Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
 
КРИМ
це УКРАЇНА
 
 
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Чемпионаты Европы arrow European waterpolo championships (Netherlands) 10-18 09.2016 Womens Mens U 19
European waterpolo championships (Netherlands) 10-18 09.2016 Womens \ Mens U 19 Версия для печати Отправить на e-mail
21.08.2016

euro_u19.jpg

З 10 по 18 вересня 2016 року в Нідерландах тривав чемпіонат Європи з водного поло серед юнаків та юніорок віком до 19 років. Змагання  відбувались в двох містах – у юнаків змагання в м. Алфен-ан-ден-Рейні, дівчата грали в Гаазі. Чемпіонат ззавершився у неділю 18 вересня. У фіналі де грали дівчата перемогу здобули господарі змагань зб. Нідерландів, яка у фіналі переграла збірну Іспанії 9-7.  У хлопців звання чемпіони Європи здобула зб. Сербії, перегравши у фіналі Італійців 12-9. Нажаль, збірна України (дівчата), тренери - Михайло Лєбєдєв   (Київ) та  Наталія Мельничук  (Київ), програвши всі ігри у своії группі, посіла останне місце і автоматично отримала 17-е останне місце в загальному заліку.

За збірну команду України  грали: 1. Марія Дворжецька (1998 р.н. / Київ), 2. Єлізавета Ходос (1997 р.н. / Київ), 3. Лідія Кошевая (1997 р.н. / Дніпро), 4. Сабіна Даніліна (2001 р.н. / Дніпро), 5. Діна Теліпко (1997 р.н. / Київ), 6. Валерія Назаренко (1997 р.н. / Краматорськ), 7. Катерина Ленська (1998 р.н. / Київ), 8. Богдана Заяць (2002 р.н. / Київ), 9. Олена Погоріла (1998 р.н. / Київ), 10. Анфіса Булах (1998 р.н. / Київ), 11. Аріна Шакурова (2001 р.н. / Дніпро), 12. Софія Винник (2001 р.н. / Дніпро), 13. Дарія Володько (1999 р.н. / Дніпро)

Головний тренер – Михайло Лєбєдєв   (Київ)   Тренер – Наталія Мельничук  (Київ).

Womens

Gr. - А:   Italy,  Slovakia, Great Britain, Bulgaria 

Gr. - В:   Russi, Hungary, France, Ukraine, Croatia

Gr. - C:   Spain, Netherlands, Serbia, Romania

Gr. - D:  Greece, Germany, Israil, Turkey

Mens

Gr. - А:   Serbia, Italy, Germany, Turkey   

Gr. - В:   Croatia,  Russia Georgia, Azerbaijan,      

Gr. - C:   Spain, Netherlands, Romania, Slovakia

Gr. - D:  Greece,  hungary, Montenegro, Malta

 

10 Septembers 2016  Saturday  day 1  (Women's)   In Den Haag (NED)

Time gr.   White Blue   Score Score of periods
1
15:00 В flag_france.png France
  Ukraine
flag_ukraine.jpg 14-9
(4-2, 3-2, 3-4, 4-1)
2 16:30 В flag_hungary.png Hungary
Croatia
flag_croatia.png 22-3
(7-1, 8-0, 2-1, 5-1)
3 19:15 C flag_netherlands.png Netherlands
Romania
flag_romania.png 34-2 (12-1, 5-0, 8-1, 9-0)
4 20:45 C flag_spain.png Spain
 Serbia
flag_serbia.png 16-6 (5-2, 3-1, 4-1, 4-2)
 

11 Septembers 2016  Sunday day-1  (Men's).  In  Alphen (NED)

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
1 09:30 А flag_serbia.png Serbia Germany
flag_germany.png 15-3 (3-1,2-0, 6-1, 4-1)
2 11:15
D flag_hungary.png Hungary Malta
flag_malta.png 22-5
(6-3, 8-0, 3-2, 5-0)
3 13:00
A flag_italy.jpeg Italy Turkey
flag_turkey.png 20-5
(6-2, 4-1, 4-0, 6-2) 
4 14:45
C flag_spain.png Spain 
Romania flag_romania.png 20-4 (2-0, 4-0, 6-2, 8-2)
5 16:30
B flag_russia.png Russia Azerbaijan
azerbaidan.jpg 31-2 (8-0, 9-0, 7-2, 7-0)
6 18:15
D flag_greec.jpeg Greece Montenegro
flag_montenegro_chernogoria.png 12-10
(5-4, 2-3, 2-2, 3-1)
7 20:15 C flag_netherlands.png Netherlands Slovakia
flag_slovakia.png 9-5
(2-0, 3-3, 2-0, 2-2)
8 22:00 B flag_croatia.png  Croatia  Georgia  flag_georgia.png 13-6 (4-2, 3-2, 1-0, 3-2)

  

11 Septembers 2016  Sunday day 2 (Women's)      

Time gr.   White Blue   Score Score of periods
5
13:00 D flag_greec.jpeg Greece Israil
flag_israel.png 19-4
(5-0, 4-1, 5-2, 5-1)
6 14:30 D flag_germany.png Germany Turkey flag_turkey.png 15-7 (3-3, 3-0, 3-2, 6-2)
7 16:00 B flag_croatia.png  Croatia
France flag_france.png 10-6
(2-3, 2-1, 5-0, 1-2)
8 17:30 B flag_russia.png Russia Hungary flag_hungary.png 16-9 (1-1, 6-3, 4-2, 3-1)
9
19:00 A flag_italy.jpeg Italy England flag_united_kingdom.png 14-5
(4-0, 2-2, 4-1, 4-2)
10
20:30 A flag_slovakia.png Slovakia Bulgaria flag_bulgaria.png 24-10
(5-2, 6-1, 7-5, 3-2)

   Croatia - France  10-6  (2-3, 2-1, 5-0, 1-2)

  Referees:  Banos (ESP) \ Bylevtsov V. (UKR)

 

12 Septembers 2016  Monday day-2  (Men).           

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
9 08:30 D flag_malta.png Malta Montenegro
flag_montenegro_chernogoria.png 6-19
(2-3, 1-8, 3-4, 0-4)
10 11:15 A flag_turkey.png Turkey Germany flag_germany.png 7-15
(2-2, 0-4, 1-4, 4-5)
11
13:00 C flag_slovakia.png Slovakia Romania flag_romania.png 10-11
(3-3, 3-4, 1-3, 3-1)
12 14:45 B flag_croatia.png  Croatia Russia flag_russia.png 12-13
(4-3, 3-1, 2-5, 3-4)
13 16:30 B
azerbaidan.jpg Azerbaijan  Georgia flag_georgia.png 3-26
(0-4, 1-6, 1-6, 0-10)
14
18:15
D flag_greec.jpeg Greece Hungary flag_hungary.png 8-10 (2-4, 3-3, 0-2, 3-1)
15 20:00 A flag_serbia.png Serbia Italy flag_italy.jpeg 12-3 (4-0, 3-1, 3-1, 2-1)  
16 21:45 C flag_spain.png Spain
Netherlands flag_netherlands.png 17-3
(3-2, 3-1, 4-0, 7-0)

  

12 Septembers 2016  Monday day-3 (Women's)      

Time gr.   White Blue   Score Score of periods
11
13:00 B flag_ukraine.jpg Ukraine Croatia flag_croatia.png 4-13
(0-3, 2-3, 1-5, 1-2)
12 14:30 B flag_france.png France Russia flag_russia.png 4-31
(3-7, 0-5, 1-9, 0-10)
13 16:00 A flag_bulgaria.png Bulgaria England
flag_united_kingdom.png 6-27
(1-5, 1-6, 3-4, 1-12)
14 17:30 A flag_italy.jpeg Italy Slovakia flag_slovakia.png 23-4 (9-1, 6-1, 2-2, 6-0)
15
19:00 C
flag_romania.png Romania Serbia flag_serbia.png 5-12
(1-4, 0-3, 2-2, 0-3)
16 20:30 C flag_spain.png Spain Netherlands flag_netherlands.png 9-11 (1-2, 3-3, 2-4, 4-2)

  Italy - Slovakia \ Referees:  Haentschel (GBR) \ Bylevtsov V. (UKR)

 

13 Septembers 2016  Tuesday day-3  (Men's).           

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
17 09:30 B flag_russia.png Russia Georgia flag_georgia.png 16-11 (5-1, 6-5, 2-4, 3-1)
18 11:15 D flag_greec.jpeg Greece Malta flag_malta.png 20-7
(6-2, 3-0, 4-2, 7-3)
19 13:00 B flag_croatia.png Croatia Azerbaijan azerbaidan.jpg 15-1 (3-0, 6-0, 4-0, 2-1)
20 14:45 A flag_serbia.png Serbia Turkey flag_turkey.png 19-2 Games sheet
21 16:30 C flag_spain.png Spain Slovakia flag_slovakia.png 20-3 Games sheet
22 18:15 A flag_italy.jpeg Italy Germany flag_germany.png
18-10 Games sheet
23 20:00 D flag_hungary.png Hungary Montenegro
flag_montenegro_chernogoria.png 10-7
(2-2, 2-2, 3-2, 3-1)
24 21:45 C flag_netherlands.png Netherlands Romania flag_romania.png 10-10
 Game sheet 

  Greece- Malta

  Referees:  Stanojevic (SRB) \ Bylevtsov V. (UKR)

 

13 Septembers 2016  Tuesday day-4 (Women's)      

Time gr.   White Blue   Score Score of periods
17
13:00 D flag_turkey.png Turkey   Israil
flag_israel.png 8-9 Game sheet
18 14:30 D flag_greec.jpeg Greece Germany flag_germany.png 18-3 Game sheet
19 16:00 B flag_russia.png Russia Ukraine flag_ukraine.jpg 32-3 Game sheet
20 17:30 B flag_hungary.png Hungary France
flag_france.png 19-4 Game sheet
21
19:00 C flag_spain.png Spain Romania flag_romania.png 27-3
Game sheet
22
20:30 C flag_netherlands.png Netherlands Serbia flag_serbia.png 20-6 (2-1, 5-1, 8-4, 5-0)  
Gr-А Men's Gr-B  Men's
Tiams G W D L P differen. Plc
 Serbia 3
3
0
0
 9  46-8\+38 1
Italy 3
2
0
1
 6  41-27\_14 2
Germany 3
1
0
2
3
 28-40\-12 3
Turkey 3
0
0
3
0
 14-54\+40 4
Tiams І W D
L
P
differen. Plc
Russia
3
3
0
0
9
60-26\-34
1
 Croatia 3
2 0
1
6
40-20\+20
2
 Georgia 3
1
 0 2
 3 48-32\+16
3
 Azerbaijan 3 0
0
3
0
 7-72\-65 4
Gr-C  Men's Gr-D  Men's
Tiams G W D L P
differen. Plc
 Spain 3
3
0
0
9
57-110\+47
1
 Netherlands 3
1
1
1
4
22-32\-10
2
 Romania 3
1
1
1
4
 25-40\-15 3
 Slovakia
3
0
0
3
0
 18-40\-22 4
Tiams G
W
D
L
P
Differen. Plc
Hungary 3
3
0
0
9
42-20\+20
1
Greece 3
2
0
1
6
40-27\+13
2
Montenegro
3
1
0
2
3
 36-28\+12 3
Malta 3
0
0
3
0
 18-61\-43 4

14 Septembers 2016  Wednesday day-4  (Men's).           

Time   White Blue   Score Score of periods
25 13:00 flag_turkey.png Turkey   Slovakia
flag_slovakia.png 9-7
(4-1, 1-2, 2-2, 2-2)
26 14:30 azerbaidan.jpg  Azerbaijan   Malta   flag_malta.png 5-9 (0-2, 2-2, 1-0, 2-5)
27 16:00 flag_italy.jpeg Italy   Romania  flag_romania.png 16-6 (5-1, 2-2, 3-2, 6-1)
28 17:30 flag_netherlands.png Netherlands
Germany  flag_germany.png 10-6
Game sheet
29 19:00 flag_croatia.png Croatia
Montenegro  flag_montenegro_chernogoria.png 7-5
(3-1, 1-3, 2-1, 1-0)
30 20:30 flag_greec.jpeg Greece
Georgia
flag_georgia.png 10-5
Game sheet

  Turkey- Slovakia:  9-7 

  Referees:  Sanadze (GEO) \ Bylevtsov V. (UKR)

 

14 Septembers 2016  Wednesday day-5 (Women's)      

Time gr.   White Blue   Score Score of periods
23
13:00 A flag_slovakia.png Slovakia Great Britain
flag_united_kingdom.png 6-7
(3-1, 2-1, 1-1, 0-4)
24 14:30 A
flag_italy.jpeg Italy
Bulgaria
flag_bulgaria.png 28-4 (9-1, 6-1, 7-0, 6-2)
25 16:00 D flag_germany.png  Germany Israil flag_israel.png 9-8 (2-1, 0-3, 5-1, 2-3)
26 17:30 D flag_greec.jpeg Greece
Turkey
flag_turkey.png 29-3 Game sheet
27
19:00 B flag_ukraine.jpg Ukraine Hungary flag_hungary.png 2-22
Game sheet
28
20:30 B flag_russia.png Russia Croatia
flag_croatia.png 30-6
Game sheet
Gr-А Women's Gr-B  Women's
Tiams G W D L P differen. Plc
Italy 3
3
 0 0
9
65-13\+52
1
Great Britain 3
2
0
1
6
39-26\+13
2
Slovakia 3
1
0
2
3
34-40\-6
3
Bulgaria
3
0
0
3
0
20-79\-59
4
       
Tiams І W D
L
P
differen. Plc
Russia
4
4
0
0
12
109-22\+87
1
Hungary 4
3
0
1
9
77-25\+52
2
Croatia
4
2
0
2
6
32-62\-30
3
France
4  1 0
3
3
28-69\-41
4
Ukraine 4 0
0
4
0
18-81\-63
5
Gr-C  Women's Gr-D  Women's
Tiams G W D L P
differen. Plc
Netherlands
3
3
0
0
9
65-17\+48
1
Spain 3
2
0
1
6
52-20\+32
2
Serbia
3
1
0
2
3
24-41\-17
3
Romania
3
0
0
3
0
10-73\-63
4
Tiams G
W
D
L
P
Differen. Plc
Greece
3
3
0
0
9
66-10\+56
1
Germany
3
2
0
1
6
27-33\-6
2
Israil 3
1
0
2
3
21-36\-15
3
Turkey 3
0
0
3
0
18-53\-35
4

15 Septembers 2016  Thursday day-5  (Men's).           

Time   White Blue   Score Score of periods
31 13:00 flag_romania.png Romania
Montenegro
flag_montenegro_chernogoria.png 7-13 (2-1, 1-4, 2-3, 2-5)
32 14:45 flag_germany.png Germany Georgia
flag_georgia.png 8-15 (2-2, 2-4, 3-3, 1-6)
33 16:30 flag_italy.jpeg Italy
Hungary flag_hungary.png 13-10 Game sheet
34 18:15 flag_netherlands.png Netherlands Russia flag_russia.png 8-11 (1-4, 3-3, 0-1, 4-3)
35 20:00 flag_croatia.png Croatia
Spain
flag_spain.png 3-12
(1-2, 1-2, 1-5, 0-3)
36 21:45 flag_greec.jpeg Greece
Serbia flag_serbia.png 10-12
(2-2, 5-4, 1-5, 2-1)

  

15 Septembers 2016  Thursday day-6 (Women's)      

Time   White Blue   Score Score of periods
29
13:00
flag_bulgaria.png Bulgaria
Romania flag_romania.png 10-19 (2-4, 3-5, 5-5, 0-9)
30 14:30 flag_france.png France
Turkey flag_turkey.png 9-4 Game sheet
31 16:00 flag_united_kingdom.png Great Britain Serbia flag_serbia.png 7-12 Game sheet
32 17:30 flag_spain.png Spain Slovakia
flag_slovakia.png 18-4 Game sheet
33
19:00 flag_hungary.png Hungary Israil flag_israel.png 22-6 Game sheet
34
20:30 flag_germany.png Germany
Croatia
flag_croatia.png 11-4 Game sheet

   France- Turkey:   9-4  Game sheet

  Referees:   Bylevtsov V. (UKR) \  Landmenn (GER)

 

16 Septembers 2016  Friday day-6  (Men's).          

Time   White Blue   Score Score of periods
37 13:00 flag_slovakia.png Slovakia
Azerbaijan 
azerbaidan.jpg 13-9 Game sheet
38 15:00 flag_turkey.png Turkey Malta flag_malta.png 11-8 Game sheeet
39 17:00
flag_romania.png Romania Germany 
flag_germany.png 8-14
Game sheet
40 19:00 flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro Georgia 
flag_georgia.png 17-6
Game sheet

 

16 Septembers 2016  Friday day-7 (Women's)          

Time   White Blue   Score Score of periods
35  09:30 flag_bulgaria.png Bulgaria
Turkey flag_turkey.png 6-15
Game sheet
36 11:00 flag_romania.png Romania France flag_france.png 6-13
Game sheet
37 12:30
flag_united_kingdom.png Great Britain Israil  flag_israel.png 12-7
Game sheet
38 14:00 flag_slovakia.png Slovakia Croatia  flag_croatia.png 10-13
Game sheet
39 15:30 flag_serbia.png Serbia Greece 
flag_greec.jpeg 5-24 Game sheet
40 17:00 flag_spain.png Spain Russia
flag_russia.png 15-13
Game sheet
41 18:30 flag_germany.png Germany Italy
flag_italy.jpeg 7-22
Game sheet
42 20:00 flag_hungary.png Hungary Netherlands
flag_netherlands.png 5-7
Game sheet

   Slovakia - Croatia: 10-13  Game sheet

  Referees:  Musta (ROU) \ Bylevtsov V. (UKR)

 

17 Septembers 2016  Saturday day-7  (Men's).          

Time   White Blue   Score Score of periods
41 13:00 flag_hungary.png Hungary Croatia flag_croatia.png 12-13
Game sheet (pn.3-4)
42 15:00
flag_netherlands.png Netherlands Greece flag_greec.jpeg 5-11
Game sheet
43 17:00
flag_croatia.png Italy
Spain flag_spain.png 12-10
 Game sheet (pn.5-3)
44 19:00 flag_russia.png Russia Serbia flag_serbia.png 5-7
Game sheet

   Hungary - Croatia

  Referees:   Bylevtsov V. (UKR) \ Landmann (GBR) 

 

17 Septembers 2016  Saturday day-8 (Women's)          

Time   White Blue   Score Score of periods
43 11:00 flag_israel.png Israil (12)
 Slovakia (11) flag_slovakia.png 11-13
Game sheet
44 12:30
flag_united_kingdom.png Great Britain (9) Croatia (10) flag_croatia.png 7-5
Game sheet
45 15:30 flag_serbia.png Serbia Hungary flag_hungary.png 8-13
Game sheet
46 17:00 flag_russia.png Russia Germany flag_germany.png 17-1
Game sheet
47 18:30
flag_greec.jpeg Greece Netherlands flag_netherlands.png 5-7
Game sheet
48 20:00 flag_spain.png Spain   Italy flag_italy.jpeg 9-8
Game sheet

 

18 Septembers 2016  Sunday day-9 (Women's)          

Time   White Blue   Score Score of periods
49 10:00 flag_serbia.png Serbia  Germany flag_germany.png 6-8
Game sheet
50 12:00 flag_hungary.png Hungary  Russia  flag_russia.png  10-11 Game sheet
51 14:00
flag_greec.jpeg Greece Italy  flag_italy.jpeg 10-9
Game sheet
52 16:00 flag_netherlands.png Netherlands  Spain flag_spain.png 9-7
(2-1, 1-2, 3-1, 3-3)

  Bronz game:  Greece - Italy 10-9  Game sheet

  Referees: Tiozzo (CRO)\Laginja (SLO)

-------------------------------------------------------------------  

   Golden game:  Netherlands - Spain  9-7  (2-1, 1-2, 3-1, 3-3)

   Referees:  Dreval (RUS) \ Petronilli (ITA) 

 

18 Septembers 2016  Sunday day-8  (Men's).          

Time   White Blue   Score Score of periods
45 14:00 flag_hungary.png Hungary 
Netherlands flag_netherlands.png 17-5
(4-2, 5-0, 4-2, 4-1)
46 16:00 flag_croatia.png Croatia Greece flag_greec.jpeg  6-10 (2-2, 1-1, 0-4, 3-3)
47 18:00
flag_spain.png Spain  Russia flag_russia.png 12-6 (3-2, 3-2, 6-1, 0-1)
48 20:00 flag_italy.jpeg Italy Serbia flag_serbia.png 9-12
(4-5, 2-3, 1-3, 2-1)

  Bronz gameSpain - Russia

  Referees: Radicevic (CRO)\Haentchel (GER)

-------------------------------------------------------------------  

   Golden game:  Italy - Serbia

   Referees:  Gomes (ESP) \ Boudramis (GRE) 

 

Final position of teams  In Den Haag (NED)                               In  Alphen (NED)

18.09.2016 (Women)
1
flag_netherlands.png Netherlands
2
flag_spain.png Spain
3
flag_greec.jpeg Greece
4
flag_italy.jpeg Italy
5
flag_russia.png Russia
6
flag_hungary.png Hungary 
7
flag_germany.png Germany
8
flag_serbia.png Serbia
9
flag_united_kingdom.png Great Britain
10 flag_croatia.png Croatia 
11
flag_slovakia.png Slovakia
12
flag_israel.png Israil
13 flag_france.png France
14
flag_romania.png
Romania
15
flag_turkey.png Turkey
16 flag_bulgaria.png Bulgaria
17 flag_ukraine.jpg Ukraine
 
 18.09.2016 (Men)
1
flag_serbia.png Serbia
2
flag_italy.jpeg Italy
3
flag_spain.png Spain
4 flag_russia.png Russia
5 flag_greec.jpeg Greece
6 flag_croatia.png Croatia
7 flag_hungary.png Hungary
8 flag_netherlands.png Netherlands
9 flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro
10 flag_georgia.png Georgia
11
flag_germany.png Germany
12
flag_romania.png
Romania
13
flag_turkey.png Turkey
14
flag_malta.png Malta
15
flag_slovakia.png Slovakia
16 azerbaidan.jpg Azerbaijan
 
Последнее обновление ( 19.09.2016 )