Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
No to Racism
No to Rashyzm
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
"Sergej Kharin Memory Cup" (U 17) 19-21.04.2019. Novaky (Slovakia) Версия для печати Отправить на e-mail
08.04.2019
 harin_2019_.jpgУ м.Новаки (Словаччина) з 19 по 21 квітня 2019 р. триває традиційний міжнародний турнір " Sergej Kharin Memory Cup 2019", серед юнаків у віковій категорії U 17.   У цьому престижному турнірі братимуть участь такі команди:

GR -A  Germany, Georgia, Slovakiya (A), Slovakiya (B) 

GR -B  Hungary (U 16), Romania, Ukraine, Malta.

Головний тренер - Момот Віктор (Львів)

Помічник - Наумчик Євген (Львів).

 

 

 


19.04.2019 Friday  Day 1       Novaky (SVK)

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
1
09:30 A flag_slovakia.png Slovakiya (B) Germany flag_germany.png 1-17  
2
10:45 A flag_slovakia.png Slovakiya (A) Georgia flag_georgia.png 10-5  
3
12:00 B flag_hungary.png Hungary (U16) Malta flag_malta.png 15-6  
4
13:15 B flag_romania.png Romania Ukraine flag_ukraine.jpg 15-6 (5-2, 4-1, 3-0, 3-3)
  Day 2
5
17:00 A
flag_georgia.png Georgia  Slovakiya (B) flag_slovakia.png 10-3  
6
18:15 A
flag_slovakia.png Slovakiya (A)  Germany flag_germany.png  5-11  
7
19:30 B
flag_hungary.png Hungary (U16) Ukraine  flag_ukraine.jpg 16-4
(5-1, 3-0, 4-2, 4-1)
8
20:45 B
flag_romania.png Romania
Malta flag_malta.png  11-12  

 

20.04.2019 Saturday  Day 3 

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
9
09:30 B
flag_romania.png  Romania Hungary (U16) flag_hungary.png 8-11  
10
10:45 B
flag_malta.png Malta
Ukraine flag_ukraine.jpg 8-7 (1-0, 2-0, 2-6, 3-1) 
11
12:00 A
flag_slovakia.png Slovakiya (A)  Slovakiya (B) flag_slovakia.png 12-6
 
12
13:15 A
flag_germany.png Germany Georgia flag_georgia.png  7-8  
Gr-А   Gr-B   
Tiams G W D L P differen. Plc
  3           1
  3           2
  3           3
 Slovakiya (B) 3 0
0
3
0
  4
Tiams І W D
L
P
differen. Plc
Hungary (U16) 3 3
0
0
9

1
Malta 3 2
0
1
6

2
Romania 3 1
0
2
3

3
Ukraine 3 0
0
3
0

4

  20.04.2019 Saturday  Day 4 

Time   White Blue   Score Score of periods
13 17:00 flag_slovakia.png   Slovakiya (B) A 4
Romania (B 3)
flag_romania.png 2-14  
14 18:15 flag_ukraine.jpg Ukraine (B 4)
Slovakiya (A) flag_slovakia.png 5-9  
15 19:30 flag_georgia.png Georgia Malta (B 2)
flag_malta.png 7-5  
16
20:45 flag_hungary.png Hungary (U16) B 1
Germany flag_germany.png 12-14  

  

21.04.2019 Sanday  Day 5

Time   White
Blue  
   
17
09:00 flag_slovakia.png Slovakiya (B) Ukraine flag_ukraine.jpg

Game for 7-8 places
18
10:20 flag_slovakia.png Slovakiya (A) Romania flag_romania.png
Game for 5-6 places
19
11:40 flag_malta.png Malta Hungary flag_hungary.png
Game for 3-4 places
20
13:00 flag_georgia.png Georgia Germany flag_germany.png   Game for 1-2 places
                                              waterpolo.org.ua

      Final position.   Novaky (SVK)

 21.04.2019       Teams places 
    1


2
 

3
 
4
    5
    6
    7
    8
waterpolo.org.ua

 

Последнее обновление ( 21.04.2019 )