Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
 
КРИМ
це УКРАЇНА
 
 
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Чемпионаты Европы arrow Кваліфікаційний турнір 1 Європейських ігор. Nijverdal (Netherlands) U-17
Кваліфікаційний турнір 1 Європейських ігор. Nijverdal (Netherlands) U-17 Версия для печати Отправить на e-mail
02.03.2015

  

 ukraine_12.03.2015.jpg

ukraine-1.jpg

   

  Вітаємо збірну України!!!  Наша команда посіла друге місце в групі (А), програвши лише одну гру потужній збірній Греції та завоювала путівку до фінальної частини перших Європейських ігор, які відбудуться у червні 2015 р. у м. Баку (Азербайджан).

 Наші вітання збірній України !!!!!

Залишайтесь з нами ! Дякуємо, що ви з нами ! Слава Нації !!! ...

 

  LEN Delegate - Mr. Angel Moliner (ESP)

  LEN Referees : Erkan Türkkan (TUR), Damien Taylor (GBR), Gabor Vogel (HUN),

                          Colominas  Joan Carles (ESP) , Valery Fogel (ISR) , Attilla Ladislau Brosovszki (ROU) 

flag_ukraine.jpg Збірна України  flag_ukraine.jpg

1.  Панас Юрій (Львів)

2.  Дишківський Олександр (Львів)

3.  Гусаков Денис (Одеса)

4.  Попик Савва (Львів)

5.  Дзядик Богдан (Львів)

6.  Дубелір Станіслав (Львів)

7.  Зімаров Павло (Одеса)

8.   Дулін Владислав (Брюссель, Бельгія)

9.   Лещенко Микола Одеса)

10. Веремєєв Костянтин (Дніпропетровськ)

11. Железняк Матвій (Львів)

12. Черпак Михайло (Харків)

13. Галясовський Владислав (Дніпропетровськ)

  Тренери: - Г. Махарадзе (Одеса),  Є. Наумчик (Львів)

  

12 March  2015 Thursday, Day-1    Nijverdal  (Netherlands)

Time   White Blue   Scoure Scoure of period
1 17:30
flag_ukraine.jpg Ukraine
Greece
flag_greec.jpeg 3-20 (0-6, 0-4, 2-5, 1-5)
2 19:00 flag_netherlands.png Netherlands Portugal
flag_portugal.png 29-3 (7-0, 7-2, 7-1, 8-0)
3 20:30 flag_slovenia.png Slowenia
Belorus flag_belarus.png
10-13 (2-3, 3-4, 3-2, 2-4)

 

   UkraineGreece  3-20  (0-6, 0-4,2-6, 1-4)

 Delegate - Angel Moliner (ESP)

 Referees : Erkan Türkkan (TUR) \ Gabor Vogel (HUN)

 Goals: Ukraine (3): Gusakov (1), Lashchenko (1), Zhelezniak (1)

 Goals:  Greece: (20)

 Fouls: Ukraine (8):  Dyshkovskyy (2-pn), Dzyadyk (2), Dubelir (1, 1-pn),

 Dulin (1), Lashchenko (1)

 Fouls:  Greece: (3)

---------------------------------------------------------------------

 Netherlands- Portugal  29-3 ( 6-0, 8-2, 7-1, 8-0)

 Delegate - Angel Moliner (ESP)

 Referees : Attilla Ladislau Brosovszki (ROU) \ Colominas Joan Carles (ESP)

-----------------------------------------------------------

 Slowenia - Belorus   10-13 (2-3, 3-4,  3-2, 2-4)

 Delegate - Angel Moliner (ESP) 

 Referees :  Valery Fogel (ISR)\ Mr.Damien Taylor (GBR)

 

13 March  2015 Friday, Day-2  

Time   White Blue   Scoure Scoure of period
4
17:30
flag_ukraine.jpg Ukraine Portugal flag_portugal.png 23-2 (7-0, 6-0, 5-1, 5-1)
5
19:00 flag_netherlands.png Netherlands Belorus flag_belarus.png 23-4 (5-0, 7-1, 3-0, 8-3)
6 20:30 flag_greec.jpeg Greece Slowenia
flag_slovenia.png 29-3
(6-1, 7-1, 8-0, 8-1)

 

   Ukraine Portugal  23-2 (7-0, 6-0, 5-1, 5-1)

 Delegate - Angel Moliner (ESP)

 Referees :  Attilla Ladislau Brosovszki (ROU) \ Damien Taylor (GBR)

 Goals: Ukraine  (22): Lashchenko (7), Gusakov (4), Zhelezniak (4), Popyk (3), Dzyadyk (2), Cherpak (1), Zimarov (1), Dubelir (1)

 Goals:  Portugal:  (2)

 Fouls: Ukraine:  Cherpak (2), Dyshkovskyy (2), Zimarov (1)

 Fouls:  Portugal:   (5)

---------------------------------------------------------------------

 Netherlands- Belorus 23-4 (5-0, 7-1, 3-0, 8-3)

 Delegate - Angel Moliner (ESP)

 Referees :  Valery Fogel (ISR) \ Colominas  Joan Carles (ESP)

-----------------------------------------------------------

 20:30 Greece - Slowenia   29-3 (6-1, 7-1, 8-0, 8-1)

 Delegate - Angel Moliner (ESP) 

 Referees :  Gabor Vogel (HUN) \ Erkan Türkkan (TUR)

 

14 March  2015 Saturday, Day-3

Time
  White Blue   Scoure
  Scoure of period
7 09:30 flag_netherlands.png Netherlands  Slowenia flag_slovenia.png 21-1 (6-0, 2-0, 6-0, 7-1)
8
11:00 flag_portugal.png Portugal Greece flag_greec.jpeg 3-28  (0-7, 1-7, 1-8, 1-7)
9
12:30 flag_ukraine.jpg  Ukraine Belorus flag_belarus.png 16-4 (5-0, 3-0, 6-0, 2-4)
 14 March  Saturday, Day-4
10
17:30 flag_slovenia.png Slowenia Portugal flag_portugal.png 9-7
(2-3, 1-2, 2-1, 4-1)
11
19:00 flag_netherlands.png  Netherlands Ukraine flag_ukraine.jpg 10-11 (3-4, 2-2, 2-3, 3-2)
12
20:30 flag_greec.jpeg Greece  Belorus flag_belarus.png 21-4
(5-2, 7-1, 4-1, 5-0)

 

  Netherlands - Slowenia 21-1 (6-0, 2-0, 6-0, 7-1)

  Delegate - Angel Moliner (ESP)

  Referees :  Attilla Ladislau Brosovszki (ROU) \ Damien Taylor (GBR)

---------------------------------------------------------------------

  PortugalGreece   3-28 (0-7, 1-7, 1-8, 1-7)

  Delegate - Mr. Angel Moliner (ESP)

  Referees :  Valery Fogel (ISR) \ Gabor Vogel (HUN)

-----------------------------------------------------------

  Ukraine - Belorus  16-4 (5-0, 3-0, 6-0, 2-4)

  Delegate - Mr. Angel Moliner (ESP) 

  Referees : Colominas  Joan Carles (ESP) \ Erkan Türkkan (TUR) 

-----------------------------------------------------

  Slowenia - Portugal  9-7 (2-3, 1-2, 2-1, 4-1)

  Delegate - Angel Moliner (ESP) 

  Referees : Colominas  Joan Carles (ESP) \ Valery Fogel (ISR)

------------------------------------------------------

  Greece - Belorus  21-4 (5-2, 7-1, 4-1, 5-0)

  Delegate - Mr. Angel Moliner (ESP) 
  Referees : Attilla Ladislau Brosovszki (ROU) \ Damien Taylor (GBR)

 

15 March  2015 Sanday, Day-5  

Time   White Blue   Scoure Scoure of period
13 09:30
flag_ukraine.jpg Ukraine Slowenia flag_slovenia.png 15-6
(3-1, 1-1, 7-2, 4-2)
14 11:00 flag_portugal.png Portugal Belorus flag_belarus.png 6-15
(0-5, 2-4, 2-5, 2-1)
14 12:30 flag_netherlands.png Netherlands Greece flag_greec.jpeg 10-18
(2-4, 3-4, 2-4, 3-6)

 

Final position of teams  15.03.2015. Nijverdal (Niderland)

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_greec.jpeg Greece 5 5
0
0
15
116-23
1
flag_ukraine.jpg Ukraine 5 4
0
1 12
68-42
2
flag_netherlands.png Netherlands 5 4
0
2
9
93-37
3
flag_belarus.png Belorus 5 2
0
3
6
40-76
4
flag_slovenia.png Slowenia 5 1
0
4
3
29-85
5
flag_portugal.png Portugal 5
0 0 0 0 21-104
6

 

 

   Ukraine Slowenia 15- 6 (3-1, 1-1, 7-2, 4-2)

 Delegate - Angel Moliner (ESP)

 Referees :  Erkan Türkkan (TUR) \ Valery Fogel (ISR)

 Goals: Ukraine  (15):  Leshchenko (3), Zhelezniak (3) Popyk (3), Dzyadyk (2), Cherpak (1), Zimarov (1), Gusakov (1), Dulin (1)

 Goals:  Portugal:  (6)

 Fouls: Ukraine: (7)   Gusakov (2), Leshchenko (2), Popyk (1),

 Dulin (1), Dubelir (1)

 Fouls:  Slowenia:  (9)

---------------------------------------------------------------------

  Portugal- Belorus  23-4 (5-0, 7-1, 3-0, 8-3)

 Delegate - Angel Moliner (ESP)

 Referees :  Gabor Vogel (HUN) \ Colominas  Joan Carles (ESP)

-----------------------------------------------------------

 20:30 Netherlands - Greece   10-18 (2-4, 3-4, 2-4, 3-6)

 Delegate - Angel Moliner (ESP) 

 Referees : Attilla Ladislau Brosovszki (ROU)  \ Colominas  Joan Carles (ESP)

 

 

Последнее обновление ( 18.05.2015 )