7 червня у Львові в басейні СКА завершився чемпіонат України серед юнаків 2004 р.н. та молодше. Чемпіонами України стали юнаки з команди "Динамо" Ужгород. У фіналі вони в запеклій боротьбі перемогли команду зб.Харківської обл. ОВІС 10-8. Третє місце посіла команда ДЮСШ №3-1, яка подолала юнаків з Дніпра 11-10. (6-6, 5-4 по пенальті). Під час нагородження переможців, призерів та команд, які посіли місця з 4 по 15 місце, головним представником фірми Turbo, www. turboukraine.com.ua в Україні паном Максимом Ашаніним, кращі гравці з кожної команди були нагороджені пам'ятними речами.
02 червня 2016 р. Четвер 1-й день
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
1
|
09:00 |
ДЮСШ-3-1 Львів
|
ДЮСШ-3-2 Львів |
33-1
|
(12-0, 9-1, 9-0, 3-0)
|
2
|
10:15 |
СОК "Євроспорт" Львів
|
КВВС "Аквапарк" Львів
|
35-1
|
(8-0, 8-0, 11-0, 8-1) |
3
|
11:30 |
СДЮШОР Я.Клочкової-1
|
зб.Харківської обл.ОВІС |
4-6 |
(1-3, 0-1, 2-0, 1-2) |
4
|
12:45
|
Академія ім.О.Баркалова |
СДЮШОР Я.Клочкової-2
|
7-7 |
(2-0, 3-3, 1-1, 1-3) |
5
|
14:00
|
"Динамо" Ужгород
|
ВК Ужгород
|
26-0 |
(8-0, 5-0, 9-0, 4-0) |
6
|
15:15
|
СДЮШОР №9-1 Київ
|
СДЮШОР №9-2 Київ |
4-3 |
(1-0, 2-2, 0-0, 1-1) |
7 |
16:30 |
Збірна Одеси
|
СДЮШОР ДНУ Дніпро
|
6-20 |
(2-8, 0-5, 1-5, 3-2) |
03 червня 2016 р. П'ятниця 2-й день
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
8
|
09:00 |
ДЮСШ-3-1 Львів |
КВВС "Аквапарк" Львів |
41-2 |
(9-1, 11-0, 10-1, 11-0) |
9
|
10:15 |
ДЮСШ-3-2 Львів
|
СОК "Євроспорт" Львів |
0-36 |
(0-10, 0-8, 0-7, 0-7)
|
10
|
11:30 |
СДЮШОР Я.Клочкової-1 |
Академія ім.О.Баркалова |
28-1
|
(9-0, 4-1, 8-0, 7-0)
|
11
|
12:45 |
СДЮШОР Я.Клочкової-2 |
зб.Харківської обл.ОВІС |
1-22
|
|
12
|
14:00
|
"Динамо" Ужгород |
СДЮШОР №9-2 Київ |
27-3
|
(7-0, 7-1, 6-2, 7-0) |
13
|
15:15
|
ВК Ужгород |
СДЮШОР №9-1 Київ |
3-11 |
(0-1, 1-0, 1-4, 1-6) |
14 |
16:30 |
КДЮСШ Кутенка Львів |
СДЮШОР ДНУ Дніпро |
11-22 |
(3-7, 2-6, 1-3, 5-6) |
04 червня 2016 р. Субота 3-й день
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
15
|
09:00 |
ДЮСШ-3-1 Львів |
СОК "Євроспорт" Львів |
10-4
|
(2-0, 1-1, 4-0, 3-1)
|
16
|
10:15 |
ДЮСШ-3-2 Львів
|
КВВС "Аквапарк" Львів |
9-15
|
(0-5, 2-2, 4-2, 3-6)
|
17
|
11:30 |
СДЮШОР Я.Клочкової-1 |
СДЮШОР Я.Клочкової-2 |
16-1
|
(4-0, 5-0, 6-1, 1-0)
|
18
|
12:45
|
зб.Харківської обл.ОВІС |
Академія ім.О.Баркалова |
33-3
|
(6-0, 7-1, 9-0, 11-2)
|
19
|
14:00
|
"Динамо" Ужгород |
ДЮШОР №9-1 Київ
|
43-1
|
(12-0, 11-0, 7-1, 20-0)
|
20
|
15:15
|
СДЮШОР №9-2 Київ |
ВК Ужгород |
11-4
|
|
21 |
16:30 |
КДЮСШ Кутенка Львів |
Збірна Одеси |
20-4 |
|
Gr-А | | Gr-B |
Tiams |
G |
W |
D |
L |
P |
differen. |
Plc |
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
|
|
|
|
|
|
2
|
|
|
|
|
|
|
|
3
|
|
|
|
|
|
|
|
4
|
|
Tiams |
І |
W
|
D
|
L
|
P
|
differen. |
Plc |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Gr-C | Gr-D |
Tiams |
G |
W |
D |
L |
P
|
differen. |
Plc |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tiams |
G
|
W
|
D
|
L
|
P
|
Differen. |
Plc |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
05 червня 2016 р. Неділя 4-й день
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
22
|
09:00 |
КВВС "Аквапарк" Львів
|
Академія ім.О.Баркалова |
8-5
|
(0-3, 3-0, 1-1, 4-1)
|
23
|
10:15 |
ДЮСШ-3-2 Львів
|
СДЮШОР Я.Клочкової-2
|
5-18
|
(2-8, 1-3, 1-3, 1-4)
|
24
|
11:30 |
ВК Ужгород |
Збірна Одеси |
10-15
|
(4-5, 1-1, 2-6, 3-3) |
25
|
12:45
|
"Динамо" Ужгород |
КДЮСШ Кутенка Львів |
28-7
|
(6-1, 10-2, 7-3, 5-1)
|
26
|
14:00
|
ДЮШОР №9-1 Київ |
СДЮШОР ДНУ Дніпро |
3-17
|
(0-8, 0-2, 3-2, 0-5)
|
27
|
15:15
|
ДЮСШ-3-1 Львів |
СДЮШОР Я.Клочкової-1 |
10-5
|
(2-3, 2-0, 1-2, 5-0)
|
28 |
16:30 |
СОК "Євроспорт" Львів |
зб.Харківської обл.ОВІС |
5-10
|
(
|
06 червня 2016 р. Понеділок 5-й день (фінали)
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
29
|
09:00 |
ДЮСШ-3-2 Львів
|
ВК Ужгород |
5-18
|
(3-4, 1-7, 0-3, 1-4)
|
30
|
10:15 |
КВВС "Аквапарк" Львів
|
ДЮШОР №9-1 Київ |
5-15
|
(0-6, 0-5, 3-1, 2-3)
|
31
|
11:30 |
СДЮШОР Я.Клочкової-2 |
Збірна Одеси |
11-9
|
(4-1, 3-6, 3-2, 1-0)
|
32
|
12:45
|
КДЮСШ Кутенка Львів |
СДЮШОР Я.Клочкової-1 |
5-20
|
(3-4, 1-6, 0-4, 1-5)
|
33
|
14:00
|
ДЮШОР №9-1 Київ
|
СОК "Євроспорт" Львів
|
1-15
|
(0-7, 0-5, 0-2, 1-1)
|
34
|
15:15
|
"Динамо" Ужгород
|
ДЮСШ-3-1 Львів
|
7-1 |
(1-0, 2-1, 2-0, 2-0)
|
35 |
16:30 |
СДЮШОР ДНУ Дніпро
|
зб.Харківської обл.ОВІС |
6-10
|
(1-4, 2-2, 0-2, 3-2)
|
ДЮСШ-3-2 Львів
07 червня 2016 р. Вівторок 6-й день (фінали) Програвший гру 29 займає 15 місце
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
36
|
09:00 |
ДЮСШ-3-1 Львів |
СДЮШОР ДНУ Дніпро |
11-10
|
(2-2, 0-2, 1-1, 3-1)(5-4)
|
37
|
10:15 |
Академія ім.О.Баркалова |
ВК Ужгород |
5-3
|
(0-1, 0-2, 2-0, 3-0)
|
38
|
11:30 |
ДЮШОР №9-2 Київ |
СДЮШОР Я.Клочкової-2 |
9-2
|
(2-0, 2-2, 3-0, 2-0)
|
39
|
12:45
|
СДЮШОР Я.Клочкової-1 |
СОК "Євроспорт" Львів |
13-7
|
(2-2, 3-1, 5-2, 3-2)
|
40
|
14:00
|
"Динамо" Ужгород |
зб.Харківської обл.ОВІС |
10-8
|
(2-1, 4-1, 2-4, 2-2)
|
41
|
15:15
|
ВВС "Аквапарк" Львів
|
Збірна Одеси |
15-13
|
(4-3, 3-2, 5-4, 3-4)
|
42 |
16:30 |
КДЮСШ Кутенка Львів |
ДЮШОР №9-1 Київ |
11-3 |
(3-2, 3-0, 3-0, 2-1)
|
Фінальне становище команд Львів
07.06.2016 |
lL
|
1
|
ДИНАМО Ужгород
|
2
|
Харківська обл. ОВІС
|
3
|
ДЮСШ-3-1 Львів
|
4 |
СДЮШОР ДНУ Дніпро
|
5 |
Я.Клочкової 1 Харків
|
6 |
СОК Євроспорт Львів
|
7 |
КДЮСШ Кутенко Львів
|
8 |
СДЮШОР 9-1 Київ
|
9 |
СДЮШОР 9-2 Київ
|
10 |
СДЮШОР Я.Клочкової 2 Харків
|
11
|
КВС- АКВАПАРК Львів
|
12
|
ДЮСШ В/П Одеса
|
13
|
Акад. Баркалова Харків
|
14
|
ВК Ужгород
|
15
|
ДЮСШ-3-2 Львів
|
|