Севастополь з 18-23 липня.
проходять змагання 2-го туру відкритого чемпіонату України серед кадетів 1997 р.н. та мл.
Головний суддя змагань, суддя національної категорії - Хрустальов Микола. м. Севастополь.
18.07. 2011р. Понеділок 1-й день. м.Севастополь.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
Рахунок по періодам |
31 |
8:30
|
зб.Харківська обл.-1 |
«Дельфін-2» м.Кишинів |
22-3 |
(8-1, 5-1, 5-1, 4-0)
|
32 |
9:45
|
СДЮСШОР м. Севастополь |
зб.м.Львів |
8-19
|
(2-5, 1-5, 3-6, 2-3)
|
33 |
11:00 |
зб.м.Севастополь |
«Дельфін» м.Кишинів-1 |
10-10 |
(4-1, 1-4, 2-4, 3-1) |
34 |
15:30 |
зб.Харківська обл. 2 |
"Навігатор" Кишинів
|
6-13 |
(0-5, 3-2, 2-3, 1-3) |
35 |
16:45 |
Дніпропетровська обл.-2
|
"ДЮСШ" Одеса |
1-20 |
(0-7, 1-4, 0-4, 0-5) |
36 |
18:00 |
№СДЮСШОР ДНУ№ Дніпр-ськ |
"Іллічівець" Маріуполь |
11-15 |
(1-4, 3-6, 5-3, 2-2) |
19.07. 2011р. Вівторок 2-й день. м.Севастополь.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
Рахунок по періодам |
37
|
8:30 |
«Дельфін-1» м.Кишинів |
"СДЮСШОР ДНУ" Дніпр-ськ. |
14-5 |
(3-1; 4-1; 3-1; 4-2)
|
38 |
9:45
|
"Навігатор" Кишинів |
СДЮСШОР м. Севастополь |
12-4 |
(4-1, 4-1, 3-0, 1-2)
|
39 |
11:00 |
зб.м.Львів |
зб.м.Севастополь |
12-9
|
(2-2, 4-2, 4-1, 2-4) |
40 |
15:30 |
"ДЮСШ" Одеса |
зб. Харківська обл. 2 |
17-5 |
(4-2, 5-1, 5-1, 3-1)
|
41 |
16:45 |
«Дельфін» м.Кишинів-2 |
Дніпропетровська обл.-2 |
14-8 |
(4-2, 4-2, 2-2, 4-2)
|
42 |
18:00
|
"Іллічівець" Маріуполь |
зб.Харківська обл.-1 |
7-18 |
(3-4, 2-4, 1-7, 1-3) |
20.07. 2011р. Середа 3-й день. м.Севастополь.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
Рахунок по періодам |
43
|
8:30
|
зб.Харківська обл. 2 |
«Дельфін» м.Кишинів-2 |
11-5 |
(4-0, 2-1, 1-2, 4-2)
|
44 |
9:45 |
СДЮСШОР м. Севастополь |
"ДЮСШ" Одеса |
5-13
|
(0-4, 1-3, 1-3, 3-3)
|
45 |
11:00 |
зб.м.Севастополь |
"Навігатор" Кишинів |
4-7 |
(2-3, 1-0, 1-2, 0-2) |
46 |
15:30 |
Дніпропетровська обл.-2 |
"Іллічівець" Маріуполь |
3-11 |
(0-1, 0-2, 1-4, 2-3) |
47 |
16:45 |
зб.Харківська обл.-1 |
«Дельфін» м.Кишинів-1 |
13-14 |
(3-3, 1-3, 2-1, 7-7) |
48 |
18:00
|
"СДЮСШОР ДНУ" Дніпр-ськ. |
зб.м.Львів |
11-24 |
(3-7, 3-3, 2-8, 3-6) |
21.07. 2011р. Четвер 4-й день. м.Севастополь.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
Рахунок по періодам |
49
|
8:30
|
зб. Харківська обл. 2 |
"Іллічівець" Маріуполь |
7-8
|
(3-0, 0-1, 2-2, 2-5) |
50
|
9:45 |
СДЮСШОР м. Севастополь |
«Дельфін» м.Кишинів-2 |
15-6
|
(8-1, 2-0, 3-1, 2-3)
|
51 |
11:00 |
зб.м.Севастополь |
"ДЮСШ" Одеса |
1-11 |
(0-3, 0-3, 0-3, 1-2) |
52 |
15:30 |
Дніпропетровська обл.-2 |
«Дельфін» м.Кишинів-1 |
8-24 |
(3-6, 2-7, 1-6, 2-5) |
53 |
16:45 |
"СДЮСШОР ДНУ" Дніпр-ськ. |
"Навігатор" Кишинів |
4-18 |
(0-5, 2-3, 1-4, 1-6) |
54
|
18:00 |
зб.Харківська обл.-1 |
зб.м.Львів |
9-8 |
(4-2, 3-1, 1-2, 1-3) |
22.07. 2011р. П'ятниця 5-й день. м.Севастополь.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
Рахунок по періодам |
55
|
8:30
|
«Дельфін» м.Кишинів-1 |
зб. Харківська обл. 2 |
20-4 |
(5-1, 4-0, 6-1, 5-2) |
56
|
9:45
|
"Іллічівець" Маріуполь |
СДЮСШОР м. Севастополь |
7-12 |
(2-4, 2-0, 2-6, 1-2) |
57 |
11:00 |
«Дельфін» м.Кишинів-2 |
зб.м.Севастополь |
6-12 |
(2-2, 2-4, 2-3, 0-3) |
58 |
15:30 |
зб.м.Львів |
Дніпропетровська обл.-2 |
20-4 |
(8-1, 4-2, 5-0, 4-1) |
59 |
16:45 |
"Навігатор" Кишинів |
зб.Харківська обл.-1 |
10-4 |
(2-0, 3-1, 3-1, 2-2) |
60 |
18:00
|
"ДЮСШ" Одеса |
"СДЮСШОР ДНУ" Дніпр-ськ. |
18-3 |
(5-1, 4-1, 4-1, 5-0) |
23.07. 2011р. Субота 6-й день. м.Севастополь.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
Рахунок по періодам |
61
|
8:00
|
"Іллічівець" Маріуполь |
зб.м.Севастополь |
4-10 |
(1-4, 0-2, 1-3, 2-1) |
62 |
9:10 |
«Дельфін» м.Кишинів-1 |
СДЮСШОР м. Севастополь |
21-4 |
(9-2, 3-1, 4-0, 5-1) |
63 |
10:20 |
"Навігатор" Кишинів |
Дніпропетровська обл.-2 |
21-4 |
(8-2, 5-1, 4-1, 4-0) |
64 |
11:30 |
«Дельфін» м.Кишинів-2 |
"СДЮСШОР ДНУ" Дніпр-ськ |
13-22 |
(5-7, 3-2, 2-7, 3-6) |
65 |
12:40 |
"ДЮСШ" Одеса |
зб. Харківська обл.1 |
4-7 |
(1-1, 1-1, 1-2, 1-3) |
66
|
13:50 |
зб.м.Львів |
зб. Харківська обл. 2 |
9-4 |
(2-1, 5-1, 2-1, 0-1) |
Турнірне становище команд після другого туру туру
№ |
Команди |
I |
В |
Н |
П |
О |
Різниця |
Місце |
1 |
"ДЮСШ" Одеса |
11 |
10 |
0 |
1 |
30
|
174-40\+134 |
1 |
2 |
"Навігатор" Кишинів |
11 |
9 |
1 |
1 |
28 |
134-57\+77 |
2 |
3 |
зб. Харківська обл.1 |
11 |
9 |
0 |
2 |
27 |
157-68\+89
|
3 |
4 |
зб.м.Львів |
11 |
8 |
0 |
3 |
24 |
152-82\+70 |
4 |
5 |
«Дельфін» м.Кишинів-1 |
11 |
7 |
2 |
2 |
23 |
150-94\+56 |
5 |
6 |
зб.м.Севастополь |
11 |
5 |
1 |
5 |
16 |
101-80\+21 |
6 |
7 |
СДЮСШОР ДНУ Дніпр-ськ |
11 |
5 |
0 |
6 |
15 |
129-142\-13 |
7 |
8 |
СДЮСШОР м. Севастополь |
11 |
4 |
0 |
7 |
12 |
107-128\-21 |
8 |
9 |
"Іллічівець" Маріуполь |
11 |
4 |
0 |
7 |
12 |
95-131\-36 |
9 |
10 |
зб. Харківська обл. 2 |
11 |
2 |
0 |
9 |
6 |
62-124\-62 |
10 |
11 |
«Дельфін» м.Кишинів-2 |
11 |
1 |
0 |
10 |
3 |
63-202\-139 |
11 |
12 |
Дніпропетровська обл.-2 |
11 |
0 |
0 |
11 |
0 |
48-224\-176 |
12 |
Група – Б Маріуполь. Турнірне становище після 1-го туру
№ |
Команди |
І |
В |
Н |
П |
О |
Різниця\м. |
місце |
1 |
«ДЮСШ» м.Одеса
|
5 |
5 |
0
|
0
|
15
|
|
1 |
2 |
"Навігатор" м.Кишинів
|
5 |
3
|
1
|
1
|
10
|
|
2 |
3 |
"УФК" м.Львів
|
5 |
3 |
0
|
2
|
9
|
|
3 |
4 |
"Дельфін-1" м.Кишинів" |
5 |
2 |
1
|
2 |
7
|
|
4 |
5 |
"Іллічівець" м.Маріуполь
|
5 |
1
|
0
|
4
|
3
|
|
5 |
6 |
«Дельфін-2» м.Кишинів
|
5 |
0 |
0 |
5
|
0 |
|
6 |
Група – А Дніпропетровськ. Турнірне становище після 1-го туру
№ |
Команди |
І |
В |
Н |
П |
О |
Різниця\м. |
місце |
1 |
зб.Харківська обл.-1
|
5 |
5
|
0
|
0
|
15
|
84-22\62
|
1 |
2 |
СДЮШОР м.Дніпропет-ск.
|
5 |
4
|
0 |
1
|
12 |
73-40\33
|
2 |
3 |
зб. м.Севастополь-1 |
5 |
3 |
0 |
2 |
9
|
55-30\25
|
3 |
4 |
ССДЮШОР м.Севастополь-2
|
5 |
2
|
0
|
3 |
6
|
50-49\1 |
4 |
5 |
зб.Харківська обл.-2 |
5 |
1
|
0
|
4
|
3
|
25-52\27 |
5 |
6 |
Єдиний центр. м.Кривий Ріг
|
5 |
0 |
0 |
5
|
0 |
20-114\94 |
6 |
|