Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua

УКРАЇНА

Главная
Ч.У. юніори 1998 р.н. 22-24.02.2016 р. 1-й тур. Дніпропетровськ (група Б) Версия для печати Отправить на e-mail
18.02.2016

У м. Дніпропетровськ з 22 по 24 лютого відбулись ігри І-го туру чемпіонату України серед юніорів 1998 р.н. та молодше.

Головний суддя змагань - Завізіон  В. (НК) Київ.

На даний час залишається невідомим рахунок гри  СДЮСШОР Дніпропетровськ - КУ ДЮСШ Маріуполь. Під час четвертого періоду, при рахунку 9-8 на користь Маріуполя, після вилучення маріупольського гравця дніпропетровці забивають гол у ворота суперника, який був зарахований суддею Є. Наумчиком. Після чого О.Цуприк, будучити виключно глядачем, підійшов до В. Завізіона і останній, судячи з усього після розмови з О.Цуприком, втрутився, і анулював гол.Тренер команди СДЮСШОР Дніпропетровськ подав апеляцію на рішення суддів, яке суттєво вплинуло на кінцевий результат гри. Остаточне рішення суддівської колегії щодо результату буде прийняте після перегляду відеозапису гри. Наразі, згідно з протоколом, дніпропетровці одним голом поступаються команді Маріуполя.

Як стало відомо, оператор місцевого каналу, нажаль, зміг записати лише два перших періода. Тож по хронології подій… остаточне рішення по події буде розглянуте на засіданні федерації в Києві .. але, по відео перших двох періодів видно, наскільки маріупольці грубо порушили правила. Тренер Маріуполя Швейнов Олександр був відсторонений від керування командою гри, оскільки був в нетверезому стані (що не завадило йому намагатись давати наставляння гравцям у другому  періоді, за що він отримав червону картку). Таким чином маріупольці мали грати без головного тренера, але О. Цуприк, який фактично був суддею від Маріуполя, впродовж першого періода виконував обов’язки головного тренера команди, що є грубим порушенням правил. Дивує, що головний суддя змагань В. Завізіон, він же суддя цієї гри, залишив цей факт без уваги аж до кінця першого періода,

Але на цьому в останній день все не завершилось.. Львівяни, з  рекордним для України, рахунком 42-1, перемогли зб.Київщини.

22 лютого 2016 р. Понеділок  1-й день.

Час Білі Сині Рахунок  періодам
1
09:00  СДЮСШОР Дніпропетровськ   КЗ ЛОС ЛУФК  Львів 9-17 (2-3, 1-4, 2-3, 4-7)
2
10:15
 КУ ДЮСШ Маріуполь  зб. Київщини 23-3 (7-0, 5-0, 5-0, 6-3)