Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua

Любіть Україну !

Україна з ЄС !

Україна в ЄС !

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Чемпионаты Европы arrow 33rd LEN European Water Polo Championships in Barcelona, 2016
33rd LEN European Water Polo Championships in Barcelona, 2016 Версия для печати Отправить на e-mail
22.01.2017

logo_barselona_2018.png

У 2018 році у Барселоні (Іспанія) відбудеться 33 Чемпіонат Європи з водного поло. Це вперше Барселонa прийматиме найпрестижніші континентальні змагання з водного поло. Чемпіонат буде проходити з 14 по 28 липня 2018 в басейнах Bernat Picornell, які стали ареною деяких з найбільш пам’ятних заходів з водних видів спорту, а саме Олімпійських ігор у 1992 році, чемпіонатів світу  у 2003 та 2013 роках, а також «фіналів шістьох» в 2014 та 2015 .

Вже після завершення подання заявок стало зрозуміло, що цей чемпіонат побив всі рекорди. Отже, загалом 47 країн проявили інтерес до участі в чемпіонаті, з них 27 чоловічих та 20 жіночих. 8 чоловічих (Сербія, Чорногорія, Угорщина, Хорватії, Італія, Греція, Росія та Іспанія) та 6 жіночих (Нідерланди, Греція, Угорщина, Італія, Росія і Іспанія) збірних, достроково завоювали путівки до фінальної частини чемпіонату (за результатами чемпіонату Європи, що проходив у січні 2016 року в Белграді (Сербія). Інші команди-учасниці будуть визначені за результатами кваліфікаційних ігор.

Загалом у фінальній частині чемпіонату Європи зіграють  16 чоловічих  та 12 жіночих команд.

Перший тур кваліфікаційних ігор відбудеться 17-19 березня 2017 року в Празі (Чехія). Дві перші команди за результатами ігор проходять у наступний етап, який заплановано 6-8 жовтня 2017 року.  Кваліфікаційні ігри серед жіночих команд стартують в жовтні, а не в березні, з огляду на меншу кількість зареєстрованих країн-учасниць. Наразі групи невідомі.

Українська національна збірна розпочне відбірковий турнір одразу з другого етапу кваліфікаційних ігор, що відбудеться 6-8 жовтня 2017 року в Португалії. За результатами жеребкування, наша збірна потрапила у групу А, де змагатиметься разом з командами з Португалії, Литви, а також командою, що посяде друге місце на першому етапі кваліфікаційних ігор.

Кваліфікаційні ігри групи В відбудуться в Польщі (Польща, Болгарія, Ізраїль, та команда, що посяде 1 місце на першому етапі кваліфікаційних ігор)

Після другу туру жодна команда не припиняє участі в відбіркових іграх, але за результатами проведених матчів будуть визначені матчі наступного раунду (плей-офф формат з домашніх і виїзних ігор). В 2018 році всі команди-учасниці 2-го кваліфікаційного туру проведуть матчі плей-оф з командами, що посіли місця з 9 до 16 в останньому чемпіонаті Європи з водного поло (Белград-2016): Франція, Румунія, Німеччина, Нідерланди, Словаччина, Грузія, Мальта і Туреччина.
Последнее обновление ( 24.01.2017 )