Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
Росія
     Окупант !!!

 

 

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Ветерани arrow Гамбург (Німеччина) 4-9 липня 2011р.
Гамбург (Німеччина) 4-9 липня 2011р. Версия для печати Отправить на e-mail
03.07.2011

    З 4- logolen.gif flag_germany.png 9  липня  у м.Гамбург (Німеччина)  тривали змагання клубного чемпіонату Європи  серед  ветеранів у восьми вікових категорій.   

 

30+ (5 команд): VK Kupele Piestany/SVK, Rapid Bucharest/ROU, SC Neustadt/GER, Aquatico Lviv/UKR, SV Poseidon Hamburg/GER.

45+ (7 команд): Happy Hippos Budapest/HUN, WPC Kiev/UKR, Socchi/RUS, Dynamo Masters Moscow/RUS, Esti Izmir/TUR, WSG Oberhausen/GER, Euro Sporting Rome/ITA.

50+ (8 команд): (гр.-А) -  PSV Eindhoven/NED, Helsingfors Simsallskap/FIN, Euro Sporting Rome/ITA, Dynamo Lviv/UKR, (гр.-В) - HZC de Robben Hilversum/NED, SV Cannstatt/GER, Club Univ. St.Petersburg/RUS, WPM Moscow/RUS.

 

1-й день 4 липня Понеділок 2011р. 

POOL 1

09:00 101 30+ VK Kupele Piestany/SVK – Rapid Bucharest/ROU
10:00 102 30+ SC Neustadt/GER – Aquatico Lviv/UKR 7-6
11:00 301 40+ (A) WPC Partizan Belgrade/SRB – ZV de Ham Wormermeer/NED
12:00 302 40+ (B) SG Stadtwerke Munich/GER – Imperial Sport Chisinau/MDA
13:00 701 60+/65+ SV Poseidon Hamburg/GER – SG Handwerk Magdeburg/GER
14:30 501 50+ (A) PSV Eindhoven/NED – Helsingfors Simsallskap/FIN
15:30 502 50+ (B) HZC de Robben Hilversum/NED – SV Cannstatt/GER
16:30 503 50+ (A) Euro Sporting Rome/ITA – Dynamo Lviv/UKR  5-4
17:30 504 50+ (B) Club Univ. St.Petersburg/RUS – WPM Moscow/RUS
18:30 Opening Ceremony
18:45 801 W30+ SV Poseidon Hamburg/GER – SC Aegir Essen/GER

 POOL 2

09:00 201 35+ ASD Polisp. Pozzillo Acireale/ITA – VK Veteran 70 Split/CRO
10:00 202 35+ CCCP Masters Moscow/RUS – ACS Brenntag Romania/ROU
11:00 401 45+ (A) Socchi/RUS – WPC Kiev/UKR  5-11
12:00 402 45+ (B) Esti Izmir/TUR – Euro Sporting Rome/ITA
13:00 403 45+ (A) Dynamo Masters Moscow/RUS – Happy Hippos Budapest/HUN
14:30 601 55+ Euro Sporting Rome/ITA – SC Duesseldorf 98/GER
15:30 602 55+ SC Kalev Tallinn/EST – SV Nept. Berlin-Koepenick/GER
16:30 303 40+ (A) Dubrovnik Masters/CRO – CC Ortigia Syracuse/ITA
17:30 702 60+/65+ Helsingfors Simsallskap/FIN – SV Cannstatt/GER (60+)
18:30 Opening Ceremony (at pool 1)
18:45 703 60+/65+ SV Cannstatt/GER (65+) – VK Kupele Piestany/SVK

 

2-й день 5 липня  Вівторок 2011р.

Tuesday, 5 July 2011 (competition pool 1)
09:00 603 55+ Düsseldorfer SC/GER vs. Neptun Berlin-Koepenick/GER 10-3
10:00 604 55+ Euro Sporting Rome/ITA vs. SC Kalev Tallinn/EST 8-3
11:00 704 60+/65+ VK Kupele Piestany/SVK vs. SV Cannstatt/GER (60+) 5-7
12:00 705 60+/65+ Helsingfors Simsallskap/FIN vs. SV Poseidon Hamburg/GER 3-13
13:00 706 60+/65+ Handwerk Magdeburg/GER vs. SV Cannstatt/GER (65+) 13-4
14:30 203 35+ TV Gut Heil HH-Billstedt/GER vs. CCC Masters Moscow/RUS 1-11
15:30 204 35+ ACS Brenntag Rom./ROU vs. ASD Pol. Pozzillo Acireale/ITA 13-8
16:30 404 45+ (B) WSG Oberhausen/GER vs. Esti Izmir/TUR 5-14
17:30 405 45+ (A) WPC Kiev/UKR vs. Happy Hippos Budapest/HUN 6-6
18:30 406 45+ (A) Socchi/RUS vs. Dyn. Masters Moscow/RUS 3-23
 
Tuesday, 5 July 2011 (competition pool 2)
09:00 505 50+ (B) SV Cannstatt/GER vs. WPM Moscow/RUS 5-6
10:00 506 50+ (A) Helsingfors Simsallskap/FIN vs. Dynamo Lviv/UKR 2-3
11:00 507 50+ (B) HZC Robben Hilversum/NED vs. Club Univ. St. Petersburg/RUS 11-5
12:00 508 50+ (A) PSV Eindhoven/NED vs. Euro Sporting Rome/ITA 3-9
13:00 103 30+ Aquatico Lviv/UKR vs. VK Kupele Piestany/SVK 12-1
14:30 304 40+ (B) Water Polo Romania/ROU vs. SG Stadtwerke Munich/GER 7-2
15:30 305 40+ (A) ZV d. Ham Wormerveer/NED vs. CC Ortigia Syracuse/ITA 6-6
16:30 306 40+ (A) WPC Partizan Belgrade/SRB vs. Dubrovnik Masters/CRO 1-9
17:30 802 W30+ Hohenlimburger SV/GER vs. SV Poseidon Hamburg/GER 9-6
18:30 104 30+ SV Poseidon Hamburg/GER vs. SC Neustadt/GER 6-3
 

3-й день 6 липня Середа  2011р.

09:00 307 40+ (B) Water Polo Romania/ROU vs. Imperial Sport Chisinau/MDA 7-6
10:00 308 40+ (A) Dubrovnik Masters/CRO vs. ZV de Ham Wormermeer/NED 13-6
11:00 408 45+ (A) Happy Hippos Budapest/HUN vs. Socchi/RUS 16-8
12:00 509 50+ (A) Euro Sporting Rome/ITA vs. Helsingfors Simsallskap/FIN 13-3
13:00 205 35+ VK Veteran 70 Split/CRO vs. ACS Brenntag Rom./ROU 8-7
14:30 511 50+ (B) Club Univ. St. Petersburg/RUS vs. SV Cannstatt/GER 3-8
15:30 605 55+ Neptun Köpenick/GER vs. Euro Sporting Rome/ITA 3-5
16:30 708 60+/65+ Helsingfors Simsallskap/FIN vs. VK Kupele Piestany/SVK 6-11
17:30 105 30+ Rapid Bucharest/ROU vs. Aquatico Lviv/UKR 6-7
18:30 106 30+ VK Kupele Piestany/SVK vs. SV Poseidon Hamburg/GER 3-16
 
Wednesday, 6 July 2011 (competition pool 1)
09:00 407 45+ (B) WSG Oberhausen/GER vs. Euro Sporting Rome/ITA 6-7
10:00 309 40+ (A) CC Ortigia Syracuse/ITA vs. WPC Partizan Belgrade/SRB 7-8
11:00 409 45+ (A) Dyn. Masters Moscow/RUS vs. WPC Kiev/UKR 4-4
12:00 510 50+ (A) Dynamo Lviv/UKR vs. PSV Eindhoven/NED 6-0
13:00 707 60+/65+ SV Cannstatt/GER (65+) vs. SV Poseidon Hamburg/GER 3-4
14:30 512 50+ (B) WPM Moscow/RUS vs. HZC Robben Hilversum/NED 4-12
15:30 606 55+ SC Kalev Tallinn/EST vs. Düsseldorfer SC/GER 5-10
16:30 709 60+/65+ SV Cannstatt/GER (60+) vs. Handwerk Magdeburg/GER 3-4
17:30 206 35+ ASD Pol. Pozzillo Acireale/ITA vs. TV Gut-Heil Billstedt/GER 9-7
18:30 803 W30+ SC Aegir Essen/GER vs. Hohenlimburger SV/GER 3-10

 

4-й день 7 липня Четвер  2011р.

  Thursday, 7 July 2011 (competition pool 1)
12:00 310 40+ (5-7) SG Stadtwerke Munich/GER vs. CC Ortigia Syracuse/ITA 4-10
13:00 710 60+/65+ SV Poseidon Hamburg/GER vs. VK Kupele Piestany/SVK 9-4
14:00 107 30+ SC Neustadt/GER vs. VK Kupele Piestany/SVK 14-5
15:00 207 35+ CCC Masters Moscow/RUS vs. ASD Pol. Pozzillo Acireale/ITA 6-5
16:00 208 35+ TV Gut-Heil Billstedt/GER vs. VK Veteran 70 Split/CRO 4-12
17:00 712 60+/65+ Helsingfors Simsallskap/FIN vs. Handwerk Magdeburg/GER 4-7
18:00 311 40+ (SF1) Dubrovnik Masters/CRO vs. Imperial Sport Chisinau/MDA 15-6
19:00 312 40+ (SF2) Water Polo Romania/ROU vs. WPC Partizan Belgrade/SRB 5-0
 
Thursday, 7 July 2011 (competition pool 2)
12:00  45+ (5-7) WSG Oberhausen/GER vs. Socchi/RUS 8-11
13:00  W30+ Hohenlimburger SV/GER vs. SC Aegir Essen/GER 16-4
14:00  60+/65+ SV Cannstatt/GER (60+) vs. SV Cannstatt/GER (65+) 9-5
15:00  45+ (SF1) Dynamo Masters Moscow/RUS vs. Euro Sporting Rome/ITA 4-2
16:00  45+ (SF2) Esti Izmir/TUR vs. WPC Kiev/UKR 7-12
17:00  30+ SV Poseidon Hamburg/GER vs. Rapid Bucharest/ROU 6-3
18:00  50+ (5-8) PSV Eindhoven/NED vs. WPM Moscow/RUS 7-14
19:00  50+ (5-8) Club Univ. St. Petersburg/RUS vs. Helsingfors Simsallskap/FIN 6-5

 

5-й день 8 липня  П'ятниця 2011р.

  09:00 209 35+ ACS Brenntag Rom./ROU – TV Gut Heil Billstedt/GER 14-6
10:00 805 W30+ SV Poseidon Hamburg/GER – Hohenlimburger SV/GER 4-4
11:00 515 50+ (P7/8) PSV Eindhoven/NED – Helsingfors Simsallskap/FIN 5-7
12:00 714 60+/65+ SV Poseidon Hamburg/GER – SV Cannstatt/GER (60+) 3-5 
13:00 109 30+ Aquatico Lviv/UKR – SV Poseidon Hamburg/GER 6-2
15:30 414 45+ (P3/4) Euro Sporting Rome/ITA – Esti Izmir/TUR 6-10 e. t.
16:30 314 40+ (P3/4) Imperial Sport Chisinau/MDA – WPC Partizan Belgrade/SRB 12-4
17:30 607 55+ (SF1) Düsseldorfer SC/GER – SC Kalev Tallinn/EST 8-5
18:30 517 50+ (SF1) Euro Sporting Rome/ITA – SV Cannstatt/GER 10-7

Friday, 8 July 2011 (competition pool 2)
09:00 210 35+ VK Veteran 70 Split/CRO – CCC Masters Moscow/RUS 5-8
10:00 413 45+ (P5-7) Happy Hippos Budapest/HUN – Socchi/RUS 16-10
11:00 713 60+/65+ VK Kupele Piestany/SVK – Handwerk Magdeburg/GER 3-7
12:00 715 60+/65+ Helsingfors Simsallskap/FIN – SV Cannstatt/GER (65+) 1-9
13:00 110 30+ Rapid Bucharest/ROU – SC Neustadt/GER 4-4
15:30 313 40+ (P5-7) ZV de Ham Wormerveer/NED – CC Ortigia Syracuse/ITA 8-12
16:30 516 50+ (P5/6) WPM Moscow/RUS – Club Univ. St. Petersburg/RUS 6-5
17:30 608 55+ (SF2) Euro Sporting Rome/ITA – KSV Neptun Köpenick/GER 6-4
18:30 518 50+ (SF2) HZC Robben Hilversum/NED – Dynamo Lviv/UKR 13-5

 

6-й день  9 липня  Неділя  2011р.         (Фінали)

 

  Saturday, 9 July 2011 (competition pool 2)
09:00 716 60+ (P5/6) SV Cannstatt/GER (65+) – Helsingfors Simsallskap/FIN
10:15 519 50+ (P3/4) SV Cannstatt/GER – Dynamo Lviv/UKR  (Фінал за 3-е місце)
11:30 717 60+ (P3/4) SV Poseidon Hamburg/GER – VK Kupele Piestany/SVK
12:45 111 30+(P3/4) SC Neustadt/GER – Rapid Bucharest/ROU
15:00 610 55+ (P1/2) SC Düsseldorfer 98/GER – Euro Sporting Rome/ITA
16:15 520 50+ (P1/2) Euro Sporting Rome/ITA – HZC Robben Hilversum/NED
17:30 316 40+ (P1/2) Dubrovnik Masters/CRO – Water Polo Romania/ROU
18:45 Closing Ceremony
19:00 112 30+ (P1/2) Aquatico Lviv/UKR – SV Poseidon Hamburg/GER  (Фінал за 1-е місце)
 
Saturday, 9 July 2011 (competition pool 2)
09:00 415 45+ (P5-7) Happy Hippos Budapest/HUN – WSG Oberhausen/GER
10:15 315 40+ (P5-7) ZV de Ham Wormerveer/NED – SG Stadtwerke Munich/GER
11:30 609 55+ (P3/4) SC Kalev Tallinn/EST – KSV Neptun Köpenick/GER
12:45 211 35+ (P3/4) ACS Brenntag Rom./ROU – ASD Pol. Pozzillo Acireale/ITA
15:00 806 W30+ SC Aegir Essen/GER – SV Poseidon Hamburg/GER
16:15 718 60+ (P1/2) Handwerk Magdeburg/GER – SV Cannstatt/GER (60+)
17:30 416 45+ (P1/2) Dyn. Masters Moscow/RUS – WPC Kiev/UKR  (Фінал за 1-е місце) 19:00 212 35+ (P1/2) CCC Masters Moscow/RUS – VK Veteran 70 Split/CR

 

Final rankings
 
Women (age group 30+)
1. Hohenlimburger SV/GER 39-17 goals 10 points
2. SV Poseidon Hamburg/GER 32-23 7
3. SC Aegir Essen/GER 17-48 0
   
Age group 30+
1. SV Poseidon Hamburg/GER
2. Aquatico Lviv/UKR
3. SC Neustadt/GER
4. Rapid Bucharest/ROU
5. VK Kupele Piestany/SVK
 
Age group 35+
1. CCCP Masters Moscow/RUS
2. not awarded
3. ACS Brenntag Romania/ROU
4. ASD Polisportiva Pozzillo Acireale/ITA
5. TV Gut-Heil Billstedt/GER
VK Veteran 70 Split/CRO disqualified
 
Age group 40+
1. Water Polo Romania/ROU
2. Dubrovnik Masters/CRO
3. Imperial Sport Chisinau/MDA
4. WPC Partizan Belgrade/SRB
5. CC Ortigia Syracuse/ITA
6. SG Stadtwerke Munich/GER
7. ZV de Ham Wormermeer/NED
 
Age group 45+
1. Dynamo Masters Moscow/RUS
2. WPC Kiev/UKR
3. Esti Izmir/TUR
4. Euro Sporting Rome/ITA
5. Happy Hippos Budapest/HUN
6. Socchi/RUS
 
Age group 50+
1. Euro Sporting Rome/ITA
2. HZC de Robben Hilversum/NED
3. SV Cannstatt/GER
4. Dynamo Lviv/UKR
5. Waterpolo Masters Moscow/RUS
6. Club Univ. St. Petersburg/RUS
7. Helsingfors Simsallskap/FIN
8. PSV Eindhoven/NED
 
Age group 55+
1. Düsseldorfer SC 98/GER
2. Euro Sporting Rome/ITA
3. KSV Neptun Köpenick/GER
4. SC Kalev Tallinn/EST
 
Age group 60+
1. SV Cannstatt/GER (60+)
2. Handwerk Magdeburg/GER
3. VK Kupele Piestany/SVK
4. SV Poseidon Hamburg/GER
5. SV Cannstatt/GER (65+)
6. Helsingfors Simsallskap/FIN

Последнее обновление ( 18.11.2011 )