Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
Вітаємо Україну, українців,
з днем прапора України.
 слава Україні
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
Kyiv Water Polo Fest 2016 Версия для печати Отправить на e-mail
27.12.2016

Впродовж двох днів,в суботу та неділю 24 та 25 грудня в Києві в палаці підводного спорту пройшов відкритий чемпіонат столиці з водного поло серед дорослих.

Змагання такого рівня не проводились в Києві з середини 80-х років минулого сторіччя.

Взагалі прийняли участь в змаганнях близько 100 ватерполістів, що грали в складі 8 команд. Всі учасники були поділені пропорційно між п’ятьма командами наступним чином: до кожної команди зараховувались діючи спортсмени, молоді хлопці, які до недавно займались водним поло, ветерани старші сорока років та юніори. Крім того, окремими командами приймали участь два колективи з фітнес ліги «Блокбастер», «Аматори» та команда «Онуки Механошина», складена з бувших гравців у віці 30+.
Команди були розділені на дві підгрупи по чотири в кожній, де зіграли по круговій системі. Місця в підгрупах розподілилися наступним чином:
Група «А»: 1. «Зірки Столиці» - 3 перемоги. 2. «Нутрілайт» -2 перемоги. 3. «Онуки Механошина» -1 перемога. 4. «Блокбастер» - 0 перемог.
Група «Б»: 1. «Київська торпеда» - 3 перемоги. 2. «Київські дельфіни» -2 перемоги. 3. «Касатки» -1 перемога. 4. «Аматори» - 0 перемог.
По регламенту турніру всі ігри грались до перемоги .Нічиїх бути не могло. В цьому випадку повинні були пробиватися пенальті, але до цього не дійшло. Всі ігри завершились в основний час. Але напруга була величезна! 
Всі стикові ігри завершились з різницею в один м`яч. Так матч за 5 місце закінчився перемогою «Онуків Механошина» з рахунком 6:5. В матчі за 3 місце перемогли «Київські дельфіни» 8:7. А в фінальній грі перемогу здобула «Київська торпеда» 6:5, закинувши переможний гол за 3 секунди до закінчення часу!
Перед фінальною грою був виступ наймолодших київських ватерполістів віком 7-9 років, які продемонстрували свої здобуті навички перед глядачами, виконуючи кидки по воротах, які захищав основний голкіпер київської дорослої команди Ольховик Дмитро. 
Свято відбулося за великої підтримки глядачів на трибунах та принесло радість спілкування усім ватерполістам столиці напередодні новорічних свят.
Окрему величезну подяку організатори висловлюють усьому колективу палацу підводного спорту за допомогу в організації турніру та особисто Адамському Віктору Миколайовичу!

Water polo Kiev 

Последнее обновление ( 18.01.2017 )