29 травня у басейні «Євроспорт» відбудуться фінальні ігри чемпіонату Львівщини з водного поло серед команд, складених з гравців 2002 року народження. У матчі за третє місце ДЮСШ ім. Кутенка позмагається з командою «Динамо-Леви» (початок матчу о 15:00), а у чемпіонському фіналі зіграють ДЮСШ №3 та «Євроспорт» (16:00).
Головний суддя - Наумчик Євген (НК) Львів.
29 Листопада 2015 р. Неділя 1-й тур Басейн "Динамо" (Вітовського 53)
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
1
|
08:45 |
ДЮСШ №3-2 (0)
|
ДЮСШ №3-1 (3) |
0-17
|
(0-4, 0-2, 0-5, 0-6)
|
2
|
09:45 |
КДЮСШ Кутенко (3) |
"Динамо-Леви" (0) |
8-4
|
(1-1, 2-1, 4-1, 1-1) |
20 Грудня2015 р. Неділя 2-й тур Басейн "Динамо" (Вітовського, 53)
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по пер іодам |
3
|
08:45 |
КДЮСШ Кутенко (3)
|
СОК "Євроспорт (3) |
6-7
|
(0-1, 0-3, 2-1, 4-2)
|
4
|
09:45 |
"Динамо-Леви" (0) |
ДЮСШ №3-1 (6) |
5-14
|
(1-4, 0-4, 2-1, 2-5)
|
27 грудня Неділя 3-й тур басейн "Динамо" (Вітовського, 53)
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по пер іодам |
5
|
08:45 |
ДЮСШ №3-2 (0)
|
СОК "Євроспорт (6) |
0-24
|
(0-6, 0-6, 0-6, 0-6)
|
6
|
09:45 |
КДЮСШ Кутенко (3) |
ДЮСШ №3-1 (9) |
3-10
|
(1-1, 0-3, 2-3, 0-3)
|
07. лютого Неділя 2016. 4-й тур, басейн "Динамо" (Вітовського, 53)
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по пер іодам |
7
|
08:30 |
СОК "Євроспорт
|
ДЮСШ №3-1 |
5-8 |
(2-1, 0-1, 2-3, 1-3)
|
8
|
09:30 |
ДЮСШ №3-2 |
"Динамо-Леви" |
4-8 |
(0-2, 0-2, 1-2, 3-2) |
14. лютого Неділя 2016. 5-й тур, басейн "Динамо" (Вітовського, 53)
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по пер іодам |
9
|
08:45 |
СОК "Євроспорт"
|
"Динамо-Леви" |
8-4 |
(2-3, 0-0, 4-0, 2-1)
|
10
|
09:45 |
ДЮСШ №3-2 |
КДЮСШ Кутенко |
2-21 |
(2-3, 0-6, 0-6, 0-6) |
13 Березня Неділя 6-й тур басейн "Динамо" (Вітовського, 53)
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
11
|
08:30 |
ДЮСШ №3-1
|
ДЮСШ №3-2 |
24-0 |
(6-0, 8-0, 6-0, 4-0)
|
12
|
09:30 |
"Динамо-Леви" |
КДЮСШ Кутенко |
6-7 |
(2-2, 0-1, 1-1, 3-3)
|
24 квітня неділя 7-й тур "Динамо" (Вітовського, 53)
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по пер іодам |
11
|
08:30 |
СОК "Євроспорт"
|
КДЮСШ Кутенко |
12-5 |
(4-1, 2-1, 1-2, 5-1) |
12
|
09:30 |
ДЮСШ №3-1 |
"Динамо-Леви" |
21-4 |
(4-0, 3-2, 5-0, 9-2) |
Гупове положення команд
Teams |
G
|
W |
D
|
L |
P |
Difference |
places |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
29 травня неділя "СОК" Євроспорт (пл. Петрушевича 1) Фінали
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
13
|
15:00 |
КДЮСШ Кутенко |
"Динамо-Леви" |
9-7 |
(3-0, 3-2, 2-3, 1-2)
|
14
|
16:00 |
СОК "Євроспорт" |
ДЮСШ №3-1
|
7-6 |
(2-0, 1-1, 1-2, 3-3)
|
Final position of teams. Lviv
|