Сьогодні 11 травня у грі за трете місце, молодіжна збірна України багато програла юніорам зі Словаччини 3-12 і остаточно посіла четверте місце, яке дає право виступу у фінальній частині Чемпіонату Європи, який відбудеться з 24 по 31 серпня у м.Тбілісі (Грузія).
Наші вітання фіналістам ЧЄ.
Збірна України
1. Нікольський Костянтин 1997 Одеса
2. Цвіркун Олександр 1995 Львів
3. Шульженко Гліб 1995 Львів
4. Орлов Владислав 1996 Харків
5. Нємов Владислав 1996 Одеса
6. Федоришин Дмитро 1995 Львів
7. Апостол Микита 1997 Харків
8. Дзядик Богдан 1999 Львів
9. Ситник Володимир 1995 Одеса
10. Алєксєєв Дмитро 1995 Львів
11. Наволоков Кирило 1996 Харків
12. Єрмаков Олександр 1996 Харків
Тренери: Завізіон В. (Київ), Наумчик Є. (Львів).
Гр. А Греція, Великобританія, Мальта.
Гр. В. Румунія, Україна, Словаччина, Ізраїль.
7 May 2014 Wednesday Day-1.
№ |
Time
|
|
White |
Blue |
|
score |
Score by period |
1 |
|
|
Greece (3)
|
England (0) |
|
17-4
|
(4-1, 3-0, 3-2, 1-3) |
2 |
|
|
Romania (3) |
Izrail (0) |
|
18-4 |
(5-0, 6-0, 4-3, 3-1)
|
3 |
|
|
Ukraine (0) |
Slovakia (3) |
|
6-13 |
(2-4, 0-4, 3-2, 1-3)
|
7 May 2014 Wednesday
Ukraine - Slovakia
Referees: Smit Henk \ Ciger Gokhan Can/
Goals: Navolokov 2, Sytnyk 1, Apostol 1, Orlov 1, Yermakov -1.
Fouls: Tsvirkun 1, Fedoryshyn 1, Sytnyk 1, Navolokov 1.
|
8 May 2014 Thursday Day-2.
№ |
Time
|
|
White |
Blue |
|
score |
Score by period |
4 |
|
|
Slovakia (3) |
Romania (6) |
|
11-13 |
(4-1, 2-4, 2-6, 2-2) |
5 |
|
|
Izrail
|
Ukraine (3) |
|
4-27 |
(2-7, 0-6, 1-8, 1-6)
|
6 |
|
|
Malta (1) |
England (1) |
|
6-6 |
(1-0, 2-5, 0-1, 3-0) |
Day-3 |
7 |
|
|
Romania (9) |
Ukraine (3)
|
|
10-4
|
(1-0, 5-1, 2-2, 2-1) |
8 |
|
|
Greece (6) |
Malta (1) |
|
17-3
|
(4-0, 4-1, 4-0, 5-2) |
9 |
|
|
Slovakia (6)
|
Izrail (0)
|
|
23-7 |
(8-0, 3-1, 6-2, 6-4) |
Gr-А | | Gr-B |
Tiams |
G |
W |
D |
L |
P |
differen. |
Plc |
Greece |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
33-7\+26 |
1 |
England |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
10-23\-!3 |
2 |
Malta |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
9-22\-13 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tiams |
І |
W
|
D
|
L
|
P
|
differen. |
Plc |
Romania |
3
|
3 |
0 |
0 |
9 |
41-19\+22 |
1 |
Slovakia |
3
|
2 |
0 |
1 |
6 |
19-19\ 0
|
2 |
Ukraine |
3
|
1 |
0 |
2 |
3 |
37-27\+10 |
3 |
Izrail |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
8-45\-37
|
4 |
|
9 May 2014 Friday Day-4 1\4 Finals
№ |
Time
|
|
White |
Blue |
|
score |
Score by period |
10 |
|
|
Greece A-1
|
Izrail B-4 |
|
17-3
|
|
11 |
|
|
England A-2 |
Ukraine B-3 |
|
7-13
|
|
12 |
|
|
Slovakia B-2 |
Malta A-3 |
|
15-3
|
|
10 May 2014 Saturday Day-4 1\2 Finals
№ |
Time
|
|
White |
Blue |
|
score |
Score by period |
13 |
|
|
England |
Malta |
|
8-11
|
For 5-6 place |
14 |
|
|
Ukraine |
Greece |
|
4-13
|
1\2 finals
|
15 |
|
|
Slovakia
|
Romania |
|
5-6
|
1\2 finals |
11 May 2014 Sanday Day-5 Finals
№ |
Time
|
|
White |
Blue |
|
score |
Score by period |
16 |
09:30 |
|
Ukraine |
Slovakia |
|
3-12
|
|
17 |
11:00 |
|
Romania |
Greece |
|
9-16 |
|
Final position of teams 11/05/2014/Malta
Прапор |
Teams |
PLACE |
|
Greece |
1 |
|
Romania |
2 |
|
Slovakia |
3 |
|
Ukraine |
4 |
|
England |
5 |
|
Malta |
6
|
|
Izrail |
7 |
|