Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
Єдина  Країна
Единая Страна
Це Україна
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
LEN Qualification European Tournament U17 Men's (GROUP C) Manchester (GBR) 11-14.05.2017 Версия для печати Отправить на e-mail
01.05.2017
18268341_1913560655599505_3095624186514985045_n.jpg

В місті Манчестер (Великобританія) з 11 по 14 травня 2017 р. проходили кваліфікаційні ігри до чемпіонату Європи (Мальта 2017) у віковій категорії U 17 (група С).  

GROUP A in Graac (AUS) : Montenegro, Turkey, Netherland, Moldova, Austria.

GROUP B. in Ljubljana (SLO): Germany, Slovakia, Poland, Belarus, Bulgaia, Slovenia.

GROUP C. in Manchester (GBR): Romania, Ukraine , Great Britain, Israil, Lithuania. 

GROUP D. in Tbilisi (GEO): France, Gergia,  Switzerland, Czech Republic, Cyprus

 

Всі ігри транслюватимуться наживо за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=qfl3YL_dn_Q

Saturday 13/05/2017 
13:00 
Ukraine v Romania
https://www.youtube.com/watch?v=hi3YngrLbkI
19:30 GBR v Ukraine
https://www.youtube.com/watch?v=PIb-stlI3G8

Sunday 14/05/2017
11:30 Lithuania v Ukraine

https://www.youtube.com/watch?v=si6A969sPB8 

 

11.05.2017 Thursday Day 1.   

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
 GROUP A in Graac (AUS)
1 16:00 А flag_moldova.png  Moldova
Montenegro flag_montenegro_chernogoria.png 4-15 (0-5, 1-2, 2-3, 1-5)
2 17:30
A flag_austria.png Austria
Turkey flag_turkey.png 3-22
(0-7, 0-4, 2-8, 1-3)
 GROUP B. in Ljubljana (SLO)
1 18:30
B flag_slovenia.png  Slovenia Bulgaria
flag_bulgaria.png 9-5 (3-1, 2-1, 2-2, 2-1)
2 20:00
B flag_belarus.png Belarus
Poland
flag_poland.png 14-5 (3-0, 4-0, 0-3, 7-2)
3 21:30
B flag_slovakia.png Slovakia  Germany
flag_germany.png 11-9
(3-3, 2-2, 5-1,  1-3)
 GROUP C. in Manchester (GBR)
1 19:30 C flag_ukraine.jpg Ukraine Izrail flag_israel.png 11-5 Protokol   (VIDEO)
2 21:30 C flag_lithuania.png Lithuania Grait Britanian  flag_united_kingdom.png 2-11
(0-3, 1-1, 0-4, 1-3)
 GROUP D. in Tbilisi (GEO)
1 16:00 D flag_france.png France
Czeh Repablic
flag_czech_republic.png 16-3 (4-0, 4-0, 3-1, 5-2)
2
17:30 D flag_georgia.png  Georgia Switzerland flag_switzerland.png 10-3 (3-1, 3-1, 3-0, 1-1)

  

12.05.2017   Friday Day 2

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
 GROUP A in Graac (AUS)
3 12:00 А flag_moldova.png  Moldova
Netzherland
flag_netherlands.png 4-9
(2-1, 0-3, 0-2, 2-3)
4 16:00
A flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro  Austria  flag_austria.png 31-1
(8-0, 5-0, 7-0, 11-1)
5 17:30 A flag_turkey.png Turkey Netzherland
flag_netherlands.png 11-10
(1-4, 4-4, 2-0, 4-2)
 GROUP B. in Ljubljana (SLO)
4 18:30
B flag_slovenia.png  Slovenia Belarus flag_belarus.png 9-9 (3-1,  1-4, 3-2, 2-2)
5 20:00
B flag_poland.png Poland Slovakia flag_slovakia.png  3-27 (1-7, 0-6, 0-5, 2-9)
6 21:30
B flag_bulgaria.png Bulgaria  Germany
flag_germany.png 4-18
(0-6, 1-6, 2-2, 1-4)
 GROUP C. in Manchester (GBR)
3 19:30
C flag_romania.png Romania
Lithuania flag_lithuania.png 22-1 (5-0, 4-0, 6-0, 7-1)
4 21:00 C flag_united_kingdom.png Grait Britanian
Izrail flag_israel.png 5-4
(1-0, 0-0, 2-2, 2-2)
 GROUP D. in Tbilisi (GEO)
3 09:00 D Cyprus
France
flag_france.png 3-23
(1-2, 2-7, 0-5, 0-9)
4 10:30 D flag_czech_republic.png Czeh Repablic Switzerland flag_switzerland.png 4-10
(1-1, 3-4, 0-2, 0-3)
5
17:30 D flag_georgia.png  Georgia Cyprus
26-4
(4-2, 6-0, 7-1, 9-1)
6 19:00 D flag_france.png France
Switzerland flag_switzerland.png 8-7
(0-1, 4-3, 1-1, 3-2)

 

13.05.2017 Saturday  Day 3

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
 GROUP A in Graac (AUS)
6 12:00 А flag_moldova.png  Moldova
Turkey flag_turkey.png 4-13 (1-4, 1-2, 2-6, 0-1)
7 16:00
A flag_netherlands.png Netzherland Montenegro  flag_montenegro_chernogoria.png 7-14 (3-6, 1-2, 3-2, 0-4)
8
17:30 A flag_moldova.png  Moldova Austria
flag_austria.png 17-7 (5-0, 1-3, 6-4, 5-0)
 GROUP B. in Ljubljana (SLO)
7 10:00
B flag_slovenia.png  Slovenia Poland flag_poland.png 11-7 (2-2, 4-1, 3-3, 2-1)
8 11:30
B flag_belarus.png Belarus  Germany flag_germany.png 8-10
(2-2, 1-3, 2-0, 3-5)
9 13:00
B flag_bulgaria.png Bulgaria Slovakia
flag_slovakia.png 4-21
(2-6, 1-7, 0-3, 1-5)
10 18:30 B flag_poland.png Poland  Germany flag_germany.png 5-22 (1-6, 1-5, 3-8, 0-3)
11 20:00 B flag_bulgaria.png Bulgaria Belarus flag_belarus.png 4-12 (2-3, 1-2, 0-4, 1-3)
12 21:30 B flag_slovenia.png  Slovenia Slovakia flag_slovakia.png 5-16 (1-5, 1-4, 3-2, 0-5)
 GROUP C. in Manchester (GBR)
5 10:30
C flag_israel.png Izrail Lithuania flag_lithuania.png 13-6 (4-0, 2-3, 3-1, 4-2)
6 13:00 C
flag_ukraine.jpg
 Ukraine Romania
flag_romania.png
7-8
(2-2, 0-3, 5-1, 0-2) VIDEO
7
19:30 C
flag_united_kingdom.png
  Grait Britanian Ukraine
flag_ukraine.jpg
6-11 (0-2, 2-4, 1-5, 3-0) VIDEO
8 21:00 C flag_israel.png Izrail Romania flag_romania.png 3-16
(1-4, 0-3, 1-3, 1-6)
  GROUP D. in Tbilisi (GEO)
7
16:00 D Cyprus
Czeh Repablic flag_switzerland.png 1-10
(0-2, 0-4, 1-2, 0-2)
8
17:30 D flag_georgia.png  Georgia France flag_france.png 7-1
(3-0, 4-0, 0-0, 0-1)

 

14.05.2017 Sunday Day 4 

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
 GROUP A in Graac (AUS)
9
10:00 А flag_turkey.png Turkey Montenegro  flag_montenegro_chernogoria.png  2-11
(1-4, 1-3, 0-2, 0-2)
10
11:30
A flag_austria.png Austria
Netzherland flag_netherlands.png 4-26 (1-7, 1-7, 1-5, 1-7)
 GROUP B. in Ljubljana (SLO)
13 10:00
B flag_bulgaria.png Bulgaria Poland flag_poland.png 13-8 (2-1, 3-1, 5-0, 3-6)
14 11:30
B flag_belarus.png Belarus Slovakia flag_slovakia.png 6-20 (2-6, 0-5, 0-4, 4-5)
15 13:00
B flag_slovenia.png  Slovenia
 Germany
flag_germany.png 13-13
(4-3, 4-6, 2-2, 3-2)
 GROUP C. in Manchester (GBR)
9
11:30
C flag_lithuania.png Lithuania Ukraine
flag_ukraine.jpg
7-19
(1-5, 1-3, 3-6, 2-5) VIDEO
10
13:00 C flag_romania.png Romania Grait Britanian   flag_united_kingdom.png 13-9 (4-2, 2-1, 3-3, 4-3)
 GROUP D. in Tbilisi (GEO)
9
09:00 D flag_switzerland.png Switzerland Cyprus
 12-5 (5-2, 3-0, 2-0, 2-3)
10
10:30 D flag_georgia.png
 Georgia Czeh Repablic flag_czech_republic.png  10-3 (2-1, 1-0, 3-1, 4-1)

 

 GROUP A  Final position of the teams 14.05.2017  Graac (Austria)

 Flag    G
W D
L P Difference places
flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro 4
4
0
0
12

1
flag_turkey.png Turkey 4
3
0
1
9

2
flag_netherlands.png Netzherland 4
2
0
2
6

3
flag_moldova.png Moldova
4
1
0
3
3

4
flag_austria.png Austria
4
0
0
4
0

5

 

GROUP B  Final position of the teams 14.05.2017  Ljubljana (Slovenia)

 Flag    G
W D
L P Difference places
flag_slovakia.png Slovakia 5
5
0
0
15

1
flag_germany.png Germany 5
3
1
1
10

2
flag_slovenia.png Slovenia 5
2
2
1
8

3
flag_belarus.png Belarus 5
2
1
2
7

4
flag_bulgaria.png Bulgaria 5
1
0
4
3

5
flag_poland.png Poland 5 0
0
5
0
  6

 

GROUP C  Final position of the teams 14.05.2017  Manchester (GBR)

 Flag    G
W D
L P Difference places
flag_romania.png Romania 4
4
0
0
12

1
flag_ukraine.jpg
Ukraine
4
3
0
1
9

2
flag_united_kingdom.png Grait Britanian 4
2
0
2
6

3
flag_israel.png Izrail 4
1
0
3
3

4
flag_lithuania.png Lithuania 4
0
0
4
0

5

 

GROUP D  Final position of the teams 14.05.2017  Tbilisi (Georgia)

 Flag    G
W D
L P Difference places
flag_georgia.png Georgia 4
4
0
0
12

1
flag_france.png France 4
3
0
1
9

2
flag_switzerland.png Switzerland 4
2
0
2
6

3
flag_czech_republic.png Czeh Repablic 4
1
0
3
3

4
Cyprus
4
0
0
4
0

5

 

Последнее обновление ( 15.05.2017 )