Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua

Любіть Україну !

Україна з ЄС !

Україна в ЄС !

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Чемпионаты Европы arrow Men's (U 19) qualification European Water Polo Championships 21-24.04.2022
Men's (U 19) qualification European Water Polo Championships 21-24.04.2022 Версия для печати Отправить на e-mail
16.04.2022

logolen.gif     Жеребкування команд до кваліфікаційниx ігор Чемпіонату Європи серед чоловіків. 21-24 Квітня 2022 р.

Суддя від України 

GROUP - A  in Buharest (ROU): Bulgaria (3), Germany (2), Romania (1)

GROUP - B  in Tbilisi (GEO): Turkey (2), Lithuania (4), Ukraine (3), Georgia (1)

GROUP - C  in Koshyce (SVK): Czech Republic (3), France (1), Slovenua, Switzerland (4), Slovakia (2)

GROUP - D  in Gzira (MLT): Netherlands (1), Great Britain (3), Finland (4), Malta (2)

Перші дві команди з кожної групи, потрапляють у фінальну частину чемпіонату Європи, який відбудется з 18 по 25 вересня 2022 р. у місті Подгориця (Чорногорія).

Суддя від України у GROUP - C,  Георгій Махарадзе (Одеса).

Час початок ігор, вказаний за киjївським часом.

 

  21.04.2022 Thursday  Friday

Time   White Blue   Score Score of periods
 Group (A) in Buharest  (ROU)
1
17:30
flag_germany.png
Germany Bulgaria
flag_bulgaria.png 16-3
(4-0, 1-0, 5-1, 6-2)
 GROUP (A) in Koshyce (SVK)
1
19:00 flag_france.png France Czech Republic flag_czech_republic.png 20-5
(4-1, 8-1, 3-2, 5-1)
2
21:00 flag_slovakia.png Slovakia Switzerland flag_switzerland.png 22-4 (6-1, 5-1, 6-1, 5-1)

  

  22.04.2022 Friday  

Time   White Blue   Score Score of periods
  Group (A) in Buharest  (ROU)
2
17:30 flag_romania.png Romania
Bulgaria flag_bulgaria.png 17-3
(5-1, 3-1, 4-0, 5-1)
 Group (B) in Tbilisi  (GEO)
1
16:00 flag_turkey.png Turkey UKRAINE flag_ukraine.jpg 12-10
(3-4, 1-2, 3-2, 5-1)
  REFEREE(S): TUR-UKR   David Alban (FRA) \ Mares Ivo (CZE)   Protokol 12-10
2 18:00 flag_georgia.png Georgia
Lithuania flag_lithuania.png  17-7 (2-2, 6-2, 5-2, 4-1)
 GROUP (C) in Koshyce (SVK) 
3
10:00 flag_czech_republic.png Czech Republic Switzerland flag_switzerland.png 15-6
(3-1, 3-1, 4-3, 5-1)
4
11:30 flag_france.png France Slovenia  flag_slovenia.png 11-8
(3-2, 2-3, 3-2, 3-1)
 REFEREE(S): FRA-SLO  Мakharadze George (UKR) \ Kaseta Tomas (LTU)
5 19:00 flag_switzerland.png  Switzerland France flag_france.png 6-20
(0-6, 1-5, 1-4, 4-5)
6 21:00 flag_slovakia.png Slovakia Slovenia flag_slovenia.png 15-8
(4-1, 6-1, 1-2, 4-4)
 REFEREE(S): SVK-SLO  Gerasimov Maxim (GBR) \ Makharadze  George (UKR)

 

  23.04.2022 Saturday 

Time   White Blue   Score Score of periods
  Group (A) in Buharest  (ROU)
3
10:00
flag_germany.png
Germany Romania
flag_romania.png 5-6
(2-1, 0-0, 2-3, 1-2)
 Group (B) in Tbilisi  (GEO)
3
16:00 flag_lithuania.png Lithuania Turkey flag_turkey.png 7-20
(2-6, 1-7, 3-6, 1-1)
4
18:00 flag_georgia.png Georgia
UKRAINE flag_ukraine.jpg 19-8
(5-2, 4-3, 6-2, 4-1)
 REFEREE(S): GEO-UKR  Mares Ivo (CZE) \ Vehovec  Rok (SLO)  Протокол  19-8    (1-23,  4)
 GROUP (C) in Koshyce (SVK)
7
19:00 flag_czech_republic.png Slovenia
Switzerland flag_switzerland.png 17-4
(4-3, 4-1, 5-0, 4-0)
 REFEREE(S): SLO-SUI  Мakharadze George (UKR) \ NADIRADZE Konstantine (GEO) |
8
21:00 flag_slovakia.png Slovakia Czech Republic flag_czech_republic.png 7-7
(3-1, 1-1, 3-3, 0-2)

 

  24.04.2022 Sanday 

Time   White Blue   Score Score of periods
 Group (B) in Tbilisi  (GEO)
5
09:00 flag_ukraine.jpg UKRAINE
Lithuania flag_lithuania.png 15-5
(3-1, 4-1, 5-1, 3-2)
 REFEREE(S): UKR - LTU   Virtanen Jarkko (FIN) \ Mares Ivo (CZE)   Протокол  15-5
6
11:00 flag_georgia.png Georgia
Turkey flag_turkey.png 14-14
(4-1, 2-4, 4-6, 4-3)
  GROUP (C) in Koshyce (SVK)
9 10:00 flag_czech_republic.png Czech Republic Slovenia flag_slovenia.png 8-6 (1-1, 2-3, 2-1, 3-1)
10 11:30 flag_slovakia.png Slovakia France flag_france.png 9-13
(4-4, 0-4, 1-3, 1-2)
 REFEREE(S): SVK-FRA   Мakharadze George (UKR) \ Van Der LOO Peter (NED)

 

Gr. (А) Final position of the teams 23.04.2024.  Buharest (ROU) 

 Flag    G
W D
L P Difference places
flag_romania.png Romania 2
2 0
0
6 23-8\+15
1 qv
flag_germany.png
Germany 2
1
0
1
3
21-9\+12
2 qv
flag_bulgaria.png Bulgaria 2
0
0
2
0
6-33\-27
3 aut
                waterpolo.org.ua

 

Gr. (B) Final position of the teams 24.04.2022. Tbilisi (GEO)

 Flag    G
W D
L P Difference places
flag_georgia.png Georgia 3
2
1
0
7
50-29\+21
1 qv
flag_turkey.png Turkey 3 2
1
0
7
46-31\+15
2 qv
flag_ukraine.jpg UKRAINE 3
1
0
2
3
33-36\-3
3 aut
flag_lithuania.png Lithuania 3 0
0
3
0
 19-52\-33  4 aut
                waterpolo.org.ua
 

Gr. (C) Final position of the teams 24.04.2022. Koshyce (SVK)

 Flag    G
W D
L P Difference places
flag_france.png France 4
4
0
0
12
64-28\+36
1 qv
flag_slovakia.png  Slovakia 4 2
1
1
7
53-32\+21
2 qv
flag_czech_republic.png Czech Republic 4
2
1
1
7
35-39\-4
 3 aut
flag_slovenia.png Slovenia 4
1
0
3
3
39-38\-1
4 aut
flag_switzerland.png Switzerland 4 0
0
4
0
20-76\-56
5 aut
                waterpolo.org.ua
 
Gr. (D) Final position of the teams 16.04.2022. Gzira (MLT)
 Flag    G
W D
L P Difference places
flag_malta.png Malta
3
1
1
0
4
22-26\-4 1 qv
flag_netherlands.png Netherlands 3
1
1
0
4
22-4\+18 2 qv
flag_united_kingdom.png Great Britain 3
1
0
2
3
4-20\-16
3 aut
flag_finland.png Finland 3 0
0
3
0
6-22\-16
4 aut
                waterpolo.org.ua
  

  

Последнее обновление ( 24.04.2022 )