Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua

Любіть Україну !

Україна з ЄС !

Україна в ЄС !

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Юноши / Юниоры / Кадеты arrow Чемпионат Украины Юниоры arrow Чемпіонат Львівщини 2015-16 юн. 2002 р.нар. і мол. 29.05.2016
Чемпіонат Львівщини 2015-16 юн. 2002 р.нар. і мол. 29.05.2016 Версия для печати Отправить на e-mail
26.11.2015
  

logo_lviv.jpg     eurosport_-.jpg   29 травня у басейні «Євроспорт» відбудуться фінальні ігри чемпіонату Львівщини з водного поло серед команд, складених з гравців 2002 року народження. У матчі за третє місце ДЮСШ ім. Кутенка позмагається з командою «Динамо-Леви» (початок матчу о 15:00), а у чемпіонському фіналі зіграють ДЮСШ №3 та «Євроспорт» (16:00).

  Головний суддя - Наумчик Євген (НК) Львів. 

 

  29 Листопада 2015 р. Неділя 1-й тур Басейн  "Динамо" (Вітовського 53)

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
1
08:45  ДЮСШ №3-2 (0)    ДЮСШ №3-1 (3) 0-17
(0-4, 0-2, 0-5, 0-6)
2
09:45  КДЮСШ Кутенко (3)  "Динамо-Леви"  (0) 8-4
(1-1, 2-1, 4-1, 1-1)

  20 Грудня2015 р. Неділя 2-й тур Басейн "Динамо" (Вітовського, 53)

Час Білі Сині Рахунок    по пер іодам
3
08:45  КДЮСШ Кутенко  (3)  СОК "Євроспорт  (3) 6-7 (0-1, 0-3, 2-1, 4-2)
4
09:45  "Динамо-Леви"  (0)  ДЮСШ №3-1 (6) 5-14
(1-4, 0-4, 2-1, 2-5)

  27 грудня  Неділя 3-й тур басейн "Динамо" (Вітовського, 53)

Час Білі Сині Рахунок    по пер іодам
5
08:45  ДЮСШ №3-2 (0)  СОК "Євроспорт  (6) 0-24
(0-6, 0-6, 0-6, 0-6)
6
09:45  КДЮСШ Кутенко (3)   ДЮСШ №3-1 (9) 3-10
(1-1, 0-3, 2-3, 0-3)

  07. лютого Неділя 2016.  4-й тур,  басейн "Динамо" (Вітовського, 53)

Час Білі Сині Рахунок    по пер іодам
7
08:30  СОК "Євроспорт    ДЮСШ №3-1 5-8 (2-1, 0-1, 2-3, 1-3)
8
09:30  ДЮСШ №3-2  "Динамо-Леви"  4-8 (0-2, 0-2, 1-2, 3-2)

  

14. лютого  Неділя 2016.  5-й тур,  басейн "Динамо" (Вітовського, 53)

Час Білі Сині Рахунок    по пер іодам
9
08:45  СОК "Євроспорт"    "Динамо-Леви" 8-4 (2-3, 0-0, 4-0, 2-1) 
10
09:45  ДЮСШ №3-2  КДЮСШ Кутенко  2-21  (2-3, 0-6, 0-6, 0-6) 

 

13 Березня Неділя 6-й тур   басейн "Динамо" (Вітовського, 53)

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
11
08:30  ДЮСШ №3-1  ДЮСШ №3-2 24-0 (6-0, 8-0, 6-0, 4-0)
12
09:30  "Динамо-Леви"  КДЮСШ Кутенко  6-7 (2-2, 0-1, 1-1, 3-3)

 

24 квітня неділя 7-й тур   "Динамо" (Вітовського, 53)

Час Білі Сині Рахунок    по пер іодам
11
08:30  СОК "Євроспорт"   КДЮСШ Кутенко  12-5 (4-1, 2-1, 1-2, 5-1) 
12
09:30  ДЮСШ №3-1   "Динамо-Леви"  21-4 (4-0, 3-2, 5-0, 9-2) 

 

Гупове положення команд

Teams G
W D
L P Difference places
   




1
              2
              3
              4

 

29 травня  неділя "СОК" Євроспорт (пл. Петрушевича 1)  Фінали

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
13 15:00  КДЮСШ Кутенко  "Динамо-Леви" 9-7 (3-0, 3-2, 2-3, 1-2)
14
16:00  СОК "Євроспорт"  ДЮСШ №3-1 7-6 (2-0, 1-1, 1-2, 3-3)

Final position of teams.  Lviv 

  Teams places
  1
  2

3
  4

 

Последнее обновление ( 29.05.2016 )