club (USA)
A2 Perth
Cockatoos (AUS)
A3 SV
Poseidon Hamburg (GER)
A4
Helsingfors Simsällskap (FIN)
GROUP B
B1
A.S.DILETT.Bogliasco 1951 (ITA)
B2 Kalevi
Ujumiskol (EST)
B3 SV
Cannstatt (GER)
B4 KVP H2O
polo Piestany (SVK)
B5 Santa
Barbara Masters (USA)
SCHEDULE 70+ MEN
GROUP A
A1 Blue
Thunder Masters (USA)
A2 H2Oldies
(USA)
A3 SV
Poseidon Hamburg (GER)
A4 SV
Cannstatt (GER)
A5 Perth
Cockatoos (AUS)
SCHEDULE 30+ WOMEN
GROUP A
A1
Budakalászi Sport Club (30+) (HUN)
A2 The
Olympic Club (USA)
A3 KINEF -
Masters Kirishi (RUS)
A4 English
Roses Masters Water Polo (ERME) (GBR)
A5 Bánki VSE
(30+) (HUN)
A6 Bay Area
Masters (GER)
A7
Eimsbütteler Turnverband (GER)
SCHEDULE 35+/40+/45+ WOMEN
GROUP A
A1 English
Roses Masters Water Polo (ERME) 35+ (GBR)
A2 Polo
Acuatico Medellin Femenino 35+ (COL)
A3 Klub
vodniho pol STEPP Praha 35+ (CZE)
A4 Donegall
35+ (IRL)
A5 Sistemi
Integrati Sport S.S.D. ARL 35+ (ITA)
A6 Oggun de
Polo Acuatico Femenino 35+ (COL)
A7 A.S.D.
Argentario Nuoto 35+ (ITA)
SCHEDULE 50+/55+/60+ WOMEN
GROUP A
A1 Pink
Pointers International 50+ (AUS)
A2 Peninsula
Water Polo 50+ (USA)
A3 Menlo
Park Water Polo 50+ (USA)
A4 Calgary
Polo Splash 50+ (CAN)
Ukrainian Teams Roster
WPC Uzhgorod
(UKR) 35+
BAHRIY
Yuriy
CHERLENYAK
Dmytro
FOMENKO
Vasyl
HAVRYLENKO
Volodymyr
HEVORKYAN
Davyd
LAVRYSHYNETS
Dmytro
MINIAILO
Roman
MOMOT Viktor
PUSHAVER
Viktor
ROHOVYY
Yuriy
VADYM
Papkovych
YANOCHKO
Mykola
Head Coach - FOMENKO Vasyl
Masters
water polo team Aquatiko Lviv (UKR) 35+
CHEREVKO
Ihor
DOBUSH Oleh
FERANCIK
Vladimir
HUK Maksym
KEBALO Lev
MYTROFANOV
Kostiatyn
NAUMCHYK Rostyslav
PYZHEVSKYI
Vasyl
SHVEDOV
Oleksiy
SKYBA Yevhen
TITOVETS
Oleksiy
VALYEYEV
Anatoliy
ZAVIYSKYY
Andriy
ZUBARYEV
Mykola
Head Coach - CHEREVKO Ihor
Water polo
club Dynamo Kyiv (UKR) 40+
BALYSHEV
Volodymyr
BELOSTOTSKYY
Yevgen
BONDARENKO
Viktor
DENISENKO
Vitaliy
DUSHNYK
Maksym
GENNADIY
Grachov
GORBUNOV
Yaroslav
KAPINUS
Volodymyr
KLYESTOV
Vitaliy
KYZYMENKO
Oleksandr
SALNIKOV
Kostiantyn
SHMATKO
Valerii
STRIGUN
Yurii
TSAROV
Kostiantyn
VOLONCHUK
Denys
Head Coach - KLYESTOV Vitaliy
Water polo
club Kyiv (UKR) 50+
BAZHENOV
Yevheniy
DAVYDENKO
Pavlo
KOSTANDA
V'Yacheslav
KURBATOV
Oleg
MASYUK
Volodymyr
MATSEYKO
Orest
NAUMENKO
Vadym
PROKOPCHUK
Pavlo
PROKOPENKO
Pavlo
SERHUTA Hnat
SKURATOV
Vadym
STEPANOV
Volodymyr
YAROVYI
Yurii
YEHOROV
Oleksiy
YEVTUSHOK Oleksandr
Head Coach - YEVTUSHOK Oleksandr
Veterans
Association of water sports WP masters (UKR) 60+
BOHDANOV
Oleksandr
CHERNYSHOV
Ihor
JASKA
Radomir
KALININ
Volodymyr
KIVEZHDI
Mykola
KOLMAKOV
Sergiy
KOLTOCHIKHIN
Sergiy
KRATOCHVIL
Vlastimil
PAVLOV Serhiy
SATALKIN
Yuriy
TERENYK
Oleksii
TYVONYUK
Volodymyr
Head Coach - KOLMAKOV Sergiy
|
|
Ïîñëåäíåå îáíîâëåíèå ( 05.08.2017 ) |