В м. Одеса з 12 до 16 листопада в басейні ОНМА, відбуваеться фінальний третій тур першої шістки, відкритого Чемпіонату України серед юніорів 1997 р.н. та молодше.
Хочеться нагадати, що, команда яку очолює Георгій Махарадзе, за два тури до завершення чемпіонату України, достроково зайняла перше місце і звання Чемпіони Украіни у віковій категорії 1997 р.н. та молодше. Далі команди розташувались таким чином: 2) ЛДУФК Львів, 3) Харківська обл.-2, 4) Севастополь, 5) Харківська обл.-1, 6) ДЮСШ Дніпропетровськ.
Наші вітання Чемпіонам України ДЮСШ Одеса !
|
|
|
|
|
1. ДЮСШ Одеса |
|
2. ЛДУФК Львів
|
|
3. зб.Харківської обл.
|
12 Листопада 2013 Вівторок День-1
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
46
|
13:00 |
зб. Харківської обл.2 (12) |
зб. Харківської обл. 1 (3) |
13-9
|
(7-3, 1-3, 2-1, 3-2) |
47
|
14:15 |
зб. Севастополь (7) |
ЛДУФК Львів (13) |
5-7
|
(0-2, 2-1, 2-3, 1-1)
|
48
|
15:30 |
Дніпропетровськ (0) |
СДЮСШ Одеса (18) |
3-19 |
(1-4, 0-7, 1-5, 1-3) |
13 Листопада 2013 Середа День-2
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
49
|
13:00 |
ЛДУФК Львів (14)
|
зб. Харківської обл. 2 (13) |
5-5 |
(0-1, 3-1, 1-2, 1-1) |
50
|
14:15 |
зб. Харківської обл. 1 (6) |
Дніпропетровськ (0) |
17-7 |
(5-1, 3-2, 5-2, 4-2) |
51
|
15:30 |
СДЮСШ Одеса (21) |
зб. Севастополь (7) |
11-5
|
(3-0, 2-1, 2-1, 4-3)
|
14 Листопада 2013 Четвер День-3
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
52
|
13:00 |
зб. Харківської обл. 2 (16) |
Дніпропетровськ (0) |
8-4
|
(3-1, 3-1, 1-1, 1-1)
|
53
|
14:15 |
зб. Харківської обл. 1 (6) |
зб. Севастополь (10) |
5-8
|
(2-1, 2-3, 0-1, 1-3)
|
54
|
15:30 |
ЛДУФК Львів (14) |
СДЮСШ Одеса (24) |
5-12
|
(2-5, 2-3, 0-2, 1-2)
|
15 Листопада 2013 П'ятниця День-4
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
55
|
13:00 |
Дніпропетровськ (0) |
зб. Севастополь (13) |
4-9 |
(1-3, 0-3, 3-1, 0-2) |
56
|
14:15 |
ЛДУФК Львів (17) |
зб. Харківської обл. 1 (6) |
13-9 |
(2-1, 4-1, 6-5, 1-2) |
57
|
15:30 |
СДЮСШ Одеса (27) |
зб. Харківської обл. 2 (16) |
9-6 |
(3-0, 3-3, 2-1, 1-2) |
16 Листопада 2013 Субота День-5
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
по періодам |
58
|
10:00 |
зб. Харківської обл. 2 (19) |
зб. Севастополь (13) |
9-7
|
(2-1, 2-1, 2-2, 3-3)
|
59
|
11:15 |
Дніпропетровськ (0) |
ЛДУФК Львів (20) |
3-16
|
(1-5, 1-5, 1-4, 0-2)
|
60
|
12:30 |
СДЮСШ Одеса (30) |
зб. Харківської обл. 1 (6) |
14-10
|
(4-3, 6-0, 3-2, 1-5)
|
Становище команд після третього фінального туру.
Команди |
І
|
В |
Н
|
П |
О |
Різниця |
місце |
СДЮСШ Одеса |
10 |
10
|
0
|
0
|
30
|
118-51\+67
|
1 |
ЛДУФК Львів |
10 |
6
|
2
|
2
|
20
|
87-64\+23
|
2 |
зб. Харківської обл. 2 |
10 |
6
|
1
|
3
|
19
|
87-64\+23
|
3 |
зб. Севастополь |
10 |
4
|
1
|
5
|
13
|
70-79\-9
|
4 |
зб. Харківської обл. 1 |
10 |
2
|
0
|
8
|
6
|
84-91\-7
|
5 |
Дніпропетровськ |
10 |
0 |
0 |
10 |
0 |
47-132\-85
|
6 |
Становище команд після першого і другого туру фінальної шістки.
Команди |
І
|
В |
Н
|
П |
О |
Різниця |
місце |
ДЮСШ Одеса |
5 |
5 |
0 |
0 |
15 |
53-22\+31 |
1 |
ЛДУФК Львів |
5 |
3 |
1 |
1 |
10 |
41-30\+11 |
2 |
зб. Харківської обл. 2 |
5 |
3 |
0 |
2 |
9 |
39-35\+4 |
3 |
зб. Севастополь 1 |
5 |
2 |
1 |
2 |
7 |
36-43\-7 |
4 |
зб. Харківської обл. 1 |
5 |
1 |
0 |
4 |
3 |
34-36\-2 |
5 |
СДЮСШ Дніпропетровськ
|
5 |
0 |
0 |
5 |
0 |
26-63\-37 |
6 |
|