Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
Вітаємо Україну, українців,
з днем прапора України.
 слава Україні
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Юниоры М.Т. турниры arrow XXII М.Т. серед юніорів (1999) "Independente Cup" Глівіце (Польща) 6-8.11.2015.
XXII М.Т. серед юніорів (1999) "Independente Cup" Глівіце (Польща) 6-8.11.2015. Версия для печати Отправить на e-mail
26.10.2015

flag_poland.png  На традиційному XII міжнародному турнірі  "Independente Cup" в Глівіце (Польща), команда  Сидоровича Ю. та Наумчика Є. УФК Львів посіла 5-те місце. 

 

 

 

6 November  Friday  2015.  1 day   Gliwice 

Time
GR
  White Blue   Score
 by  period
1 17:00 A flag_germany.png Duysburg (GER)
Bytom (POL)
flag_poland.png 7-7
(3-2, 1-1, 0-2, 2-2)
2 18:00 B flag_ukraine.jpg Lviv (UKR)
Plauen (GER)
flag_germany.png 5-7
(0-2, 0-0, 1-2, 4-3)
3 19:00 C flag_germany.png Berlin (GER) Brest (BLR)
flag_belarus.png 5-8
(0-1, 0-1, 2-3, 3-3)
4 20-00
A flag_germany.png Duysburg (GER) Kaunas (LTV)
flag_lithuania.png 9-8
(4-3, 4-0, 0-3, 1-2)
5 21:00 B flag_ukraine.jpg Lviv (UKR) Vrutky (SVK)
flag_serbia.png 7-4
(2-0, 1-2, 2-1, 2-1)

 

November  Saturday   2015.  2 day    

Time
  White Blue   Score
 by  period
6
10:00 flag_germany.png Berlin (GER) Vilnyus (LTV)
flag_lithuania.png 7-8
(4-0, 2-4, 1-3, 0-1)
7 11:00 flag_lithuania.png Kaunas (LTV) Bytom (POL) flag_poland.png 6-4
(1-1, 3-1, 1-0, 1-2)
8
12:00 flag_germany.png Plauen (GER) Vrutky (SVK) flag_serbia.png 11-6
(4-1, 3-2, 4-2, 0-1)
9
13:00
flag_belarus.png Brest (BLR) Vilnyus (LTV) flag_lithuania.png 11-5
(6-0, 2-1, 2-2, 1-2)
Gr-A  Gr-B
Tiams G W D L P differen. Plc
Duysburg (GER) 2
1
1
0
4
16-15\+1 1
Kaunas (LTV) 2
1
0
1
3
14-13\+1
2
Bytom (POL) 2
0
1
1
1
11-13\-2
3
             
Tiams G W D
L
P
differen. Plc
Plauen (GER) 2
2
0
0
6
18-11\+7
1
Lviv (UKR) 2
1
0
1
3
12-11\+1
2
Vrutky (SVK) 2
0
0
2
0
10-18\-8
3
               
Gr-C  
Tiams G W D L P
differen. Plc
Brest (BLR) 2
2
0
0
6
19-10\+10
1
Vilnyus (LTV) 2
1
0
1
3
13-18\-5
2
Berlin (GER) 2
0
0
2
0
12-16\-4
3
             

 November  Saturday   2015.  3 day  

Time
  White Blue   Score
 by  period
10 16:00 flag_poland.png Bytom (POL)
Berlin (GER)
flag_germany.png 6-10
(0-4, 2-2, 2-3, 2-1)
11 17:00 flag_lithuania.png Kaunas (LTV) Lviv (UKR) flag_ukraine.jpg 8-5
(1-3, 3-1, 3-0, 1-1)
12 18:00 flag_germany.png Duysburg (GER) Plauen (GER) flag_germany.png 2-9
(2-1, 0-4, 0-4, 0-0)
13 19-00
flag_serbia.png Vrutky (SVK) Berlin (GER) flag_germany.png 10-7 (2-2, 4-1, 1-3, 3-1)
14 20:00 flag_lithuania.png Kaunas (LTV) Vilnyus (LTV) flag_lithuania.png 11-2
(1-1, 2-1, 4-0, 4-0)

 

  8 November  Sanday   2015.  4 day

Time
  White Blue   Score
 by  period
15 10:00 flag_germany.png Duysburg (GER) Brest (BLR) flag_belarus.png 6-8
(0-3, 3-2, 2-2, 1-1)
16 11:00 flag_poland.png Bytom (POL) Vrutky (SVK) flag_serbia.png  6-8 (2-2, 1-2, 1-2, 2-2)
17 12:00 flag_ukraine.jpg Lviv (UKR) Vilnyus (LTV) flag_lithuania.png  15-5 (4-0, 4-2, 3-2, 4-1)
18 13-00
flag_germany.png Plauen (GER) Brest (BLR) flag_belarus.png  6-3  (1-0, 2-1, 2-1, 1-1)

 

  For 1 -3 Places

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_germany.png Plauen (GER) 2
2
0
0
6
15-5\+10
1
flag_belarus.png Brest (BLR)  2
1
0
1
3
11-12\-1
2
flag_germany.png Duysburg (GER)   2
0
0
2
0
8-17\-9
3

For 4-6 Places

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_lithuania.png Kaunas (LTV) 2
2
0
0
6
19-7\+12
4
flag_ukraine.jpg Lviv (UKR) 2
1
0
1
3
20-13\+7
5
flag_lithuania.png Vilnyus (LTV) 2
0
0
2
0
7-26\-19
6

  For 7-9 Places

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_serbia.png Vrutky (SVK) 2
2
0
0
6
18-13\+5
7
flag_germany.png Berlin (GER)  2
1
0
1
3
17-16\+1 8
flag_poland.png Bytom (POL) 2
0
0
2
0
12-18\-6 9

 

Комвнди були розподілені на три групи.

 Gr. (A)  Duysburg (Germany), Kaunas (Litva), Bytom (Poland)

 Gr. (B) Plauen (Germany), Lviv (UFK) (Ukraine), Vrutky (Slovakia)

 Gr. (C) Berlin (Germany), Brest (Belarus), Vilnus (Litva)

  Склад команди УФК Львів:

1. Андріяс Нестор (1999)

2. Біда Назар (1999)

3. Ваулін Павло (1999)

4. Демоненко Денис (1999)

5. Лопочак Сергій (1999)

6. Бабський Нестор (2000)

7. Джура Орест (2000)

8. Куліков Ярослав (2000)

9. Лісовий Михайло (2000)

10. Осика Максим (2001)

11. Порицький Ярослав (2001)

12. Сирямін Михайло (2001)

13. Феоктістов Владислав (2001)

14. Булачек Володимир (2002)

15. Федорко Захарій (2002)

Тренера команди: Сидорович Юрій, Наумчик Євген.

 

Последнее обновление ( 26.11.2015 )