Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
Росія
     Окупант !!!

 

 

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
Чемпіонат світу з водних видів спорту в Будапешті. Версия для печати Отправить на e-mail
18.07.2017
dcs2thuxuae1p_b.jpg
14 липня в угорській столиці Будапешт стартував чемпіонат світу з водних видів спорту. Турнір, який проводиться раз на два роки, 17-й раз пройде під егідою FINA (Міжнародна федерація плавання). За 17 днів змагань буде розіграно 76 комплектів медалей у шести дисциплінах - плаванні в басейні і на відкритій воді, стрибках у воду, хайдайвінге, синхронному плаванні і водному поло.

Спочатку господарем водного мундіалю повинен був стати мексиканське місто Гвадалахара. Таке рішення було прийнято на Генеральній конгресі FINA в Шанхаї в липні 2011 року. Однак через 4 роки Мексика відмовилася від чемпіонату світу з фінансових причин, і першість віддали Будапешту, який висував свою кандидатуру на ЧС-2021.
2434266.jpg
«Дунай Арена» в Будапешті / Офіційний сайт змагань
 
Україна на чемпіонаті світу в Будапешті представлятимуть 38 спортсменів - по 12 в синхронному плаванні і стрибках в воду, 9 в плаванні, 4 в плаванні на відкритій воді і 1 в хайдайвінгу. Єдина дисципліна, яка обійдеться без нашого представництва - це ватерполо. Нагадаємо, що на минулому мундіалі, який приймала Казань, українці завоювали 3 нагороди - 2 срібла (стрибки в воду - Ілля Кваша та мікст-дует Олександр Горшковозов / Юлія Прокопчук) та 1 бронзу (синхронне плавання - дует Анна Волошина / Лоліта Ананасова).

Нижче представлено розклад усіх змагань, які пройдуть в рамках чемпіонату світу, а також вказані імена українських спортсменів, які братимуть в них участь.
 

Плавання (23-30 липня)

Плавання на відкритій воді (15-21 липня)

Хайдайвінг (28-30 июля)

Синхроне плавання (14-22 липня)

Водне поло (16 - 30 липня)

Офіційний сайт турниру -  fina-budapest2017.com

За матеріалами xsport.ua

Последнее обновление ( 18.07.2017 )