Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
 
 
КРИМ
це УКРАЇНА
 
 
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Новости arrow Перерозподіл грошей міністерством спричинив гучний скандал
Перерозподіл грошей міністерством спричинив гучний скандал Версия для печати Отправить на e-mail
17.03.2017
zinkevich_16.03.2017.jpg

Рішення Міністерства спорту виділяти фінансування представникам командних видів за категоріями пріорітетності викликало критику у представників "зневажених" дисциплін.  

"Я не розумію, чому наш вид спорту відправили у найнижчу категорію, – сказав Експрес-онлайн Ігор Зінкевич, головний тренер львівського "Динамо", яке володіє званням чемпіона України з водного поло. – Ми опинилися у третій категорії, а бейсбол – у другій. За які це заслуги? Невже цей спорт популярніший за водне поло? Міністерство пояснює, що оцінювали результати, але не повідомили, за який період. Гаразд, якби нам виділяли гроші, а ми не виправдовували сподівань, то можна було б зрозуміти це рішення. Але ми взагалі не мали грошей, а зараз зараз нас відправили у найнижчу категорію і можемо розраховувати лише на найменше фінасування".
http://expres.ua/

Представники водного поло мають претензії і до розподілу загального фінансування міністерства спорту. "Міністерство виділило 12% на зимові види, 12 % на командні дисципліни і аж 68% – на літні олімпійські види спорту, – зазначив у коментарі Експрес-online Віталій Лісун, державний тренер збірної України з водного поло, – Дивно, бо статистика відображає, що в Україні більше люду займається командними видами спорту, аніж літніми олімпійськими".  

Як заявив Віталій Лісун, міністерство спорту виділило водному поло 1,362 мільйона гривень на рік. "Насправді нам потрібно значно більше, – каже пан Лісун. – Лише на поїздку на Мальту на фінал чемпіонату Європи серед юніорів ми потребуємо 1,1 мільйона гривень. Виїзд на другий раунд чоловічого чемпіонату Європи до Ліссабону потягне 700 тисяч, 500 тисяч потребує участь наших юніорів у кваліфікації до чемпіонату Європи у Манчестері. Іще 450 тисяч треба витратити на проведення кваліфікації жіночого чемпіонату Європи у Києві. Виходить, що лише на участь збірних потрібно 2,75 мільйона гривень, а нам виділили удвічі менше. Як ми з таким фінансуванням маємо показати результат і піднятися у вищу категорію?"  

Нагадаємо, що Міністерство молоді і спорту України затвердило пріоритетність командних ігрових олімпійських видів спорту на 2017-2020 роки. Відповідний наказ був підписаний міністром Ігорем Ждановим. При розставлянні пріоритетності враховувалися результати в офіційних міжнародних змаганнях. Метою розстановки пріоритетності є затвердження тарифних розрядів тренерів і працівників штатних збірних команд України.  

Командні види спорту були розділені на три категорії пріоритетності. До першої категорії потрапили баскетбол, волейбол, гандбол та футбол, до другої – бейсбол, пляжний волейбол, регбі-7 та софтбол, а до третьої – водне поло та хокей на траві.

Джерело: http://expres.ua/

Последнее обновление ( 17.03.2017 )