Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
 
КРИМ
це УКРАЇНА
 
 
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
М.Т. (Чоловіки) за Кубок "Карпат" 3-й тур 27-28.09.2014 Львів Україна Версия для печати Отправить на e-mail
23.09.2014

  flag_ukraine.jpg   У м.Львові (Україна) 28 вересня завершився третій тур першого міжнародного турніру за кубок "Карпат". Після трьох турів команди посідають такі місця: Україна (Львів) 25 очок, Молдова (Кишинів) 13, Словаччина (Кошице) 12 та Польща (2). Наступний 4-й фінальний тур, відбудеться у м. Кошице (Словаччина) з 22 по 23 листопада 2014 р.

Головний суддя змагань - Лукаш Яреховський (Польща).

27  September Saturday  Day-7. Lviv (Ukraine)

Time
  White Blue   score  by period
13
10:00 flag_poland.png Poland (1) Moldova (13) flag_moldova.png 9-11 (2-4, 2-1, 4-2, 1-4)
14
11:15 flag_slovakia.png Slovakia (6) Ukraine (21) flag_ukraine.jpg  12-17 (3-4, 3-2, 2-7, 4-4)
 Day-8
15
16:00 flag_moldova.png Moldova (13) Slovakia (9) flag_slovakia.png  4-15 (1-3, 0-4, 2-3, 1-5)
16 17:15 flag_poland.png Poland (2) Ukraine (22) flag_ukraine.jpg 14-14
(2-4, 2-4, 6-2, 4-4)

  

 Slovakia - Ukraine  12-17 (3-4, 3-2, 2-7, 4-4)

 Делегат - Лукаш Яреховський (Польща)

 Судді:

 Голи (Словаччина): (12)

 Голи (Україна): Шведов (5), Маметьєв (3), Дядюра (3), Коноварт (3), Федоришин (1), Алєксєєв (1), Дзядик (1).

 Фоли (УКР) (10): Цвіркун (3), Шульженко (2), Бертніков (2), Маметьєв (1), Шведов (1), Попик (1),

 Фоли (СВК) (5).

 --------------------------------------------------------------------------

 Poland - Moldova 9-11 (2-4, 2-1, 4-2, 1-4)

 Делегат - Лукаш Яреховський (Польща)

 Судді

-----------------------------------------------------------------------------

  Poland - Moldova

 Делегат - Лукаш Яреховський (Польща)  

  Судді: Мельников (MLD) \ Скуратов В. (UKR)

 --------------------------------------------------------------------------

 Poland - Ukraine 14-14 (2-4, 2-4, 6-2, 4-4)

 Делегат - Лукаш Яреховський (Польща)

 Судді: Островський М. (UKR) \ Влох В. (POL)

 Голи (UKR): (14): Маметьєв (4), Алєксєєв (3), Дядюра (2), Грішин (2), Дзядек (1), Федоришин (1), Коноварт (1).

 Голи (POL): (14)

 Фоли (UKR) (10) Дзядик (2), Грішин (2), Попик (1), Раврик (ПН), Цвіркун (1), Маметьев (1), Федоришин (1), Коноварт (1). 

 Фоли (POL) (10).

 

28 September  Sanday  Day-9. 

Time   White
Blue   score by period
17
10:00
flag_poland.png Poland (2) Slovakia (12) flag_slovakia.png 10-15
(2-7, 3-4, 3-1, 2-3)
18
11:15
flag_ukraine.jpg
Ukraine (25) Moldova (13) flag_moldova.png 14-9
(1-3, 5-1, 5-1, 3-4)

 Poland - Slovakia  10-15 (2-7, 3-4, 3-1, 2-3)

 Делегат - Лукаш Яреховський (Польща)

 Судді: Островський М. (UKR) \ Мельніков Н. (MLD)

-------------------------------------------------------------------

 Ukraine - Moldova 14-9 (1-3, 5-1, 5-1, 3-4)

 Делегат - Лукаш Яреховський (Польща)

 Судді: Островський М. (UKR) \ Влох В. (POL)

 Голи (UKR): (14): Дяюра (4), Шведов (4), Грішин (2), Цвіркун (1), Маметьєв (1), Федоришин (1), Шульженко (1). 

 Голи (MLD): (9).

 Фоли (UKR) (6): Шведов (2), Попик (2), Цвіркун (1), Дзядик (1).

 Фоли (MLD) (10).


Position of teams 28/09/2014/  Lviv (Ukraine) 3-st Raund.

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_ukraine.jpg Ukraine 9
8
1
0
25
113-79\+34
1
flag_moldova.png Moldova 9
4
1
4
13
92-96\-4
2
flag_slovakia.png Slovakia 9
4
0
5
12 91-97\-6
3
flag_poland.png Poland 9
0
2
7
2 87-102\-15
4

Position of teams 23/03/2014/   Chisynau (Moldova) 2-nd Raund

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_ukraine.jpg Ukraine 6
6 0 0 18 68-44\+24
1
flag_moldova.png Moldova 6
3 1 2 10 68-58\-10
2
flag_slovakia.png Slovakia 6
2 0 4 6 49-66\-17
3
flag_poland.png Poland 6
0 1 5 1 54-72\-18 4

Position of teams 23/03/2014/   Dembica (Poland)  1-st Raund

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_ukraine.jpg Ukraine 3
3 0 0 9 35-21\+14
1
flag_moldova.png Moldova 3
2 0 1 6 40-30\+10
2
flag_slovakia.png Slovakia 3
1 0 2 3 24-34\-10
3
flag_poland.png Poland 3
0 0 3 0 25-39\-14
4

 

Последнее обновление ( 24.11.2014 )
 
Он-лайн трансляции соревнований

 Сезон 2015 \ 2016 р.

Фінальне становище команд

Ігри Чоловіки
  О  
  М  
30 "Слобожанець" 81 1 (3)
30 "Динамо" Львів 81 2 (1)
30 "ОНМА Одеса" 46 3
30 зб. Київщини 28 4
30 "НТУ-ХПІ Харків" 18 5
30 "ВК Маріуполь" 15 6


Становище команд 
II тур

Ігри
Жінки
  О  
  М  
6 СДЮСШОР №9 Київ 15 1
6  Харків'яночка 15 2
6 ДНУ Днiпро 4 3
6 зб.Донецької обл. 1 4