Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
No to Racism
No to Rashyzm
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Чемпионаты Европы arrow Чемпіонат Єропи U-19 серед юніорок. м. Остія (Італія) 7-14.09.2014 р.
Чемпіонат Єропи U-19 серед юніорок. м. Остія (Італія) 7-14.09.2014 р. Версия для печати Отправить на e-mail
07.09.2014

logolen.gif  flag_italy.jpeg В останній день змагань чемпіонату Європи серед дівчат не старше 19 років, в грі за стоме місце, грали збірні України та Великобританії. Нажаль в запеклій боротьбі з різницією в один гол 7-8 молоді українки програли збірної Англії і таким чином посіли високе восьме місце.У фінальній грі за звання Чемпіони Європи , збірна Греції у драматичній грі, переграла зб. Італію з рахунком 7-6.

Залишайтесь з нами! З нами ви завжди перші !!!

  u-19_2014_italy.jpg

flag_ukraine.jpg Склад збірної України  flag_ukraine.jpg

  1. Дворжецька Марія (1998)

  2. Ходос Елізавета (1997)

  3. Мельничук Анастасія (1996) (K)

  4. Андреева Марія (1996)

  5. Телипко Діна (1997)

  6. Ленська Катерина (1998)

  7. Філюшкіна Анастасія (1995)

  8. Гресь Анастасія (1996)

  9. Федутенко Катерина (1996)

10. Погоріла Олена (1998)

11. Булах Анфіса (1998)

  Головний Тренер - Лебедєв М. (Київ)

                 Тренер - Мельничук Н. (Київ)

 

Group A: Netherlands, Hungary, Israel.

Group B: Greece, Slovakia, Great Britain, Portugal.

Group C: Italy, Ukraine, Switzerland.

Group D: Spain, Russia, Turkey, Serbia.

 

 7 September 2014  Sanday  Day-1

Time
Gr
  White Blue   Scoure
  period
1
12:30 A
flag_netherlands.png
Holland (3)
Israil (0) flag_israel.png 31-0
(8-0, 6-0, 9-0, 8-0)
2 14:00 B
flag_greec.jpeg Greece (3) GBR (0) flag_united_kingdom.png 21-2
(4-0, 6-0, 6-0, 6-2)
3 15:30 B flag_slovakia.png Slovakia (3) Portugal (0) flag_portugal.png 10-6
(3-1, 2-1, 3-1, 2-3)
4 17:00 D flag_spain.png Spain (3) Turkey (0) flag_turkey.png 21-2
(3-0, 6-1, 4-1, 8-0(
5 18:30 D flag_russia.png Russia (3) Serbia (0) flag_serbia.png 29-5
(7-0, 9-1, 6-1, 7-3)
6 20:00 C flag_italy.jpeg Italy (3) Switzerland (0) flag_switzerland.png 33-5 (11-0, 9-1, 5-1, 9-3)
  *(Russia) OCCUPIERS, Aggressors !

 

8 September 2014  Manday  Day-2.

Time
Gr
  White Blue   Score
by  period
7 12:30 B
flag_portugal.png Portugal (0) GBR (3) flag_united_kingdom.png 6-14
(1-5, 2-1, 2-3, 1-0)
8
14:00 B
flag_greec.jpeg Greece (3) Slovakia (3) flag_slovakia.png 16-4
(4-1, 4-0, 5-1, 3-2)
9
15:30 D flag_serbia.png Serbia (3) Turkey (0) flag_turkey.png 8-4
(2-2, 2-1, 2-1, 2-0)
10
17:00 D flag_spain.png Spain (3) Russia (6) flag_russia.png 7-8
(3-2, 2-5, 1-0, 1-1)
11
18:30 A flag_netherlands.png Holland (6) Hungary (0) flag_hungary.png 11-7
(3-0, 3-2, 1-1, 4-4)
12
20:00 C flag_italy.jpeg Italy (6) Ukraine (0) flag_ukraine.jpg 17-4
(4-0, 5-0, 5-2, 3-2)

  *(Russia) OCCUPIERS, Aggressors !

 

 Portugal - Great Britain 6-14 (1-5, 2-1, 2-3, 1-0)

 Referi: S. Goncharov (UKR) / V. Fogel (ISR).

--------------------------------------------- 

  Italy - Ukraine 17-4 (4-0, 5-0, 5-2, 3-2)

  Делегат - Apostolos Tsantas (GRE)

  Судді: M. Kunikova (SVK) / M. Kokaragac (TUR)

  Голи:  Мельничук (1,+1пн), Федутенко (1), Андреева (1).

 Фоли  UKR: (5+1 пн) =6. Андрева (1,+1 пн), Телипко (2), Федутенко (2)

 Фоли  ITA: (4 +1 пн) =5.

 

  9 September 2014  Tuesday  Day-3.

Time
Gr
  White Blue   Score
 by  period
13 12:30 C
flag_ukraine.jpg Ukraine (3)
Switzerland (0) flag_switzerland.png 15-2
(1-1, 6-0, 6-1, 2-0)
14 14:00 D
flag_spain.png Spain (6) Serbia (0) flag_serbia.png 21-1
(4-0, 7-0, 7-0, 3-1)
15 15:30 D flag_russia.png *Russia (9) Turkey (0) flag_turkey.png 36-1 (7-0, 6-0, 11-1, 10-0)
16 17:00 A flag_hungary.png Hungary (6) Israil (0) flag_israel.png 26-0
(6-0, 7-0, 6-0, 7-0)
17 18:30 B flag_greec.jpeg Greece (9) Portugal (0) flag_portugal.png 28-3
(6-2, 6-0, 10-0, 6-1)
18 20:00 B flag_slovakia.png Slovakia (3) Great Britain (6) flag_united_kingdom.png 7-10
(1-2, 2-1, 2-5, 2-2)
  *(Russia) OCCUPIERS, Aggressors !

 

  Spain- Serbia 21-1 (4-0, 7-0, 7-0, 3-1)

   Referi: Sergey Goncharov (UKR) / Michael Jukes (GBR)

--------------------------------------------- 

  Ukraine - Switzerland 15-2 (1-1, 6-0, 6-1, 2-0)

  Делегат - Stefan Botlik (SVK).

  Судді: N. Boudramis(GRE) / L. Santos (POR)

  Голи:  Мельничук (4), Федутенко (2), Андреева (2), Філюшкіна (1), Ходос (2), Теліпко (2), Булах (2).

 Фоли  UKR:  (6). Гресь (2), Андрева (1), Телипко (1), Ленська (1), Булах (1).

 Фоли  SUI: (3).

 

Gr-А  Gr-B 
Tiams G W D L P differen. Plc
Netherland
2
2
0
0
6
42-7\+35
1
Hungary 2
1
0
1
3
33-11\+22
2
Israil
2
0
0
2
0
0-57\-57 3
             
Tiams І W D
L
P
differen. Plc
Greece 3
3
0
0
9
65-9\-56 1
Great Britain 3
2
0
1
6
26-34\-8 2
Slovakia 3
1
0
3
3
21-32\-11 3
Portugal 3
0
0
3
0
15-52\-37 4
Gr-C   Gr-D  
Tiams G W D L P
differen. Plc
Italy 2
2
0
0
6
 50-9\+41 1
Ukraine 2
1
0
1
3
19-19\ 0 2
Switzerland 2
0
0
2
0
7-48\-41
3
             
Tiams G
W
D
L
P
Differen. Plc
*Russia 3
3
0
0
9
73-13\+60
1
Spain 3
2
0
1
6
49-11\+38
2
Serbia 3
1
0
2
3
14-54\-40
3
Turkey 3
0
0
3
0
7-65\-58
4

  *(Russia) OCCUPIERSAggressors !

 

10 September 2014  Wednesday  Day-4.

Time
  White Blue   Score
 by  period
19 16:30 flag_hungary.png Hungary Switzerland flag_switzerland.png 37-1
(8-0, 9-0, 10-1, 10-0)
20 17:00 flag_ukraine.jpg Ukraine Israil
flag_israel.png 9-6
(2-1, 3-1, 3-2, 1-2)
21 18:30 flag_united_kingdom.png Great Britain Serbia flag_serbia.png 10-7
(3-1, 3-2, 1-2, 3-2)
22 20:00 flag_spain.png Spain Slovakia flag_slovakia.png 21-1
(5-0, 5-0, 5-0, 6-1)

 

  Hungary- Switzerland 37-1 (8-0, 9-0, 10-1, 10-0)

   Referi: S. Goncharov (UKR) / L. Santos

--------------------------------------------- 

  Ukraine - Israil  9-6 (2-1, 3-1, 3-2, 1-2)

  Делегат - Stefan Botlik (SVK).

  Судді: I. Rakovic (SRB) / P. De. Jong (NED)

  Голи:  Мельничук (3), Федутенко (2),  Ходос (3), Булах (1). 

 Фоли  UKR:  (6).  Андрева (2),Федутенко (2), Булах (1), Філюшкіна (1)

 Фоли  ISR: (7 ).

 

11 September 2014  Thusday  Day-5.

Time
  White Blue   Score
 by  period
23 14:00 flag_portugal.png Portugal
Turkey
flag_turkey.png 10-7
(1-3, 3-1, 2-2, 4-1)
24 15:30 flag_hungary.png Hungary *Russia flag_russia.png 11-8
(1-4, 3-2, 3-1, 4-1)
25 17:00 flag_ukraine.jpg Ukraine Greece flag_greec.jpeg 4-25
(0-4, 0-9, 3-6, 1-6)
26 18:30 flag_spain.png
Spain
Netherland flag_netherlands.png 8-6
(2-1, 3-1, 1-3, 2-1)
27 20:00 flag_united_kingdom.png Great Britain
Italy
flag_italy.jpeg 1-16
(0-6, 1-3, 0-1, 0-6)

*(Russia) OCCUPIERSAggressors !

  Ukraine - Greece  4-25 (0-4, 0-9, 3-6, 1-6)

  Делегат - Stefan Botlik (SVK).

  Судді: V.Fogel (ISR) / L. Santas (POR) 

  Голи:  Мельничук (1), Булах (1), Телипко (1), Філюшкіна (1). 

 Фоли  UKR:  (5+2 пн). Телипко (2),  Андрева (1), Ходос (1), Булах (1пн), Філюшкіна (1пн), Мельничук (1), 

 Фоли  GRE: (7).

 

12 September 2014  Friday  Day-6

Time
  White Blue   Score
 by  period
28 18:00 flag_switzerland.png Switzerland Serbia
flag_serbia.png 4-20
(2-6, 0-3, 0-6, 2-5)
29 19:30 flag_israel.png
Israil
Slovakia flag_slovakia.png 2-3
(0-0, 0-0, 1-2, 1-1)

*(Russia) OCCUPIERSAggressors !

  Israil- Slovakia  2-3 (0-4, 0-9, 3-6, 1-6)

  Делегат -  

  Судді:  M. Jukes (GBR / S. Goncharov (UKR)

 

13 September 2014  Saturday  Day-7

Time
  White Blue   Score
 by  period
30 12:30 flag_switzerland.png Switzerland
Israil
flag_israel.png 1-15
(0-1, 1-3, 0-6, 0-5)
31
14:00 flag_slovakia.png Serbia Slovakia flag_slovakia.png 13-12
(3-1, 3-3, 1-2, 3-4)
32 15:30 flag_russia.png Russia
Great Britain flag_united_kingdom.png 23-4
(4-2, 6-1, 8-1, 5-0)
33 17:00 flag_ukraine.jpg Ukraine
Netherland flag_netherlands.png 0-22
(0-5, 0-3, 0-6, 0-8)
34 18:30 flag_greec.jpeg Greece Spain
flag_spain.png 10-6
  (4-1, 2-1, 3-2, 1-2)
35 20:00 flag_hungary.png Hungary
Italy flag_italy.jpeg 11-12
 (4-2, 0-5, 5-3, 2-2)
  *(Russia) OCCUPIERS, Aggressors !

 

  Ukraine - Netherland 0-22 (0-5, 0-3, 0-6, 0-8)

  Делегат -  

  Судді: D. Kun (HUN) (SRB) / V.Fogel (ISR)

  Голи:   ----

 Фоли  UKR:  (6+1 пн).   

 Фоли  NED: (5).

 

14 September 2014  Sanday  Day-8  Finals

Time
  White Blue   Score
 by  period
36 15:00 flag_united_kingdom.png Great Britain Ukraine flag_ukraine.jpg 8-7
(4-2, 3-1, 1-2, 0-2)
37 16:30 flag_russia.png Russia Netherland flag_netherlands.png 11-10
(1-1, 2-1, 3-3, 1-2)(4-3 пн)
38 18:00 flag_spain.png Spain Hungary flag_hungary.png
7-6
(3-2, 1-2, 1-2, 1-1)
39 19:30 flag_greec.jpeg Greece Italy flag_italy.jpeg 7-6
(2-2, 1-3, 1-1, 2-1)

 

 

  Great Britain - Ukraine   8-7 (4-2, 3-1, 1-2, 0-2)

  Делегат - 

  Судді: N. Cocaragas (TUR) / P. De. Jong (NED)

  Голи:  Андрєєва (3), Телипко (2), Мельничук (1), Булах (1). 

 Фоли  UKR:  (12+1пн).  Мельничук (3), Ходос (3), Андрева (2), Булах (2),Телипко (2), Федутенко (1 пн).

 Фоли  GBR: (5+1пн).

 

Final position of teams 

Прапор Teams PLACE
flag_greec.jpeg Greece 1
flag_italy.jpeg Italy 2
flag_spain.png Spain 3
flag_hungary.png Hungary 4
flag_russia.png Russia
5
flag_netherlands.png Netherland 6
flag_united_kingdom.png Great Britain 7
flag_ukraine.jpg Ukraine
8
flag_serbia.png Serbia
9
flag_slovakia.png Slovakia
10
flag_israel.png Israil
11
flag_switzerland.png Switzerland
12
flag_portugal.png Portugal
13
flag_turkey.png Turkey 14

 

Последнее обновление ( 03.02.2015 )