У місті Мадрид (Іспанія) завершився Чемпіонат Європи серед дівчат у віковій категорії 1994-97 р.н. Перше місце і звання Чемпіони Європи, здобула команда Угорщини, друге місце посіла збірна Греції, а трете господарі змагань збірна Ісппанії. Нажаль наші дівчата програв всі ігри, зайняли останне 16 -те місце.
28. 08. 2011. UKR - TUR 7-8 Final for plac 15-16
гр. - А: Сербія, Нідерланди, Угорщина, Україна. \ гр. - В: Греція, Іспанія, Швеція, Німеччина. \
гр. - С : Росія, Португалія, Франція, Словаччина. \ гр. - D: Чехія, Великобританія, Туреччина, Італія \.
Збірна України виступатиме у такому складі: 1) Дарина Луговська, 2) Валерія Лисенко, 3) Анастасія Мельничук. 4) Марія Андреєва, 5) Ганна Мальцева, 6) Марія Ярилина, 7) Олександра Ковалинич, 8) Анастасія Филюшкина 9) Мария Паламарчук, 10) Катерина Федутенко, 11) Ирина Абоймова, 12) Анастасія Грес, 13) Юлія Телипко. Головний тренер - Михайло Лебедев. (Київ)
21.08. 2011р. Неділя 1-й день.
№ |
Час |
|
Білі |
Сині |
|
Рахунок |
Рахунок по періодам |
1 |
09:00 |
|
SRB (0) |
HUN (3) |
|
7-27 |
(0-7; 1-8; 3-5; 3-7) |
2 |
10:30 |
|
NED (3) |
UKR (0) |
|
31-1 |
(9-0; 5-0; 11-0, 6-1) |
3 |
12:00 |
|
GRE (3) |
SWE (0) |
|
35-1 |
(9-0; 9-0; 10-0; 7-1) |
4 |
13:30 |
|
RUS (3) |
FRA (0) |
|
39-3 |
(12-1; 12-2; 8-0; 7-2) |
5 |
15:30 |
|
POR (0) |
SVK (3) |
|
7-10
|
(0-1; 2-1; 4-4; 1-4)
|
6 |
17:00 |
|
CZE (3) |
TUR (0) |
|
22-7 |
(2-1; 4-2; 10-1; 6-3)
|
7 |
19:00 |
|
ESP (3) |
GER (0) |
|
23-1 |
(6-0; 5-1; 3-0; 9-0)
|
8 |
20:30 |
|
GBR (0) |
ITA (3) |
|
4-19
|
(2-1; 4-2; 10-1; 6-3)
|
22.08. 2011р. Понеділок 2-й день.
№ |
Час |
|
Білі |
Сині |
|
Рахунок |
Рахунок по періодам |
9 |
09:00 |
|
GER (3) |
SWE (0) |
|
9-7 |
(2-1; 1-3; 3-1; 3-2)
|
10 |
10:30 |
|
UKR (0) |
HUN (6) |
|
0-32
|
(0-4; 0-10; 0-8; 0-10)
|
11 |
12:00 |
|
GBR (0) |
CZE (6) |
|
10-12 |
(2-2; 2-6; 2-4; 4-0)
|
12 |
13:30 |
|
RUS (6) |
POR (0) |
|
46-1 |
(11-1; 12-0; 11-0; 12-0)
|
13 |
16:00 |
|
ITA (6) |
TUR (0) |
|
21-2 |
(3-1; 6-0; 8-0; 4-1)
|
14 |
17:30 |
|
SRB (0) |
NED (6) |
|
4-34 |
(0-9; 2-11; 2-8; 0-6)
|
15 |
19:00 |
|
GRE (4) |
ESP (4) |
|
9-9 |
(2-2; 3-2; 1-3; 3-2)
|
16 |
20:30 |
|
SVK (3) |
FRA (3) |
|
7-9 |
(0-1; 2-1; 2-4; 3-3) |
23.08. 2011р. Вівторок 3-й день.
№ |
Час |
|
Білі |
Сині |
|
Рахунок |
Рахунок по періодам |
17 |
09:00 |
|
RUS (9) |
SVK (3) |
|
28-4 |
(6-1; 5-1; 8-2; 9-0) |
18 |
10:30 |
|
POR (0) |
FRA (6) |
|
4-11 |
(1-3; 1-3; 2-4; 0-1) |
19 |
12:00 |
|
CZE (6) |
ITA (9) |
|
4-19 |
(0-8; 1-6; 2-3; 1-2) |
20 |
13:30 |
|
GBR (3) |
TUR (0) |
|
24-3 |
(5-2; 4-1; 8-0; 7-0) |
21 |
16:00 |
|
GRE (7) |
GER (3) |
|
28-3 |
(5-1; 8-2; 1-0; 5-0) |
22 |
17:30 |
|
NED (6) |
HUN (9) |
|
6-11 |
(2-3; 2-2; 1-4; 1-2)
|
23 |
19:00 |
|
ESP (7) |
SWE (0) |
|
41-1 |
(9-0; 13-0; 8-1; 11-0)
|
24 |
20:30 |
|
SRB (3) |
UKR (0) |
|
16-8 |
(3-1; 5-2; 4-2; 4-3) |
гр-А | | гр-B |
Команди |
І |
В |
Н |
П |
O |
Різниаця |
мст |
ESP |
3
|
3 |
0
|
0
|
9
|
|
1 |
NED |
3
|
2
|
0
|
1
|
6
|
|
2 |
SRB |
3 |
1
|
0 |
2
|
3
|
|
3 |
UKR |
3
|
0 |
0 |
3 |
0 |
|
4 |
|
Команди |
І |
В |
Н |
П |
O
|
Різниаця |
мст |
ESP |
3
|
2
|
1
|
0
|
7
|
|
1 |
GRE |
3 |
2
|
1
|
0
|
7
|
|
2 |
GER |
3 |
1
|
0
|
2
|
3
|
|
3 |
SWE |
3 |
0 |
0 |
3
|
0
|
|
4 |
|
| |
гр-C | гр-D |
Команди |
І |
В |
Н |
П |
O
|
Різниаця |
мст |
RUS |
3
|
3
|
0
|
0
|
9
|
|
1 |
FRA |
3 |
2
|
0
|
1
|
6
|
|
2 |
SVK |
3 |
1
|
0
|
2
|
3
|
|
3 |
POR |
3 |
0
|
0
|
3
|
0 |
|
4 |
|
Команди |
І |
В |
Н |
П |
O
|
Різниаця |
мст |
ITA
|
3 |
3
|
0
|
0
|
9
|
|
1 |
CZE |
3 |
2
|
0
|
1
|
6
|
|
2 |
GBR |
3 |
1
|
0
|
0
|
3
|
|
3 |
TUR |
3 |
0
|
0
|
3
|
0
|
|
4 |
|
24.08. 2011р. Середа 4-й день.
№ |
Час |
|
Білі |
Сині |
|
Рахунок |
Рахунок по періодам |
25
|
16:00
|
|
NED
|
SVK
|
|
32-1
|
(5-1; 11-0; 7-0; 9-0)
|
26
|
17:30
|
|
FRA
|
SRB
|
|
5-12
|
(1-3; 1-2; 2-2; 1-5)
|
27
|
19:00
|
|
GRE
|
GBR
|
|
20-4
|
(5-2; 4-1; 8-0; 3-1)
|
28
|
20:30
|
|
CZE
|
GER
|
|
10-9
|
(1-3; 2-1; 4-2; 3-3)
|
25.08. 2011р. Четвер 5-й день.
27.08. 2011р. Субота 6-й день. 1\2 Фіналів
28.08. 2011р. Неділя 7-й день. Фіннали !
Фінальне становище команд
|