Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua

Україна, це Європа.
Майбутнє України,
бути в Європі !!!
PR 4 - WPWL 2019: Угорщина та Італія лідирують після захоплюючих перемог Версия для печати Отправить на e-mail
30.01.2019

Четвертий ігровий день європейських відбіркових ігор Світової ліги чоловічого водного поло FINA-2019 відбувся 29 січня в декількох містах і складався з шести матчів, в яких приймаючі команди виграли тільки дві гри.

foto by FINA

У групі А російська команда успішно прийняла Мальту і з комфортом виграла з рахунком 23-4, отримавши третю перемогу в сезоні. Росіяни всю гру контролювали матч (6: 1, 5: 2, 6: 0, 6: 1), маючи в своєму складі найбільш результативного бомбардира Івана Нагаєва, який відзначився сімома голами.

У Дрездені Німеччина і Угорщина зіграли захоплюючий матч, доля якого вирішувалась  в серії пенальті. Після рахунку 12-12 в основний час (1-2, 5-5, 4-4, 2-1), все залишилось збалансованим і на серії пенальті, поки Бен Рейбел (GER) не пропустив свій гол, тож остаточний результат 17-16 на користь мадьярської сторони. Угорщина очолює групу з чотирьма перемогами у чотирьох матчах.

У двох матчах групи B Греція приймала Іспанію в Піреї, але не змогла уникнути поразки з рахунком 4-7. Еллінський загін почав краще (2: 1 у першому періоді), але не зміг подужати сили іберійців в інших періодах (0-2, 1-2, 1-2). В збірної Іспаніїї кращим бомбардиром був Альваро Гранадос з п'ятьма голами. Обидві команди зараз поділяють лідерство Групи, з трьома перемогами і одною поразкою кожна.

foto by Константин Герич

Також вдома Україна була явно побита (5-15) Нідерландами. Господарям матчу вдалось збалансовано зіграти третій період (1-1), втративши всі інші чверті (1-3, 1-5 і 2-6 в останньому періоді). Робін Ліндхаут був кращим голандським бомбардиром - п'ять мячів влучили у ворота суперників.

В групі C Італії довелося потіти в матчі проти Чорногорії, зіграли в Палермо. За 1-29 секунд до завершення матчу рахунок був 10-10, але успішний кидок Франческо Ді Фульвіо (який загалом забив п'ять голів) дозволив італійській команді отримати її другу перемогу в сезоні. Результати по періодах такі: 4-2, 0-3, 3-2, 4-3.

foto Corona Sportul Studentesc - polo pe apa

Нарешті, в Бухаресті Румунія та Хорватія зіграли єдиний матч групи D, де гості  також були сильнішими. Зрештою, Хорватія виграла 11-7 (2: 2, 2: 0, 3: 3, 4: 2), а Лорен Фатович забив чотири голи.

Rankings after Day 4:
GROUP A: 1. Hungary, 11 pts (4 wins); 2. Russia, 9 pts (3W/1 loss); 3. Germany, 4 pts (1W/3L); 4. Malta, 0 pts (4L)
GROUP B: 1. Spain, 9 pts (3W/1L); 2. Greece, 9 pts (3W/1L); 3. Netherlands, 6 pts (2W/2L); 4. Ukraine, 0 pts (4L)
GROUP C: 1. Italy, 7 pts (2W/1L); 2. Montenegro, 5 pts (2W/1L); 3. France, 0 pts (2L)
GROUP D: 1. Serbia, 6 pts (2W); 2. Croatia, 6 pts (2W/1L); 3. Romania, 0 pts (3L)

5-й ігровий день європейських відбіркових ігор Світової ліги відбудеться 19 лютого 2019 року з наступними матчами: