У неділю, 14 червня завершився чемпіонат Львівської області з водного поло серед юнаків 2003 року народження, який стартував 30 листопада 2014р. Фінал змагань проходив у спортивному комплексі «Євроспорт», що у м.Львові на пл.Петрушевича, 1.
Призові місця розподілилися наступним чином:
1 місце – команда «ДЮСШ - 3-1»
2 місце – команда «ЄВРОСПОРТ»
3 місце – команда «КДЮСШ ім. Кутенка»
Головний суддя змагань - Сидорович Ю. (МС,Львів). Він же делегат та комісар ігор.
07 Грудн 2014 р. Неділя I-й тур. Львів ( "Євроспорт" пл. Петрушевича, 1)
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
1
|
14:45
|
ДЮСШ №3-1 (3)
|
ДЮСШ №3-2 (0)
|
21-8 |
(5-5, 7-1, 4-1, 5-1) |
2
|
15:45
|
"Євроспорт плюс" (3)
|
КДЮСШ ім. Кутенка (0) |
26-7 |
(7-0, 7-2, 5-4, 7-1) |
Position of teams 07/12/2014/ 1-st Raund.
Teams |
G
|
W |
D
|
L |
P |
Difference |
places |
"Євроспорт плюс" |
1
|
1
|
0
|
0
|
3
|
26-7\+19 |
1 |
ДЮСШ №3-1 |
1
|
1
|
0 |
0 |
3
|
21-8\+13 |
2 |
ДЮСШ №3-2 |
1
|
0 |
0 |
1 |
0 |
8-21\-13
|
3 |
КДЮСШ ім. Кутенка |
1
|
0 |
0 |
1
|
0 |
26-7\-19 |
4 |
21 Грудня 2014 р. Неділя II-й тур. Львів (Басейн "Динамо" Вітовського, 53)
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
3
|
08:00 |
КДЮСШ ім. Кутенка (0)
|
ДЮСШ №3-1 (6)
|
5-13
|
(3-3, 1-6, 0-2, 1-2)
|
4
|
09:15
|
ДЮСШ №3-2 (0) |
"Євроспорт плюс" (6)
|
0-26
|
(0-8, 0-6, 0-7, 0-5)
|
Судді ігор - 04.12. 2014.
КДЮСШ ім. Кутенка - ДЮСШ №3-1
Свіщов В. (1-кт) (Львів) \ Гадада О. (1-кт) (Львів)
--------------------------------------------------------------------
ДЮСШ №3-1 - "Євроспорт плюс"
Цвіркун О. (1-кт) (Львів) \ Лащь С. (1-кт) (Львів)
|
Position of teams 21/12/2014/ 2 nd Raund.
Teams |
G
|
W |
D
|
L |
P |
Difference |
places |
"Євроспорт плюс" |
2
|
2 |
0 |
0 |
6 |
52-7\+45 |
1 |
ДЮСШ №3-1 |
2
|
2 |
0 |
0 |
6 |
34-13\+21 |
2 |
КДЮСШ ім. Кутенка |
2
|
0 |
0 |
2 |
0 |
12-39\-27 |
3 |
ДЮСШ №3-2 |
2
|
0 |
0 |
2 |
0 |
8-47\-39 |
4 |
04 січня 2015 р. Неділя III-й тур. "Євроспорт" (пл. Петрушевича, 1)
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
5
|
14:45 |
ДЮСШ№3-2 (0)
|
КДЮСШ ім. Кутенка (3)
|
9-12
|
(2-1, 3-4, 2-4, 2-3) |
6
|
15:45 |
"Євроспорт плюс" (9)
|
ДЮСШ№3-1 (6) |
15-13
|
(4-1, 2-3, 2-2, 2-4) (5-3пн) |
Судді ігор - 04.01. 2015.
ДЮСШ №3-2 - КДЮСШ ім. Кутенка
Цвіркун О. (1-кт) (Львів) \ Лащь С. (1-кт) (Львів)
--------------------------------------------------------------------
"Євроспорт плюс" - ДЮСШ №3-1
Наумчик Є. (НК) (Львів) \ Гадада О. (1-кт) (Львів)
|
Position of teams 04/01/2015/ Raund - 3.
Teams |
G
|
W |
D
|
L |
P |
Difference |
places |
"Євроспорт плюс" |
3
|
3
|
0
|
0 |
9 |
67-20\+47 |
1 |
ДЮСШ№3-1 |
3
|
2 |
0
|
1 |
6
|
47-28\+19 |
2 |
КДЮСШ ім. Кутенка
|
3
|
1
|
0
|
2 |
3 |
|
3 |
ДЮСШ№3-2 |
3
|
0
|
0 |
3
|
0
|
|
4 |
01 Лютого 2015 р. Неділя IV-й тур. "Євроспорт" (пл. Петрушевича, 1)
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
7
|
14:45 |
ДЮСШ№3-2
|
ДЮСШ№3-1
|
4-28 |
(3-8, 0-4, 1-7, 0-9) |
8
|
15:45 |
КДЮСШ ім. Кутенка
|
"Євроспорт плюс"
|
7-27 |
(2-6, 2-4, 2-8, 1-9) |
Судді ігор - 01.02. 2015.
ДЮСШ №3\2 - ДЮСШ №3\1
Чобіт Т. \ Свіщов В.
--------------------------------------------------------------------
КДЮСШ ім. Кутенка - "Євроспорт плюс"
Сидорович Ю. \ Лащ О.
|
Position of teams 01/02/2015/ Raund - IV
Teams |
G
|
W |
D
|
L |
P |
Difference |
places |
"Євроспорт плюс" |
4 |
3 |
1 |
0 |
11 |
|
1 |
ДЮСШ№3-1 |
4 |
3 |
1 |
0 |
10 |
|
2 |
КДЮСШ ім. Кутенка |
4 |
1 |
0 |
3 |
3 |
|
3 |
ДЮСШ№3-2 |
4 |
0 |
0 |
4 |
0 |
|
4 |
08 Лютого 2015 р. Неділя V-й тур. "Євроспорт" (пл. Петрушевича, 1)
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
9
|
14:45 |
ДЮСШ№3-1
|
КДЮСШ ім. Кутенка
|
24-11 |
(6-4, 6-3, 6-1, 6-3) |
10
|
15:45 |
"Євроспорт плюс"
|
ДЮСШ№3-2 |
28-3 |
(8-0, 10-1,4-1,6-2) |
Судді ігор - 08. 02. 2015.
ДЮСШ №3\1 - КДЮСШ ім. Кутенка
--------------------------------------------------------------------
"Євроспорт плюс" - ДЮСШ №3\2
|
Position of teams 08/02/2015/ Raund - V
Teams |
G
|
W |
D
|
L |
P |
Difference |
places |
"Євроспорт плюс" |
5 |
4 |
1 |
0 |
14 |
|
1 |
ДЮСШ№3-1 |
5 |
4 |
1 |
0 |
13 |
|
2 |
КДЮСШ ім. Кутенка |
5
|
1 |
0 |
4 |
3 |
|
3 |
ДЮСШ№3-2 |
5 |
0 |
0 |
5 |
0 |
|
4 |
01 Березня 2015 р. Неділя VI-й тур. "Євроспорт" (пл. Петрушевича, 1)
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
11
|
14:45 |
КДЮСШ ім. Кутенка |
ДЮСШ№3-2
|
27-7 |
(6-3,7-2,8-0,6-2) |
12
|
15:45 |
ДЮСШ№3-1
|
"Євроспорт плюс"
|
9-12 |
(2-3,6-4,1-1,0-4) |
Судді ігор - 01. 03. 2015.
КДЮСШ ім. Кутенка - ДЮСШ №3\2
--------------------------------------------------------------------
ДЮСШ №3\2 - "Євроспорт плюс"
|
Position of teams 01/03/2015/ Raund -VI
Teams |
G
|
W |
D
|
L |
P |
Difference |
places |
"Євроспорт плюс" |
6 |
5 |
1
|
0 |
17 |
|
1 |
ДЮСШ№3-1 |
6 |
4 |
1 |
1 |
13 |
|
2 |
КДЮСШ ім. Кутенка |
6 |
2 |
0 |
4 |
6 |
|
3 |
ДЮСШ№3-2 |
6 |
0 |
0 |
6 |
0 |
|
4 |
15 Березня 2015 р. Неділя VIІ-й тур. "Євроспорт" (пл. Петрушевича, 1)
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
13
|
14:45 |
ДЮСШ№3-2
|
ДЮСШ№3-1
|
8-27
|
(2-8, 2-7, 3-5, 1-7)
|
14
|
15:45 |
КДЮСШ ім. Кутенка
|
"Євроспорт плюс"
|
9-24
|
(1-8, 3-3, 3-7, 2-5)
|
Судді ігор - 15. 03. 2015.
ДЮСШ №3\2 - ДЮСШ №3\1
--------------------------------------------------------------------
КДЮСШ ім. Кутенка - "Євроспорт плюс"
|
Position of teams 15/03/2015/ Raund -VII
Teams |
G
|
W |
D
|
L |
P |
Difference |
places |
|
7
|
|
|
|
|
|
1 |
|
7
|
|
|
|
|
|
2 |
|
7
|
|
|
|
|
|
3 |
|
7
|
|
|
|
|
|
4 |
26 Квітня 2015 р. Неділя VIII-й тур. "Євроспорт" (пл. Петрушевича, 1)
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
15
|
14:45 |
ДЮСШ№3-1 |
КДЮСШ ім. Кутенка
|
19-8 |
(8-3, 5-1, 3-1, 3-3)
|
16
|
15:45 |
"Євроспорт плюс"
|
ДЮСШ№3-2
|
30-3 |
(8-1, 9-0, 7-2, 6-0)
|
Судді ігор - 26. 04. 2015.
ДЮСШ №3\1 -КДЮСШ ім. Кутенка ДЮСШ №3\1
--------------------------------------------------------------------
"Євроспорт плюс" - ДЮСШ №3\1
|
Position of teams 26/04/2015/ Raund -VIII
Teams |
G
|
W |
D
|
L |
P |
Difference |
places |
|
8
|
|
|
|
|
|
1 |
|
8 |
|
|
|
|
|
2 |
|
8 |
|
|
|
|
|
3 |
|
8 |
|
|
|
|
|
4 |
03 Травня 2015 р. Неділя IX-й тур. "Євроспорт" (пл. Петрушевича, 1)
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
17
|
14:45 |
КДЮСШ ім. Кутенка |
ДЮСШ№3-2
|
26-3 |
(7-0, 8-1, 5-1, 6-1) |
18
|
15:45 |
ДЮСШ№3-1 |
"Євроспорт плюс"
|
11-5 |
(2-2, 2-0, 5-1, 2-1) |
КДЮСШ ім. Кутенка - ДЮСШ №3-2
--------------------------------------------------------------------
ДЮСШ №3-1 - "Євроспорт плюс"
|
Position of teams 03/05/2015/ IX-й тур.
Teams |
G
|
W |
D
|
L |
P |
Difference |
places |
|
9
|
|
|
|
|
|
1 |
|
9 |
|
|
|
|
|
2 |
|
9 |
|
|
|
|
|
3 |
|
9 |
|
|
|
|
|
4 |
24 Травня 2015 р. Неділя X-й тур. "Євроспорт" (пл. Петрушевича, 1)
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
19
|
14:45 |
ДЮСШ№3-2 |
ДЮСШ№3-1
|
0-29 |
(0-8, 0-6, 0-7, 0-8)
|
20
|
15:45 |
КДЮСШ ім. Кутенка |
"Євроспорт плюс"
|
9-12 |
(1-3, 1-3, 4-4, 3-2)
|
ДЮСШ №3-2 - ДЮСШ №3-1
Судді: Свіщов В./ Чобіт Т.
--------------------------------------------------------------------
КДЮСШ ім. Кутенка
- "Євроспорт плюс"
Судді: Лащ О./ Чобіт Т.
|
Position of teams 24/05/2015/ XI-й тур.
Teams |
G
|
W |
D
|
L |
P |
Difference |
places |
|
10
|
|
|
|
|
|
1 |
|
10
|
|
|
|
|
|
2 |
|
10
|
|
|
|
|
|
3 |
|
10
|
|
|
|
|
|
4 |
31 Травня 2015 р. Неділя XI-й тур. "Євроспорт" (пл. Петрушевича, 1)
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
21
|
14:45 |
ДЮСШ №3-1 |
КДЮСШ ім. Кутенка
|
31-2 |
(8-1, 5-1, 10-0, 8-0)
|
22
|
15:45 |
"Євроспорт плюс" |
ДЮСШ №3-2
|
29-1 |
(8-0, 8-0, 5-0, 8-0)
|
ДЮСШ №3-1 - КДЮСШ ім. Кутенка 31-2 (8-1, 5-1, 10-0, 8-0)
Судді: Свіщов В./ Лащ О.
--------------------------------------------------------------------
"Євроспорт плюс" - ДЮСШ №3-2 29-1 (8-0, 8-0, 5-0, 8-0)
Судді: Лащ О./ Свіщов В.
|
Position of teams 31/05/2015/ XI-й тур.
Teams |
G
|
W |
D
|
L |
P |
Difference |
places |
|
11
|
|
|
|
|
|
1 |
|
11
|
|
|
|
|
|
2 |
|
11
|
|
|
|
|
|
3 |
|
11
|
|
|
|
|
|
4 |
14 червня 2015 р. Неділя XII-й тур. "Євроспорт" (пл. Петрушевича, 1)
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
21
|
14:45 |
ДЮСШ №3-2 |
КДЮСШ ім. Кутенка
|
15-1
|
(6-0, 1-1,5-0, 3-0)
|
22
|
15:45 |
ДЮСШ №3-1 |
"Євроспорт плюс" |
11-2 |
(3-1, 2-0, 3-0, 3-1)
|
|