У м. Дніпропетровськ, з 5 по 10 січня, проходив другий міжнародний турнір "Dnipro Cap" за приз - ЗТУ Фоміченко Г.Д. серед юнаків 1999 р.н. та молодше. Переможцем другого турніру міжнародного турніру, стала команда "Радуга" Москва (Росія), друге місце - "Навігатор" Кишинів (Молдова), 3 місце - МГФСО Москва (Росія), 4 місце - ДНУ 1 Дніпропетровськ (Україна), 5 місце - ДНУ-2 Дніпропетровськ (Україна), 6 місце - ОСДЮШОР Могільов (Білорусь), 7 місце - Збірна СНД і 8 місце ДЮСШ Одеса (Україна) яка грала позаконкурсом.
Наші вітання переможцям турніру, команді - "Радуга" Москва (Росія).
гр-А: "Радуга" Москва, "Навігатор" Кишинів, ОСДЮШОР" Могільов, СДЮШОР ДНУ Дніпропетровськ-2.
гр-В: збірна СНД, МГФСО Москва, СДЮШОР ДНУ Дніпропетровськ-1, ДЮСШ Одеса.
Головний суддя змагань - Гончаров С. (МК) Дніпропетровськ.
5 Січня 2014 р. Неділя 1-й день Дніпропетровськ.
№ |
протоколи
|
Прапор
|
White |
Blue |
Прапор
|
Score |
Score by period |
1
|
протокол
|
|
збірна СНД (0) |
ДЮСШ Одеса (3)
|
|
7-15 |
(3-3, 2-4, 0-4, 2-4)
|
2 |
протокол |
|
МГФСО Москва (0) |
ДНУ Дніпр-ськ-1. (3) |
|
10-11
|
(3-2, 4-4, 2-2, 1-3)
|
3 |
протокол |
|
"Радуга" Москва (3) |
"Навігатор" Кишинів (0) |
|
10-9 |
(3-1, 3-2, 4-2, 0-5) |
6 Січня 2014 р. Понеділок 2-й день
№ |
протоколи |
Прапор
|
White |
Blue |
Прапор
|
Score |
Score by period |
4
|
протокол |
|
ДЮСШ Одеса (6) |
ДНУ Дніпр-ськ.-1 (3) |
|
11-7
|
(3-2, 4-2, 4-1, 0-2)
|
5
|
протокол |
|
МГФСО Москва (3) |
збірна СНД (0) |
|
17-5
|
(5-0, 3-1, 4-2, 5-2)
|
6
|
протокол |
|
ДНУ Дніпр-ськ-2. (0) |
"Радуга" Москва (6) |
|
2-17
|
(0-5, 0-4, 1-4, 1-4)
|
7
|
протокол |
|
ОСДЮШОР Могільов (0) |
"Навігатор" Кишинів (3) |
|
1-15 |
(0-5, 0-3, 0-3, 1-4) |
7 Січня 2014 р. Вівторок 3-й день
№ |
протоколи |
Прапор
|
White |
blue |
Прапор
|
Score |
Score by period |
8
|
протокол |
|
"Радуга" Москва (9) |
ОСДЮШОР" Могільов (0) |
|
15-3
|
(4-0, 1-1, 6-1, 4-1)
|
9
|
протокол |
|
ДНУ Дніпр-ськ-2 (0) |
"Навігатор" Кишинів (6) |
|
2-18
|
(1-4, 0-2, 0-2, 1-4)
|
10
|
протокол |
|
ДЮСШ Одеса (9) |
МГФСО Москва (3) |
|
13-5
|
(4-3, 2-1, 3-0, 4-1)
|
11
|
протокол |
|
збірна СНД (1) |
ДНУ Дніпр-ськ-1. (4) |
|
8-8
|
(2-3, 2-2, 3-1, 1-2)
|
12
|
протокол |
|
ОСДЮШОР Могільов (3) |
ДНУ Дніпр-ськ-2 (0) |
|
12-7
|
(2-2, 4-1, 1-3, 5-1) |
Gr-А | | Gr-B |
Tiams |
G |
W |
D |
L |
P |
differen. |
Plc |
Радуга
|
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
42-14\+28 |
1 |
Навігатор
|
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
36-13\+23 |
2 |
Могільов |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
11-42\-31 |
3 |
ДНУ-2 |
3
|
0 |
0 |
3 |
0 |
16-36\-20 |
4 |
|
Tiams |
G |
W
|
D
|
L
|
P
|
differen. |
Plc |
ДНУ-1 |
3
|
1 |
1 |
1 |
4 |
26-29\-3
|
1 |
МГФСО |
3
|
1 |
0 |
2 |
3 |
32-29\-3 |
2 |
СНД |
3
|
0 |
1 |
2 |
1 |
20-40\-20
|
3 |
Одеса* |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
39-19\+20 |
4 |
|
* ДЮСШ Одеса - Позаконкурсом
8 Січня 2014 р. Середа 4-й день
№ |
протоколи |
Прапор
|
White |
Blue |
Прапор
|
Score |
Score by period |
13
|
протокол |
|
"Радуга" Москва (1) |
"Навігатор" Кишинів (1) |
|
6-6
|
(1-2, 1-1, 1-3, 3-0)
|
14
|
протокол |
|
ДНУ Дніпр-ськ-1 (0) |
МГФСО Москва (3) |
|
7-8
|
(2-2, 0-1, 2-3, 3-2)
|
15
|
протокол |
|
збірна СНД (0) |
збірна СНД * (3) |
|
2-11
|
(0-5, 1-2, 0-1, 0-3)
|
16
|
протокол |
|
ДНУ Дніпр-ськ-2 (3) |
ОСДЮШОР Могільов (0) |
|
7-6
|
(1-0, 2-1, 1-2, 3-3)
|
9 Січня 2014 р. Четвер 5-й день
№ |
протоколи |
Прапор
|
White |
Blue |
Прапор
|
Score |
Score by period |
17
|
протокол |
|
"Навігатор" Кишинів (4) |
МГФСО Москва (3) |
|
8-7
|
(3-2, 3-1, 1-3, 1-1)
|
18 |
протокол |
|
ДНУ Дніпр-ськ-1 (0) |
"Радуга" Москва (4) |
|
5-11
|
(1-2, 2-2, 0-4, 2-3) |
19
|
протокол |
|
ДЮСШ Одеса* (6) |
ОСДЮШОР Могільов (0) |
|
11-10
|
(1-4, 7-1, 0-3, 3-2)
|
20
|
протокол |
|
збірна СНД (0) |
ДНУ Дніпр-ськ-2 (6) |
|
7-9
|
(1-2, 2-3, 4-1, 0-3)
|
10 Січня 2014 р. П'ятниця 6-й день
№ |
протоколи |
Прапор
|
White |
Blue |
Прапор
|
Score |
Score by period |
21
|
протокол |
|
МГФСО Москва (3) |
"Радуга" Москва (7) |
|
6-9 |
(1-3, 2-2, 1-1, 2-3) |
22
|
протокол |
|
ДНУ Дніпр-ськ-1 (0) |
"Навігатор" Кишинів (7) |
|
5-7 |
(0-2, 2-0, 1-2, 2-3) |
23
|
протокол |
|
ДЮСШ Одеса * (9) |
ДНУ Дніпр-ськ-2 (6) |
|
12-5 |
(5-1, 3-1, 2-2, 2-1) |
24
|
протокол |
|
збірна СНД (0) |
ОСДЮШОР Могільов (3) |
|
5-6 |
(0-3, 3-1, 1-1, 1-1) |
* ДЮСШ Одеса - Позаконкурсом
Final position of teams \1-4 places\. 10.01.2014. Dnipropetrovsk (Ukraine).
Flag |
Teams |
G
|
W |
D
|
L |
P |
Difference |
places |
|
"Радуга" Москва |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
42-14\+28
|
1
|
|
"Навігатор" Кишинів |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
36-13\+23
|
2
|
|
МГФСО Москва |
3 |
1 |
0 |
2 |
7 |
16-37\-21
|
3
|
|
ДНУ Дніпр-ськ-1 |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
11-41\-30
|
4 |
Final position of teams 5-8 places.
Flag |
Teams |
G
|
W |
D
|
L |
P |
Difference |
places |
|
ДНУ Дніпр-ськ-2 |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
32-29\+3
|
5
|
|
ОСДЮШОР Могільов |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
20-40\-20
|
6
|
|
збірна СНД |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
26-29\-3
|
7
|
|
ДЮСШ Одеса * |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
39-19\+20
|
8 |
|