Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
Перемога
народжується у боротьбі !
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
Відкритий чемп. Угорщини 2016/17 // юнаки 2002 р.н. та мол. // 4-й тур. 18.03.2017 Версия для печати Отправить на e-mail
14.11.2016

dynamo_uzgorod_2002.jpg

18.03.2017 року в угорському місті Сегед відбувся IV тур відкритого чемпіонату Угорщини з водного поло серед юнаків 2002 р.н. та молодше. Команда "Динамо" Ужгород здобула дві перемоги з двох та впевнено посідає друге місце в турнірній таблиці (18 оч.), наразі вони поступилися лише команді з Румунії  VPS Crisul Oradea (24 оч.).

Наш гравець Пишка Кирил серед найкращих бомбардирів 4-го туру - 8 голів (загалом 25 голів за турнір).

Нагадаємо, що відкритий чемпіонат Угорщини з водного поло серед юнаків розпочався 12.11.2016 року. Команда "Динамо" Ужгород 2002 р.н. - чинні Чемпіони України, також приймають участь у чемпіонаті. Загалом в змаганнях беруть участь 10 команд, поділені на дві групи. Серед учасників є представники Румунії, Словакії та Сербії.

Наступний, 5-й тур відкритого чемпіонату Угорщини 2002 р.н. та мол., відбудеться 5 травня 2017 р.

Тренер - Васильків Ісрафіл Ернерович

Бажаємо перемоги! Слава Україні!

  

12 November Vasárnap  1 day  2. forduló   Szentes 

Time   White Blue   Scoure   of period
1 13:30 flag_hungary.png  Szentes Lany  Szegedi Vízipóló flag_hungary.png 12-8
(4-2, 5-2, 2-1, 1-3)
2 14:30 flag_hungary.png  Vaterpolo Proletar  Oradea 1 flag_romania.png 6-25
(3-10, 1-4, 1-6, 1-5)
3
15:30 flag_ukraine.jpg  Dynamo Uzhgorod
 Szentes flag_hungary.png 15-11
(5-2, 5-2, 3-3, 2-4)
4 16:30 flag_hungary.png  Szegedi Vízipóló  Vaterpolo Proleter flag_hungary.png 17-7
(9-0, 2-4, 4-2, 2-1)
5
17:30 flag_romania.png  Oradea 1  Dynamo Uzhgorod flag_ukraine.jpg 11-8 (3-3, 2-2, 4-2, 2-1)

 

12 November  Position of teams after  1.forduló  Bekescaba  

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_romania.png  VPS Crisul Oradea 1 2 2
0
0
6
36-14\+22
1
flag_ukraine.jpg Dynamo Uzhgorod 2 1
0
1
3
23-22\+1
2
flag_hungary.png  Szentes 
2 1
0
1
3
23-23\+0 3
flag_hungary.png Szegedi Vízipóló Suli
2 1
0
1
3
25-19\+6 4
flag_hungary.png Vaterpolo Proleter 2 0
0
2
0
13-42\-29
5

 

17 December Vasárnap    2. forduló   Szentes 

Time   White Blue   Scoure   of period
6 12:00 flag_ukraine.jpg  Dynamo Uzhgorod  Szegedi Vízipóló flag_hungary.png 13-5 (1-0, 6-1, 4-2, 2-2)
7
13:15 flag_hungary.png  Szentes  Zrenjanin flag_hungary.png 9-14 (3-5, 4-3, 2-1, 0-5)
8
15:30 flag_hungary.png  Szegedi Vízipóló  VPS Crisul Oradea flag_romania.png 3-19 (1-4, 0-7, 1-4, 1-4)
9 16:30 flag_hungary.png  Zrenjanin  Dynamo Uzhgorod flag_ukraine.jpg 6-16
(0-1, 4-6, 1-4, 1-5)
10
17:30 flag_romania.png  VPS CS Crisul  Szentes flag_hungary.png 17-6 (5-2, 6-1, 3-1, 3-2)

17 December  Position of teams after  2.forduló  Bekescaba  

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_romania.png VPS Crisul Oradea 1
4
4
0
0
12
72-23\+49
1
flag_ukraine.jpg Dynamo Uzhgorod 4
3
0
1
9
52-33\-19
2
flag_hungary.png Szegedi Vízipóló 4
1
0
3
3
33-51\-18
3
flag_hungary.png Szentes 4
1
0
3
3
38-53\-16
4
flag_hungary.png Vaterpolo Proleter 4
1
0
3
3
33-67\-34
5

 

04 February Vasárnap   3. forduló   Rendezo  

Time   White Blue   Scoure   of period
11 11:00 flag_ukraine.jpg  Dynamo Uzhgorod VPS Crisul Oradea flag_romania.png 5-7
(1-2, 1-0, 1-1, 2-4)
12
12:00 flag_hungary.png  Szegedi Vízipóló  Szentes flag_hungary.png 3-6
(0-3, 0-0, 1-1, 2-2)
13
13:00 flag_hungary.png  Zrenjanin  Szegedi Vízipóló  flag_hungary.png 9-3 (3-0, 2-2, 3-0, 3-1)
14 14:00 flag_hungary.png  Szentes  Dynamo Uzhgorod
flag_ukraine.jpg 6-13
(0-2, 2-3, 3-3, 1-5)
15 15:00 flag_romania.png  VPS Crisul Oradea  Zrenjanin flag_hungary.png 25-5
(7-1, 4-2, 5-0, 9-2)

04 February  Position of teams after  3 forduló  Rendezo 

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_romania.png VPS Crisul Oradea 6
6
0
0
18
104-33\+71
1
flag_ukraine.jpg Dynamo Uzhgorod 6
4
0
2
12
70-46\+24
2
flag_hungary.png Szentes 6
2
0
4
6
50-70\-20 3
flag_hungary.png Vaterpolo Proleter 6
2
0
4
6
47-95\-48 4
flag_hungary.png Szegedi Vízipóló 6
1
0
5
3
39-66\-27
5

 

18 March  4. forduló 

Time   White Blue   Scoure   of period
16   flag_hungary.png   Szegedi Vízipóló
 Dynamo Uzhgorod flag_ukraine.jpg 3-16
(0-4, 0-5, 3-2, 0-5)
17
  flag_hungary.png   Zrenjanin  Szentes flag_hungary.png 13-5 (3-1, 2-2, 6-1, 2-1)
18
  flag_romania.png  VPS Crisul Oradea  Szegedi Vízipóló flag_hungary.png 15-2 (4-1, 4-1, 3-0, 4-0)
19   flag_ukraine.jpg  Dynamo Uzhgorod  Zrenjanin flag_hungary.png 13-6 (3-1, 5-1, 2-3, 3-1)
20   flag_hungary.png  Szentes  VPS Crisul Oradea flag_romania.png 7-15 (0-4, 2-2, 1-3, 4-6)

18 March  Position of teams after  4.forduló  Rendezo 

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_romania.png VPS Crisul Oradea 8
8 0 0 24 134-42/+92 1
flag_ukraine.jpg Dynamo Uzhgorod 8
6 0 2 18 99-55/+44 2
flag_hungary.png Vaterpolo Proleter 8
3 0 5 9 66-113/-47 3
flag_hungary.png Szentes 8
2 0 6 6 62-98/-36 4
flag_hungary.png Szegedi Vízipóló 8
1 0 7 3 44-97/-53 5

 

06 May 5. forduló   Rendezo  

Time   White Blue   Scoure   of period
21            
 
22
             
23
           
 
24              
25              

06 May. Position of teams after  5 forduló  Rendezo 

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
   
          1
                2
                3
                4
                5

 

 

Последнее обновление ( 23.03.2017 )