Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
Перемога
народжується у боротьбі !
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
Відкритий чемп. Угорщини 2016\17 р . Юнаки 2004 р.н. та мол.1-13/05/2017 Версия для печати Отправить на e-mail
03.11.2016
17191304_390511281322162_3190391260034181384_n.jpg

1-го квітня 2017 р. у місті  Szentes (Угорщина) відбувся 5-й тур відкритого чемпіонату Угорщини з водного поло у віковій категорії 2004 р.н. та молодше, де беруть участь юнаки з команди "Динамо" Ужгород. Наступний 6-й тур відбудется 13 травня 2017 р.

За результатами 5-х турів закарпатці впевнено займають 2 рядок турнірної таблиці. 

 

Слава Україні !!!

 

 

 

 

  12 November Vasárnap  1 day  . forduló 1  Bekescaba   (Green group)

Time   White Blue   Scoure   of period
1 13:30 flag_hungary.png  Koelner-Csongrad
 Bekescsaba
flag_hungary.png 2-7
 (1-1, 0-3, 1-0, 0-3)
2 14:30 flag_slovakia.png  Kosyce  Szeged VPS II
flag_hungary.png 12-12
 (3-1, 4-4, 3-3, 2-4)
3
15:30 flag_ukraine.jpg  Dynamo Uzhgorod  Szentes Lany
flag_hungary.png 5-4
 (0-0, 1-1, 3-2, 1-1)
 1 day 
4 16:30 flag_hungary.png  Koelner-Csongrad  Kosyce flag_slovakia.png 11-12
(4-4, 4-3, 1-3, 2-2)
5
17:30 flag_hungary.png  Szentes Lany  Szeged VPS II flag_hungary.png 9-6
(0-2, 3-2, 4-1, 2-1)
6
18:30 flag_hungary.png  Bekescsaba  Dynamo Uzhgorod flag_ukraine.jpg 10-4
(4-0, 2-3, 4-0, 0-1)

13 November Vasárnap  1 day  forduló 1  Bekescaba   (Green group)

Time   White Blue   Scoure   of period
7
10:00 flag_hungary.png  Bekescsaba  Kosyce flag_slovakia.png 11-1
(4-0, 2-0, 3-1, 2-0)
8
11:00 flag_hungary.png  Szegedi VPS II  Dynamo Uzhgorod flag_ukraine.jpg 6-9 (2-0, 1-2, 0-6, 3-1)
9
12:00 flag_hungary.png  Szentes Lany  Koelner-Csongrad flag_hungary.png 7-4
(2-1, 0-1, 2-1, 3-1)
 1 day
10
13:00 flag_slovakia.png  Kosyce  Dynamo Uzhgorod flag_ukraine.jpg 11-5
(4-1, 3-2, 2-1, 2-1)
11
14:00 flag_hungary.png  Koelner-Csongrad  Szeged VPS II flag_hungary.png 6-6
(1-1, 2-1, 2-2, 1-2)
12
15:00 flag_hungary.png  Bekescsaba  Szentes Lany flag_hungary.png 8-3 (4-0, 2-2, 0-0, 2-1)
 

13 November  Position of teams after  1. forduló  Bekescaba   (Green group)

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_hungary.png Bekescsaba 4 4
0
0
12 36-10\+26
1
flag_slovakia.png Kosyce 4 2
1
1
7
36-39\-3
2
flag_ukraine.jpg Dynamo Uzhgorod 4 2
0
2
6
23-31\-8
3
flag_hungary.png Szentes Lany 4 2
0
2
6
23-23\ 0
4
flag_hungary.png Szegedi Vizipolo Suli II 4 2
0
2
6
30-36\-6
5
flag_hungary.png Koelner-Csongrad 4 0
1
3
1
23-32\-9
6

 

  9 December Friday  2 day 2. forduló    (Green grupa)

Time   White Blue   Scoure   of period
13 19:00
flag_hungary.png  Szentes Lany  Szegedi VPS II flag_hungary.png 10-6
(2-2, 2-1, 2-1, 4-2)
14 20:00 flag_hungary.png  Koelner-Csongrad   Kosyce flag_slovakia.png 17-12
(5-2, 4-2, 4-5, 4-3)
15
21:00 flag_hungary.png  Bekescsaba  Dynamo Uzhorod flag_ukraine.jpg 9-7
(3-2, 4-1, 1-3, 1-1)

 

10 December  Saturday  2 day  2. forduló    (Green grupa)

Time   White Blue   Scoure   of period
16
10:00 flag_slovakia.png  Kosyce  Dynamo Uzhorod flag_ukraine.jpg 13-15 (3-5, 2-3, 7-4, 1-3)
17
11:00
flag_hungary.png  Bekescsaba  Szentes Lany flag_hungary.png 11-8 (3-0, 5-1, 1-0, 2-7)
18
12:00
flag_hungary.png  Koelner-Csongrad  Szegedi VPS II flag_hungary.png 9-4 (3-2, 2-2, 2-0, 2-0)
19 13:00 flag_hungary.png  Szentes Lany  Kosyce flag_slovakia.png 12-8
(4-1, 3-1, 2-4, 3-2)
20
14:00
flag_ukraine.jpg  Dynamo Uzhorod  Koelner-Csongrad flag_hungary.png 9-6 (1-1, 3-0, 3-1, 2-4)
21
15:00 flag_hungary.png  Szegedi VPS II  Bekescsaba flag_hungary.png 4-11 (0-4, 0-2, 4-2, 0-3)

 

11 December  Sanday  2 day  2. forduló   (Green grupa)

Time   White Blue   Scoure   of period
22
10:00 flag_hungary.png  Koelner-Csongrad  Bekescsaba flag_hungary.png 5-9
(1-3, 0-3, 1-2, 3-1)
23
11:00 flag_ukraine.jpg  Dynamo Uzhorod  Szentes Lany flag_hungary.png 7-2
(2-1, 1-0, 3-1, 1-0)
24
12:00
flag_slovakia.png  Kosyce  Szegedi VPS II flag_hungary.png 8-6
(2-2, 2-0, 2-3, 2-1)
25 13:00 flag_hungary.png  Szentes Lany  Koelner-Csongrad flag_hungary.png 5-8  (0-4, 1-2, 1-2, 3-0)
26 14:00 flag_hungary.png  Szegedi VPS II  Dynamo Uzhorod flag_ukraine.jpg 5-11
(3-4, 2-2, 0-3, 0-2)
27 15:00 flag_hungary.png  Bekescsaba  Kosyce flag_slovakia.png 13-7
(3-0, 5-1, 2-2, 3-4)
 

11 December   Position of teams after 2. forduló  Bekescaba

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_hungary.png Bekescsaba 9 9
0
0
27
89-41\+48
1
flag_ukraine.jpg Dynamo Uzhorod 9 6
0
3
18
72-66\+6 2
flag_hungary.png Szentes Lany 9 4
0
5
12
60-63\-3
3
flag_hungary.png Koelner-Csongrad 9 3
1
5
10
68-71\-3
4
flag_slovakia.png Kosyce 9 3
1
5
10
84-102\-18
5
flag_hungary.png Szegedi VPS II 9 0
2
7
2
55-85\-30
6

 

28 January 2017 Saturday  Day 3 forduló 3.   (Green group)

Time   White Blue   Scoure   of period
28 14:00 flag_hungary.png  Szegedi VPS II  Bekescsaba flag_hungary.png 5-7
(1-2, 2-1, 1-2, 1-2)
29 15:00 flag_hungary.png  Szentes Lany  Kosyce flag_slovakia.png 5-3
(2-0, 1-2, 2-1, 0-0)
30
16:00 flag_hungary.png  Bekescsaba  Dynamo Uzhorod flag_ukraine.jpg 8-5
(1-2, 2-0, 4-1, 1-2)
 
31 18:00 flag_hungary.png  Szentes Lany
 Szegedi VPS II flag_hungary.png
3-10
(0-3, 1-1, 1-2. 1-4)
32
19:00 flag_ukraine.jpg  Dynamo Uzhorod  Koelner-Csongrad flag_hungary.png 18-7
(4-3, 4-0, 5-1, 5-3 )

 

29 January 2017 Sanday  forduló 3.   (Green group)

Time   White Blue   Scoure   of period
34 10:00 flag_slovakia.png  Kosyce  Szegedi VPS II flag_hungary.png 5-9
(0-1, 1-2, 2-2, 2-4)
35 11:00 flag_ukraine.jpg  Dynamo Uzhorod   Szentes Lany flag_hungary.png 10-4
(3-1, 1-1, 4-0, 2-2)
36 12:00 flag_hungary.png  Koelner-Csongrad  Bekescsaba flag_hungary.png 5-12
(0-3, 1-3, 1-5, 3-1)
 
37 13:00 flag_hungary.png  Szegedi VPS II  Dynamo Uzhorod flag_ukraine.jpg 6-5
(1-0, 3-2, 1-2, 1-1)
38 14:00 flag_hungary.png  Bekescsaba  Kosyce flag_slovakia.png 15-3
(5-0, 3-0, 3-2, 4-1)
39 15:00 flag_hungary.png  Koelner-Csongrad  Bekescsaba flag_hungary.png 8-5
(4-0, 2-2, 2-1, 0-2)  

 

29 January Position of teams after day 3. forduló   

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_hungary.png
Bekescsaba 13 13
0
0
39
131-59\+72
1
flag_ukraine.jpg Dynamo Uzhorod 13 8
0
5
24
110-91\+19
2
flag_hungary.png  Szentes Lany 13 6
0
 7 18
80-89\-9
3
flag_hungary.png Koelner-Csongrad 13 4
 1 8
13
96-112\-16
4
flag_hungary.png Szegedi VPS II 13 3
2
8
11
85-105\-20
5
flag_slovakia.png Kosyce 13 3
1
9
10
98-144\-46
6

 

04 March 2017 Saturday  forduló 4.  Day4  in Bekescsaba (Green group)

Time   White Blue   Scoure   of period
40 14:30
flag_hungary.png  Szegedi VPS II  Bekescsaba flag_hungary.png 8-10
(0-3, 2-2, 0-4, 6-1)
41 15:30 flag_ukraine.jpg  Dynamo Uzhorod  Koelner-Csongrad flag_hungary.png 10-6
(1-1, 2-1, 4-0, 3-4)
42
16:30 flag_hungary.png  Szentes Lany  Kosyce flag_slovakia.png 13-11
(3-1, 5-6, 4-1, 1-3)

43 16:30 flag_hungary.png  Koelner-Csongrad
 Szegedi VPS II flag_hungary.png 7-13
(2-6, 1-3, 1-2, 3-2)
44
17:30
flag_slovakia.png  Kosyce  Dynamo Uzhorod flag_ukraine.jpg 4-18
(1-3, 2-3, 0-7, 1-5)
45
18:30 flag_hungary.png  Bekescsaba  Szentes Lany flag_hungary.png 11-7
(4-1, 4-1, 1-2, 2-3)

 

05 March 2017 Sanday  forduló 4.  Day 4 (Green group)

Time   White Blue   Scoure   of period
46 10:00 flag_hungary.png  Szentes Lany  Szegedi VPS II flag_hungary.png 9-14
(1-3, 2-2, 2-5, 4-4)
47 11:00 flag_hungary.png  Bekescsaba  Dynamo Uzhorod  flag_ukraine.jpg 10-10
(3-1, 1-3, 4-3, 2-3)
48 12:00 flag_hungary.png  Koelner-Csongrad  Kosyce flag_slovakia.png 4-11
(0-0, 1-1, 2-5, 1-5)
 
49 13:00 flag_ukraine.jpg  Dynamo Uzhorod   Szentes Lany flag_hungary.png 11-5 (3-2, 3-0, 1-2, 4-1)
50 14:00 flag_slovakia.png  Kosyce  Szegedi VPS II flag_hungary.png 7-20 (1-7, 4-4, 2-5, 0-4)
39 15:00 flag_hungary.png  Koelner-Csongra  Bekescsaba flag_hungary.png 6-12
(1-1, 0-5, 4-4, 1-2)

 

05 Mart 2017 Position of teams after day 4. forduló  in Bekescsaba

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_hungary.png Bekescsaba
17 16
0
1
49
174-90\+84
1
flag_ukraine.jpg Dynamo Uzhorod  17 11
1
5
34
159-116\+43
2
flag_hungary.png Szentes Lany 17 7
0
10
21
116-138\-22
3
flag_hungary.png Szegedi VPS II
17 6
2
9
20
140-138\+2
4
flag_hungary.png Koelner-Csongrad 17 4
1
12
13
121-160\-39
5
flag_slovakia.png Kosyce 17 4
1
12
13
131-199\-68
6

 

01 April 2017 Saturday  forduló 4.  Day 5 (Green group)

Time   White Blue   Scoure   of period
40 11:00 flag_hungary.png  Szegedi VPS II  Dynamo Uzhorod  flag_ukraine.jpg 8-7 (2-2, 3-2, 2-1, 1-2)
41 12:00 flag_hungary.png  Bekescsaba  Kosyce flag_slovakia.png 10-2 (5-0, 1-1, 1-0, 3-1)
42 13:00 flag_hungary.png  Szentes Lany  Koelner-Csongrad flag_hungary.png 4-4
 (0-0, 0-1, 1-0, 3-3)
 
43 14:00 flag_slovakia.png  Kosyce Dynamo Uzhorod  flag_ukraine.jpg 5-11 (0-4, 1-2, 1-2, 3-3)
44 15:00 flag_hungary.png  Koelner-Csongrad  Szegedi VPS II flag_hungary.png 4-9 (0-3, 1-3, 1-2, 2-1
45 16:00 flag_hungary.png  Bekescsaba  Szentes Lany
flag_hungary.png 14-7
(3-2, 5-0, 2-2, 4-3)

 

02 April 2017 Sanday forduló 4.  Day 5 (Green group)

Time   White Blue   Scoure   of period
46 10:00 flag_hungary.png  Szentes Lany  Kosyce flag_slovakia.png 19-3
(3-1, 7-1, 6-0, 3-1)
47 11:00 flag_ukraine.jpg  Dynamo Uzhorod   Koelner-Csongrad flag_hungary.png 8-4
(2-2, 1-0, 2-2, 3-0)
48 12:00 flag_hungary.png  Szegedi VPS II
 Bekescsaba
flag_hungary.png 7-9
(2-2, 1-3, 0-3, 4-1)
 
49 13:00 flag_hungary.png  Koelner-Csongrad  Kosyce
flag_slovakia.png 9-4
(3-2, 2-1, 1-0, 3-1)
50
14:00 flag_hungary.png  Bekescsaba  Dynamo Uzhorod  flag_ukraine.jpg 6-9
(2-0, 1-3, 0-3, 3-3)
51
15:00 flag_hungary.png   Szentes Lany   Szegedi VPS II flag_hungary.png 6-15 (2-3, 0-3, 2-5, 2-4)

 

02 April 2017 Position of teams after day 5. forduló   

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_hungary.png Bekescsaba 21 19 1 1 58 213-115/+98 1
flag_ukraine.jpg Dynamo Uzhorod  21 14 1 6 43 194-139/+55 2
flag_hungary.png Szegedi VPS II 21 9 2 10 29  179-164/+15 3
flag_hungary.png Szentes Lany 21 8 1 12 25 152-174/-22 4
flag_hungary.png Koelner-Csongrad 21 5 2 14 17 142-185/-43 5
flag_slovakia.png Kosyce 21 4 1 16 13 145-248/-103 6

 

 13 May 2017 Saturday forduló 6  Day 6 (Green group)

Time   White Blue   Scoure   of period
52 13:00 flag_ukraine.jpg  Dynamo Uzhorod   Szentes Lany flag_hungary.png 20-8
(7-1, 4-1, 3-1, 6-5)
53 14:00 flag_slovakia.png  Kosyce  Szegedi VPS II flag_hungary.png 4-10
(0-2, 1-2, 1-4, 2-2)
54 15:00 flag_hungary.png  Koelner-Csongrad  Bekescsaba
flag_hungary.png 5-8 (1-4, 2-1, 0-2, 2-1)
 
55 16:00 flag_hungary.png  Szegedi VPS II  Dynamo Uzhorod flag_ukraine.jpg 7-22
(3-6, 2-5, 1-8, 1-3)
56
17:00 flag_hungary.png  Bekescsaba  Kosyce flag_slovakia.png 15-5
(4-0, 5-1, 4-3, 2-1)
57
18:00 flag_hungary.png  Szentes Lany  Koelner-Csongrad flag_hungary.png 8-9 (3-1, 2-3, 3-2, 0-3)

 

14 May 2017 Sanday forduló 6  Day 6 (Green group)

Time   White Blue   Scoure   of period
58 10:00 flag_slovakia.png  Kosyce  Dynamo Uzhorod  flag_ukraine.jpg 4-17 (1-6, 1-1, 2-3, 0-7)
59 11:00 flag_hungary.png  Koelner-Csongrad  Szegedi VPS II flag_hungary.png 10-5
(1-0, 5-0, 2-3, 2-2) 
60
12:00 flag_hungary.png  Bekescsaba   Szentes Lany flag_hungary.png 11-8 (3-0, 2-1, 3-0, 3-7) 
 
61
13:00 flag_hungary.png  Szentes Lany
 Kosyce flag_slovakia.png  11-5 (2-1, 2-1, 4-0, 3-3)
62
14:00 flag_ukraine.jpg  Dynamo Uzhorod  Koelner-Csongrad flag_hungary.png 13-7
(3-1, 3-1, 3-1, 4-4)
63
15:00 flag_hungary.png  Szegedi VPS II  Bekescsaba flag_hungary.png  7-15 (1-6, 1-4, 0-4, 5-1)

 

14 Nay 2017 Finals Position of teams after 

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_hungary.png Bekescsaba 25 23
1
1
70
262-140\+122
1
flag_ukraine.jpg  Dynamo Uzhorod 25 18
1
6
55
265-164\+101
2
flag_hungary.png Szegedi VPS II 25 10
2
13
32
207-214\-3
3
flag_hungary.png Szentes Lany 25 9
1
15
28
187-219\-32
4
flag_hungary.png Koelner-Csongrad 25 7
2
16
23
 173-219\-46 5
flag_slovakia.png Kosyce 25 4
1
20
13
 163-301\-138 6

 

Последнее обновление ( 14.05.2017 )