5-й міжнародний турнір "G.Osipov Memory Cup" 12-17 травня 2015 Кишинів (Молдова). |
14.05.2015 |
Дві
українські команди з Дніпропетровська та Одеси брали участь в 5
міжнародному турнірі серед юнаків 2001 рр. нар. і мол."G.Osipov Memory
Cup". Всього змагалось 8 команд: 2 з України, 3 з Румунії та
3 з Молдови.
Группа А: Steaua Buharest (ROU), Odessa (UKR) , CSS № 1 (ROU 2), SSCTRO Delfin (MLD)
Группа B: Dnipropetrovsk (UKR), SSS №4 Osipov (MLD 1), CSS №1 (ROU 1), SSS №4 Osipov (MLD 2)
13 травня 2015 р. Середа 1-й день.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
1
|
13:00 |
Steaua Buharest (ROM) |
Odessa (UKR) |
17-7
|
|
2
|
13:50 |
CSS № 1 Romania 2 |
SSCTRO Delfin (MLD) |
10-1
|
|
3
|
15:00 |
Dnepropetrovsk (UKR) |
CSS № 1 (ROM) 1 |
5-4
|
|
4
|
16:30 |
SSS №4 Osipov 1 (MLD) |
SSS № 4 Osipov 2 (MLD) |
17-1
|
|
14 травня 2015 р. Четвер 2-й день.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
5
|
13:00 |
SSCTRO Delfin (MLD) |
Steaua .(ROM) |
4-3 |
|
6
|
13:50 |
Odessa (UKR) |
SSS №4 Osipov 2 (MLD) |
5-10 |
|
7
|
15:40 |
SSS №4 Osipov 1 (MLD) |
Dnepropetrovsk (UKR) |
10-3 |
|
8
|
16:30 |
SSS №4 Osipov 2 (MLD) |
CSS № 1 Romania 1 |
3-16 |
|
15 травня 2015 р. П'ятниця 3-й день.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
9
|
13:00 |
Steaua Buharest (ROM) |
CSS № 1 Romania 2 |
10-8 |
|
10
|
14:00 |
SSCTRO Delfin (MLD) |
Odessa (UKR) |
12-5 |
|
11
|
15:00 |
SSS №4 Osipov 1 (MLD) |
CSS № 1 Romania 1 |
10-10 |
|
12
|
16:30 |
SSS №4 Osipov 2 (MLD) |
Dnepropetrovsk (UKR) |
10-13 |
|
16 травня 2015 р. Субота 4-й день. 1\2 Фіналу
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
13
|
13:00 |
CSS № 1 Romania 1 |
Odessa (UKR) |
16-3 |
|
14
|
13:50 |
SSS №4 Osipov 2 (MLD) |
CSS № 1 Romania 2 |
4-8 |
|
15
|
15:00 |
Dnepropetrovsk (UKR) |
SSCTRO Delfin (MLD) |
5-9 |
|
16
|
16:30 |
SSS №4 Osipov 1 (MLD) |
Steaua Buharest (ROM) |
4-12 |
|
17 травня 2015 р. Неділя 5-й день. Фінали
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
17
|
13:00 |
SSS №4 Osipov 2 (MLD) |
Odessa (UKR) |
5-9 |
Гра за 7-8 місце
|
18
|
13:50 |
CSS № 1 Romania 1 |
CSS № 1 Romania 2 |
16-15 |
Гра за 5-6 місце |
19
|
15:00 |
SSS №4 Osipov 1 (MLD) |
Dnepropetrovsk (UKR) |
3-4 |
Гра за 3-4 місце |
20
|
16:30 |
SSCTRO Delfin (MLD) |
Steaua Buharest (ROM) |
10-10 |
2-1 по пенальті |
Final position of teams
Прапор |
Teams |
PLACE |
|
SSCTRO Delfin (MLD) |
1 |
|
Steaua Buharest (ROM) |
2 |
|
Dnepropetrovsk (UKR)
|
3 |
|
SSS №4 Osipov 1 (MLD |
4 |
|
CSS № 1 Romania 1
|
5 |
|
CSS № 1 Romania 2
|
6
|
|
Odessa (UKR) |
7
|
|
SSS №4 Osipov 2 (MLD)
|
8 |
|
Последнее обновление ( 29.09.2016 )
|