Останній день ігор, для збірної України видався не вдалим. В грі проти господарів турніру зб. Нідерландів, Україна отримала поразку з рахунком 26-2 (5-0, 8-0, 9-1, 4-1) і посівши у гр.-А четверте місце пропусте чемпіонат Європи який пройде літом у м.Будапешт (Угорщина). Таким чином, у фінальній частині чемпіонату Європи зіграють: 1- Угорщина, 2- Італія, 3- Греція, 4- Росія, 5- Нідерланди, 6- Іспанія, 7- Франція, 8-Великобританія.
|
зб. України
1) Філюшкіна Анастасія. 17.11.1995. (ДЮСШ №9 м.Київ)
2) Абоїмова Ірина. 01.03.1994. (Харківська обл.)
3) Медвєдєва Жанна. 29.03.1980. (Пехтахтіхва Ізраїль)
4) Дворжецька Марія. 19.0.1998. (ДЮСШ №9 м.Київ)
5) Булах Анфіса. 19.08.1998. (ДЮСШ №9 м.Київ)
6) Андрєєва Марія. 21.02.1996. (ДЮСШ №9 м.Київ)
7) Мельничук Анастасія. 03.11.1996. (ДЮСШ №9 м.Київ)
8) Колочкіна Жаклін. 05.03.1990. (Харківська обл.)
9) Федутенко Катерина. 05.11.1986. (Харківська обл.)
10) Шведова
Олена. 28.03.1981. (Донецька обл. (Краматорськ))
11) Котова Анастасія. 05.07.1987. (Харківська обл.)
12) Шевченко Карина. 23.11.1993. (Харківська обл.)
13) Курвічева Ксенія. 21.02.1986. (Пехтахтіхва Ізраїль)
гол. тренер - Слюсаренко Микола (Харків).
Gr-A. 16 January Thursday Day-1. Gоuda (Niderlands)
№ |
Time |
|
White
|
Blue |
|
score |
Score by period |
1
|
18:00
|
|
Ukraine (0) |
England (3) |
|
3-17
|
(2-4, 1-6, 0-4, 0-3) |
2 |
20:00
|
|
Netherlands (3) |
Israel (0)
|
|
30-4 |
(7-1, 8-1, 6-1, 9-1) |
Ukraine - England 3-17 (2-4, 1-6, 0-4, 0-3)
Делегат: Stefan Botlik (SVK)
Судді: Mauss Marcela (GER); Inesta Ernest (ESP)
Голи: Kotova (1), Kurvicheva (1), Shvedova (1).
Вилученн: Ukraine - 10 \ England - 5
|
Gr-A. 17 January Friyday Day-2
№ |
Time |
Flfag |
White |
Blue |
|
score |
Score by period |
3
|
18:00 |
|
Israel (0) |
Ukraine (3) |
|
6-11 |
(2-3, 1-3, 1-3, 2-2) |
4 |
20:00 |
|
Netherlands (6) |
Portugal (0) |
|
29-2 |
(10-0, 5-1, 9-1, 5-0) |
Israel - Ukraine 6-11 (2-3, 1-3, 1-3, 2-2)
Делегат: Stefan Botlik (SVK)
Судді: Bouchez Pascal (FRA); MAUSS Marcela (GER).
Голи: Kotova (3), Aboimova (3), Shvedova (3) Kurvicheva (2), .
Фоли: Israel - 8 \ Ukraine - 7
|
Gr-A.
18 January Saturday Day-3
№ |
Time |
Flflag |
White |
Blue |
|
score |
Score by period |
5
|
09:00 |
|
Israel (0)
|
England (6) |
|
3-19 |
(2-6, 1-7, 0-3, 0-3) |
6 |
10:30 |
|
Ukraine (3) |
Portugal (3) |
|
7-15 |
(3-4, 1-6, 2-3, 1-2) |
|
|
7 |
18:00 |
|
Netherlands (9) |
England (6) |
|
13-7 |
(4-2, 4-2, 3-0, 2-3) |
8 |
20:00 |
|
Israel (0) |
Portugal (6) |
|
7-12 |
(1-4, 1-2, 2-3, 3-3)
|
Ukraine - Portugal 7-15 (3-4, 1-6, 2-3, 1-2)
Делегат: Stefan Botlik (SVK)
Судді: Rakovich Krstonovich Ivanka (SRB); Mauss Marcela (GER).
Голи: Kurvicheva (2), Fedutenko (2), Shvedova (1), Aboimova (1), Bulakh (1).
Фоли: Ukraine - 10 \ Portugal - 9.
|
Gr-A. 19 January. Sanday Day-4
№ |
Time |
flag
|
White
|
Blue |
|
score |
Score by period |
9
|
09:00 |
|
England (9) |
Portugal (6) |
|
14-8 |
(3-1, 4-4, 4-3, 3-0) |
10
|
11:00 |
|
Netherlands (12) |
Ukraine (3) |
|
26-2 |
(5-0, 8-0, 9-1, 4-1)
|
Netherlands - Ukraine 26-2 (5-0, 8-0, 9-1, 4-1)
Делегат: Stefan Botlik (SVK)
Судді: Rakovich Krstonovich Ivanka (SRB) \ Bouchez Pascal (FRA)
Голи: Kotova (2).
Фоли: Netherlands (5) \ Ukraine (12).
|
Final position of teams 19/01/2014/ Gоuda (Niderlands)
Flag |
Teams |
G
|
W |
D
|
L |
P |
Difference |
places |
|
Netherlands |
4 |
4 |
0 |
0 |
12 |
98-15\+83
|
1
|
|
England |
4 |
3 |
0 |
1 |
9 |
57-27\+30
|
2
|
|
Portugal |
4 |
2 |
0 |
2 |
6 |
37-57\-20
|
3
|
|
Ukraine
|
4 |
1 |
0 |
3
|
3 |
23-64\-41
|
4
|
|
Israel |
4 |
0 |
0 |
4 |
0 |
20-72\-52
|
5
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gr-B. 17 January Friyday Day-1. Lille (France)
№ |
Time |
|
White
|
Blue |
|
score |
Score by period |
1
|
18:30 |
|
German (3) |
Serbia (0)
|
|
14-11 |
(1-2, 6-3, 2-3, 5-3)
|
2 |
20:15 |
|
France (0) |
Spain (3)
|
|
5-18 |
(1-4, 0-5, 2-6, 2-3)
|
France - Spain 5-18 (1-4, 0-5, 2-6, 2-3)
Делегат: Apostolos Tsantas (GRE);
Судді: Littlejjhn Brian (GBR) \ Kapinus Volodymyr (UKR)
|
Gr-B. 18 January. Saturday Day-2.
№ |
Time |
|
White
|
Blue |
|
score |
Score by period |
3
|
18:15 |
|
Serbia (0) |
Spain (6)
|
|
9-32 |
(3-8, 1-8, 3-6, 2-10) |
4 |
20:00 |
|
France (3) |
Germany (3)
|
|
12-6 |
(2-1, 4-2, 3-1, 3-2)
|
Serbia - Spain 9-32 (3-8, 1-8, 3-6, 2-10)
Делегат: Apostolos Tsantas (GRE);
Судді: SMIT Henk (NED) \ Kapinus Volodymyr (UKR)
|
Gr-B. 19 January. Sanday Day-3.
№ |
Time |
flag
|
White
|
Blue |
|
score |
Score by period |
5
|
09:30 |
|
Spain (9) |
Germany (3)
|
|
19-8 |
(5-1, 5-4, 7-1, 2-3) |
6 |
11:15 |
|
France (6) |
Serbia (0) |
|
14-8 |
(2-1, 6-3, 3-2, 3-2) |
France - Serbia 14-8 (2-1, 6-3, 3-2, 3-2)
Делегат: Apostolos Tsantas (GRE);
Судді: SMIT Henk (NED) \ Kapinus Volodymyr (UKR)
|
Final position of teams 19.01.2014. LiLLE (France)
Flag |
Teams |
G
|
W |
D
|
L |
P |
Difference |
places |
|
Spain |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
69-22\+47 |
1
|
|
France |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
31-32\-1
|
2
|
|
Germany |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
28-42\-14 |
3
|
|
Serbia
|
3 |
0
|
0
|
3 |
0
|
28-60\-32 |
4 |
|