Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua

Україна, це Європа.
Майбутнє України,
бути в Європі !!!
Главная arrow Соревнования arrow Юноши / Юниоры / Кадеты arrow Чемпионат Украины Юниоры arrow Переможний старт: ЛУФК–ДЮСШ №3 – Збірна Київщини – 10:4
Переможний старт: ЛУФК–ДЮСШ №3 – Збірна Київщини – 10:4 Версия для печати Отправить на e-mail
21.03.2017
sidorovich_20.03.2017.jpgСьогодні, 20-го березня, у Харкові та Маріуполі стартував перший тур XXVI Чемпіонату України у Вищій лізі сезону-2016/2017 з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999/2000 років народження. Львівська команда ЛУФК–ДЮСШ №3 грає у Маріуполі (група «Б»), де також виступають місцева ДЮСШ «Меотіда», збірна Київщини та СДЮШОР­–ДНУ з Дніпра. Першим суперником галичан була збірна Київщини.

ЛУФК–ДЮСШ №3 (Львів) – Збірна Київщини – 10:4 (1:0, 3:1, 3:2, 3:1)

20 березня. Початок – 20:15. Маріуполь. Басейн «Нептун».

ЛУФК–ДЮСШ №3: Бабський, Федорко – Сова, Булачек, Андріас, Куліков, Біда, Ваулін, Демоненко, Лопачак, Лісовий, Осика, Бас, Джура, К. Алєксєєв.

Тренери – Юрій Сидорович, Євген Наумчик.

ЗБІРНА КИЇВЩИНИ: Ольховик, Білостоцький – Мінін, Константинов, Ворожев, Гірдвоін, Бєлоусов, М. Бабаєнко, Величко, Шабанов, Котюх, Хміль, Стригун, Тараканов, Грицай.

Тренери – Віктор Бондаренко, Микола Калінін.

Голи: 0:1 – Джура (03:24, у більшості), 1:1 – М. Бабаєнко (09:17), 1:2 – Джура (09:46), 1:3 – Демоненко (12:39, у більшості), 1:4 – К. Алєксєєв (14:55), 1:5 – Біда (18:00), 1:6 – Куліков (20:10), 1:7 – К. Алєксєєв (21:06), 2:7 – М. Бабаєнко (21:23), 3:7 – Константинов (23:11, у більшості), 3:8 – К. Алєксєєв (26:06), 4:8 – Константинов (27:27, у більшості), 4:9 – Джура (29:51), 4:10 – Андріас (31:32).

Нереалізований пенальті: Джура (10:21).

Фоли: Ольховик, Мінін, Константинов, Ворожев, Величко – Біда, Демоненко, Андріас, Сова.

Реалізація зайвого: 2 голи / 4 спроби – 2 голи / 4 спроби.

Першим суперником львів’ян була збірна Київщини, яка не зуміла пробитися в Суперлігу за підсумками двох перших турів національного чемпіонату серед клубів елітного дивізіону. Тож старт у Вищій лізі підопічні Юрія Сидоровича та Євгена Наумчика очікували з певною насторогою – все ж суперник і більш досвідчений, і старший за віком. Однак у підсумку наша команда перемогла, причому з досить переконливим рахунком 10:4. Втім, не все у цій грі було так просто.

Ось що розповів про перипетії звітного поєдинку керманич нашої команди Юрій Сидорович (на фото): «Гра для нас, незважаючи на перемогу з перевагою у шість м’ячів, видалася досить складною. Особливо важкими були перший та другий періоди. Команда діяла хаотично, у наших діях було багато сумбуру. Установку на гру майже ніхто не виконував. Саме тому у першому періоді вдалося закинути тільки один м’яч і то це сталося в той момент, коли ми мали чисельну перевагу в одного гравця.

Трохи краще, але не набагато, ми грали після великої перерви. Зокрема, у третьому та четвертому періодах закинули по три м’ячі. Але все одно, те водне поло, в яке ми вчимося грати на тренуваннях ми, тренери, сьогодні так і не побачили.

За рахунок чого вдалося виграти? В першу чергу за рахунок швидких контратак. Більшість голів ми забили саме завдяки кращій швидкості та трохи кращій, ніж у суперника, плавальній підготовці наших гравців. А от у позиційних атаках в нас мало що виходило – було дуже багато помилок, необов’язкових втрат м’яча.

По три м’ячі у нас закинули Орест Джура і Костянтин Алєксєєв. Але загалом я дуже не задоволений реалізацією. При такій кількості створених моментів, забивати ми були зобов’язані набагато більше. Особливо багато змарнував гольових моментів Джура. Три м’ячі він закинув, а скільки не забив… Навіть пенальті не зумів реалізувати. Так що задоволеним у цій грі можна бути хіба результатом».

Додамо, що завтра на ЛУФК–ДЮСШ №3 чекає гра з господарями туру, ДЮСШ «Меотіда». У перший ігровий день приазовці з рахунком 12:8 обіграли СДЮШОР–ДНУ з Дніпра. Завтрашній поєдинок розпочнеться о 10:00.

Водне поло. Чоловіки. Чемпіонат України сезону-2016/2017

Вища ліга. Перший тур. Група «Б»

20 – 22 березня. Маріуполь. Басейн «Нептун»

Перший день. 20 березня (понеділок)

19:00. СДЮШОР–ДНУ (Дніпро) – ДЮСШ «Меотіда» (Маріуполь) – 8:12 (2:4, 2:2, 2:5, 2:1)

20:15. Збірна Київщини – ЛУФК–ДЮСШ №3 (Львів) – 4:10 (0:1, 1:3, 2:3, 1:3)