Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
Вітаємо Україну, українців,
з днем прапора України.
 слава Україні
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Мужчины arrow Севастополь 3-8 серпня 2011р. мт. за "Кубок Адмирала"
Севастополь 3-8 серпня 2011р. мт. за "Кубок Адмирала" Версия для печати Отправить на e-mail
03.08.2011

   logo_sevastopol_2011.png У м. Севастополь з 3-7 серпня проходить традиційний міжнародний турнір  за "Кубок Адмірала". Турнір проходить у двух категоріях: юнакі та дорослі. У турнірі приймають участь:  1) Гомель (Білорусь) (Юнаки),  2) "МГФСО Динамо" Москва (Росія) (юнаки), 3) "ЛДУФК" Львів (Україна),  4) "ХДВУФК" №1 Харків (Україна) (юнаки), 5) м.Севастополь-1 (Україна) (юнаки),  6) м.Севастополь-2 (Україна)(юнаки). \ 1) м.Мінськ (Білорусь) (чоловіки)2) м.Санкт-Петербург (Росія) (чоловіки), 3) м.Дніпропетровськ (Україна) (чоловіки),  4) м.Севастополь (Україна) (чоловіки)  .

Головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії - Хрустальов М.  м.Севастополь.

 

03.08. 2011р. Середа  1-й день. м.Севастополь.

Час Білі Сині Рахунок Рхн. по періодам
1 12:45
 м.Севастополь-2 (Україна)
 "МГФСО Динамо"  Москва (Рос)
12-3
(юнаки)
2 14:00
 м.Гомель (Білорусь)
 "ЛДУФК" Львів  (Україна)
8-8
(юнаки)
3 18:15  "ХДУФК" №1. Харків (Україна)
 м.Севастополь-1.(Україна) 8-10
(юнаки)

  Чоловіки

  1 
 15:45 
 м.Севастополь (Україна)   
 м.Дніпропетровськ (Україна) 12-8     
      (чоловіки)       
 2
 17:00  м.Санкт-Петербург (РОС)
 м.Мінськ (Білорусь)
12-6   
      (чоловіки)

 

 

04.08. 2011р. Четвер  2-й день. м.Севастополь.

Час Білі Сині Рахунок Рхн. по періодам
4
09:00
 м.Севастополь-1 (Ураїна)
 м.Гомель (Білорусь)
 6-6
(юнаки)
5
10:15
 м.Севастополь-2 (Україна)
 "ХДУФК" №1. Харків (Україна) 11-13
(юнаки)
6
11:30  "ЛДУФК" Львів  (Україна)  "МГФСО Динамо" Москва (РОС)
10-6
(юнаки)

   Чоловіки

  3 
 16:00  м.Санкт-Петербург (Росія)  м.Дніпропетровськ (Укр)   16-17        (чоловіки)      
 4
 17:15  м.Мінськ (Білорусь)  м.Севастополь-1.(Україна) 12-6       (чоловіки)

 

05.08. 2011р. П'ятниця  3-й день. м.Севастополь.

Час Білі Сині Рахунок Рхн. по періодам
7
09:00
 м.Гомель (Білорусь)
 м.Севастополь-2 (Україна) 14-8
(юнаки)
8 10:15
 "ЛДУФК" Львів  (Україна)  м.Севастополь-1 (Україна) 5-7
(юнаки)
9
11:30  "ХДУФК" №1. Харків (Укр)  "МГФСО Динамо" Москва (РОс)
16-7
(юнаки)

  Чоловіки

  5  
 16:00   
 м.Дніпропетровськ (Україна)   
 м.Мінськ (Білорусь)               14-12           (чоловіки)       
6
 17:15  м.Севастополь-1.(Україна)  м.Санкт-Петербург (Росія)    10-17   
        (чоловіки)

 

06.08. 2011р. Субота  4-й день. м.Севастополь.

Час Білі Сині Рахунок Рхн. по періодам
10 09:00
 "ХДУФК" №1. Харків (Україна)  м.Гомель (Білорусь)
16-6 (юнаки)
11
10:15
 м.Севастополь-2 (Україна)
 "ЛДУФК" Львів (Україна) 6-12 (юнаки)
12
11:30  м.Севастополь-1 (Україна)
 "МГФСО Динамо" Москва (Рос)
16-0 (юнаки)

 

 Чоловіки

  7 
 12:45
 м.Санкт-Петербург (Росія)  м.Мінськ (Білорусь)   18-4          1\2 фіналу     
  8
 14:00  м.Дніпропетровськ (Україна)  м.Севастополь (Україна) 5-11
      1\2 фіналу

 

07.08. 2011р. Неділя  5-й день. м.Севастополь.

Час Білі Сині Рахунок Рхн. по періодам
12 09:00
 м.Севастополь-1 (Україна)  м.Севастополь-2 (Україна)  8-14
(юнаки)
13
10:15
 "ЛДУФК" Львів (Україна)  "ХДУФК" №1. Харків (Україна) 4-11
(юнаки)
14
11:30  м.Гомель (Білорусь)  "МГФСО Динамо" Москва (Рос) 15-10
(юнаки)

  Чоловіки

 9 12:45   м.Дніпропетровськ (Україна)   м.Мінськ (Білорусь) 10-12     (чоловіки)
10
14:00   м.Севастополь (Україна)   м.Санкт-Петербург (Росія) 17-18
    (чоловіки)

 

 

Фінальне  становище  команд  (Юнаки)

Команди І В Н П О Різниця\м. місце
1 м.Севастополь-1 (Україна)
            1
2 "ХДУФК" №1. Харків (Україна)
            2
3  м.Гомель (Білорусь)             3
4  "ЛДУФК" Львів (Україна)             4
5 м.Севастополь-1 (Україна)
            5
6  "МГФСО Динамо" Москва             6

  

 Фінальне становище   команд (чоловіки)

Команди І В Н П О Різниця\м. місце
1
  м.Санкт-Петербург             1
2
 м.Севастополь (Україна)             2
3 м.Мінськ (Білорусь)
            3
4  м.Дніпропетровськ (Україна)             4

 

 

 

Последнее обновление ( 18.11.2011 )