Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
Єдина  Країна
Единая Страна
Це Україна
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Чемпионаты Украины arrow Юниоры arrow Ч.У. Юнаки 1998 р. та мл. 3-й фінальний тур Дніпродзержинськ 19-23.11.2014.
Ч.У. Юнаки 1998 р. та мл. 3-й фінальний тур Дніпродзержинськ 19-23.11.2014. Версия для печати Отправить на e-mail
10.11.2014

dneprodzerzhinsk.jpg     У м. Дніпродзержинськ з 19 по 23 листопада проходили ігри третього фінального туру Чемпіонату України серед юніорів у віковій категорії 1998 р.н. та молодше. Впевнену перемогу над головними претендентами, зб.Хаківської обл.  11-3 та одеситами 8-7, за тур до кінця чемпіонату здобула команда Самсонова Ю.О. та його помічника Наумчика Є.  Це дозволило команді достроково стати чемпіонами України у віковій категорії 1998 р.н. та молодше.

 

Наші Вітання Чемпіонам "Аквапарк-УФК" Львів !!! 23.11.2014р.
2014-11_akvapark_lviv.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Головний суддя змагань - Фоміченко Г.Д. (НК) Дніпропетровськ. Заступник головного судді - Висотін В.І. (НК) Київ.

 

19 Листопада 2014 р. Середа  1-й день. Дніпродзержинськ

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
22
18:00
 УФК-Євроспорт Львів (1)  УФК-Аквапарк Львів (16) 3-14 (0-3, 1-2, 1-5, 1-4)
23
19:15
 "Іллічівець" Маріуполь (3)  ДЮСШ Одеса (15) 4-21 (2-7, 1-6, 0-7, 1-1)
24
20:30
 зб.Харківської обл. (13)  СДЮСШОР-ДНУ Дн-к. (4) 11-4 (3-1, 1-0, 4-0, 3-3)

 

20 Листопада 2014 р. Четвер  2-й день.  

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
25
10:30
 УФК-Аквапарк Львів (19)  ДЮСШ Одеса (15) 8-7 (0-0, 4-4, 2-1, 2-2)
26
11:45
 зб.Харківської обл. (16)  "Іллічівець" Маріуполь (3) 18-6 (2-2, 5-1, 6-2, 5-1)
27
20:00
 УФК-Євроспорт Львів (1)  СДЮСШОР-ДНУ Дн-к. (7) 6-10 (2-1, 2-2, 1-5, 1-2)

 

21 Листопада 2014 р. П'ятниця  3-й день.  

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
28
10:30
 зб.Харківської обл. (19)  ДЮСШ Одеса (15) 10-7 (3-1, 3-1, 1-2, 3-3)
29
11:45
 "Іллічівець" Маріуполь (3)  УФК-Євроспорт Львів (4) 10-12 (3-3, 4-3, 2-2, 1-4)
30
20:00
 УФК-Аквапарк Львів (22)  СДЮСШОР-ДНУ Дн-к. (7) 15-8 (5-1, 5-0, 4-3, 1-4)

 

22 Листопада 2014 р. Субота  4-й день.  

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
28
17:15
 УФК-Аквапарк Львів (25)  зб.Харківської обл. (19) 11-3 (3-1, 2-1, 3-1, 3-0)
29
18:30
 УФК Євроспорт Львів (4)  ДЮСШ Одеса (18) 4-11 (0-2, 1-4, 1-2, 2-3)
30
19:45
 "Іллічівець" Маріуполь (4)  СДЮСШОР-ДНУ Дн-к. (8) 9-9 (1-1, 3-3, 1-3, 4-2)

 

23 Листопада 2014 р. Неділя  5-й день.  

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
31
08:30
 зб.Харківської обл. (22)  УФК-Євроспорт Львів (4) 10-6 (5-0, 1-2, 2-1, 2-1)
32
09:45
 "Іллічівець" Маріуполь (4)  УФК-Аквапарк Львів (28) 2-12
(1-2, 0-5, 0-2, 1-3)
33
11:00
 ДЮСШ Одеса (21)  СДЮСШОР-ДНУ Дн-к. (8) 15-8 (4-1, 3-2, 2-3, 6-2) 

 

Фінальне положення  команд, 23 листопада 2014 р. (Дніпродзержинськ)

Команди І
В Н
П О Різниця місце
УФК-Аквапарк Львів 10
9
1
0
28   1
зб. Харківської обл. 10
7
1
2
22
  2
ДЮСШ Одеса 10
7
0
3
21
  3
СДЮСШОР-ДНУ Дн-к. 10
 2 2
6
8
  4
"Іллічівець" Маріуполь 10
1
1
9
4
  5
УФК-Євроспорт Львів 10
1
1
8
4
  6

 

Становище команд після 1 та 2 туру 23.06.2014 м.  Дніпродзержинськ.

Команди І
В Н
П О Різниця місце
 УФК Аквапарк Львів 5
4
1
0
13
  1
 зб. Одеси 5
4
0
1
12
  2
зб.Харківської обл.
5
3
1
1
10
  3
СДЮСШОР-ДНУ Дніпропетр.
5
1
1
3
4
  4
"Іллічівець" Маріуполь
5
1
0
4
3
  5
УФК Євроспорт Львів
5
0
1
4
1
  6

 

 

 

 

Последнее обновление ( 09.02.2015 )